ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    як я зрозуміла там не проходять безпідставні пости, такі як ви полюбляєте писати, на відміну від нашого форуму, там тільки факти, і ніяких переходів на особистості. Тут по суті також гарно було б видалити безліч гів...на що ви на форумчан виливаєте.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Сьогодні 07/12/2018 о 12:16 ночі хтось створив мого клона з використанням моєї фотографії але зміненим написанням прізвища Myhaylo Khomchun. Буду звертатись до адміна і прошу інших сприяти його блокуванню.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2018
  3. Через 40 хвилин після створення, а саме о 12:57 мій клон змінив аватарку на знак оклику. Згідно правил форуму він не зможе видалити профіль. Буду слідкувати. На переписку в приват не відповів. Дядько народився в 1935 році. Я вже у віці, але не настільки., проте маю надію прожити навіть довше. В роду прапрадід дожив до 105 років і прожив би ще, але І світова і епідемія тифу в Ходорові в 1914 вкоротили йому віку.
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    оце ви популярний))) і чим же ця історія закінчилась?
     
    • Баян Баян x 1
  5. Клон відправлений адміном довічно митися в бані.
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    цікаво кому це було потрібно? і навіщо?
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тут все просто, якщо свобода слова дозволяє на форумі писати все що завгодно - то цей форум гуд, а якщо не пропускає 1001 пост на одну й ту саму тему, то все - форум підкуплений! Я вважаю, що краще б був контроль слова, бо деякі користувачі вже дуже набридли своїми проблемами...
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Знаєте, просто на багатьох форумах сидять модератори, і вимагають, щоб все написане було по суті, без води, і 101 однакового повідомлення. Тож і не пропускають, спаму від деяких абонентів)))
     
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    А якби забороняли подвійну реєстрацію, то зіночок/всеволодів/марійгрет не було б на форумі. Та й самих цих ріелососних тем не було б
     
  10. Та ні. Ви неправі. На forum.domik.ua. тепер нова політика. Там так вже заховали той ЖК Львівський квартал, що я вчора трішки потратив часу, щоб його знайти. І ви знаєте де його заховали? У завершене будівництво. Ось так. І народ перестав там писати, бо просто незнаходить.
    А ви модератор, модератор.
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю вас точно б не було б, хоча б за вашу неповагу до інших форумчан
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    100%, вас би першого забанили, і ви це чудово знаєте.

    В чому сенс робити подвійну регестрацію? При необхідності я і сам міг би вас, і в хвіст, і в гриву, але падати так низько, як ви не збираюсь!
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну так, хтось його ж туди «відправив». Киньте і нам ссилку, я прочитаю, що там пишуть. Не знаю жодного активного форуму, майже завжди, на інших - повний штиль.
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всі коменти в одному стилі, куєвський суржик
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну і, і що, що ви надумали собі про київський суржик, спалили тільки себе, бо цей висновок собі зробив Михайло....

    Мені пофіг, абсолютно, що ви тут підгавкуєте, бо ваші тексти - це лише воно.
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботику, головне відписуй тут в строк, а то ще виженуть з контори
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Срок, срок, срок, срок! І так ще 1000 разів, то є моє діло, як, і що писати, а філологічний форум знаходиться не тут! Йдіть лісом, товариш ранений на всю голову...
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    У вас, як завжди ведеться цікавий діалог. Я також, не дуже розумію, на чому люди акцентують свою увагу, до чого на гілках форуму граматичні помилки (я могла, хоч 2 класи закінчити, але то є не ваше діло), і політика... це треш взагалі.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Навіщо? А про що ще балакати? Якщо, людина сама в собі невпевнена, то автоматично починає шукати похибки в іншого, а якщо людина має владну натуру, то намагається перетягнути у всьому ковдру на свій бік. Так і з думками, нав‘язує постійно свою.
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можливо, скоріше погоджуюсь на цей рахунок з вами. Але, нам вже не по 15 років, і ми самі робимо вибір , що стосується «чужих думок», я так розумію ви про політику, то тут я їх не приймаю.
     
а де твій аватар? :)