ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. В якій з перелічиних країн ви були особисто і жили там в багатоквартирних висотних будинках будинках.?

    До речі, у Відні сміттєспалювальний завод знаходиться в самому місті
    Як сміттєспалювальний завод у Відні став туристичною принадою – Україні на замітку : EcoTown
     
  2. Якщо що ви так переживаєте за бабульку, то, найперше, добийтесь того, щоб сміттєпровід був на рівні поверху, а не на міжповерхових площадках. Всі ми будем з часом у віці бабульок і дідуль, і кожна сходина буде випробуванням. А вже мовчу про людей з інвалідністю. Як їм щоденно вивозити/виносити сміття часом за 0,5 км від будинку. Створюй умови проживання з огляду на те, що це може стосуватись і тебе безпосередньо.

    А суть питання була в іншому: немає сміттєпроводу - не вноси його в техпаспорт квартири і тобі ніхто не буде задавати питань а чому?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    І кому конкретно ви це питання ставите? Якщо чогось і добиватися, так це що б були сміттєпереробні заводи.
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ох насмішили :haha::haha::haha:. А насправді, я проти сміттєпроводів в такому вигляді як у нашій країні. Я за розподілення сміття, придбала розумне відро (в ньому 2 відділи - компостний, для органічного сміття і для пластика, паперу, скла). Саме відкривається, закривається, є прес, що робить його дуже містким, вакуумне - ніякого запаху і ще і стильно виглядає, хоча і ціна немала, але це річ на роки, і у Європі таким користуються здебільшого всі. Виносити можна раз на 2-3 дні, і це у мене ведика родина і чимало сміття. І не бачу проблеми винести вакуумний пакет на двір до смітника.
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так вам же пояснили, за законом в документах має бути він. Чи вам невідомо, що багато нормативів у нас в країні устаріли...
     
  6. За законом в мене не має текти стеля і стіни мають бути сухі. А що до сміттєпроводу, дайте конкретне посилання на норми закону чи ДБН, які говорять, що в техпаспорті квартири має бути записано те, що відсутнє. at all.
     
  7. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    цікава річ, я бачив таке відро дорогуще, що подумав ого хто ж за таку ціну його придбає, а виходить воно того варте. А щодо сміттєповодів у будинку, повторю знову, я категорично против. І навіть якщо б його побудували у себе на поверсі я б його заварив та й по всьому.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Тримайте мене семеро, а то заварю
     
    Останнє редагування: 7 тра 2018
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

  10. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    дуже все вірно у статті написано. Непотрібні ці сміттєпроводи зовсім!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    report.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    вітаю, як я зрозумів осбб сформовано!
     
    • Баян Баян x 1
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Тепер вся відповідальність за будинок і прибудинкову територію, лежить на тендітних і незміцнілих плечах власників.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    от цікаво як воно далі буде - тут такі всі свідомі мешканці зібрались у будинку)
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Зразу видно справжнього галичанина, якому добре тільки тоді, коли у сусіда біда.
     
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А у вас бiда? Мені здавалося, ви з радістю створюєте ОСББ.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    не судіть по собі, я бажаю, щоб у вас все добре склалось у будинку, нам же пізніше буде з кого брати приклад, та врахувати всі ваші помилки і зробити краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Починаю читати матчасть з 30 сторінки. Дякую за підказку.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Шановний, якщо ви не знаєте, то на разі сміттєпроводи по всюду намагаються позаварювати (занадто багато тарганів і крис розводиться) плюс неприємний сморід і антисанітарія у під'їзді... Сміття кожен Homosapiens виносить у смітник на вулицю...і не в зубах, а в кульочку!
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ага, а потім такі, як Prius, будуть сусідку-бабцю на форумах Г поливати.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)