ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а що саме там незаконного? поясніть вже, всіх заінтригували
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. У городі бузина, а в Києві дядько. Коли хочеться вигляди крутим та просунутим, але більше ніж на тракториста широкого профілю не тягнеш.
     
  4. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Спочатку все підписують, а потім читають і за голову хапаються.
     
  5. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Бо наприклад - дог. про участь у ФФБ - не може бути підставою, оскільки на момент його підписання Ви не є власником квартири і аж до моменту підписання акту приймання-передавання. Тобто власником є ФФБ і якщо б там раптом що якби ви відмовились підписати акт приймання-передавання або ж не сплатили вчасно внеску, то квартира вже не Ваша. Тому вважаю, що правильно зазначати підставу набуття права власності НЕ дог. про уч. у ФФБ, а допустимо довідка про те, що маєте право на бути у власність, те за що сплатили або ж акт-приймання передавання квартири та акт ввдення в експлуатацію.
     
  6. Тоді вам потрібно у Вайбері питати у своїх сусідів. Думаю хтось вже отримав свідоцтво про право власності. Акт прийому-передачі все одно підписується перед оформленням свідоцтва. Де-факто ви стаєте власником з моменту підписання акту, а вже дальше забудовник оформляє на вас свідоцтво.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Місць все одно всім не вистачить. Шлагбауми неминуче приведуть до конфліктів з сусідами (собі шлагбаум поставили, а нас у дворі паркуєтесь) і зростання соціальної напруженості. А щодо газонів, як показує життя і самі мешканці і власники цих газонів паркуються, тому що культура у них така.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Мені здається причина конфліктів, соціальної напруженості і знищених газонів не в наявності або відсутності шлагбаума. Розруха в головах. Є шлагбаум чи ні, не має значення, просто кому то так спокійніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Цілком погоджуюсь
     
  10. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Доброго вам дня. Хочу розібратись в питанні теплої підлоги і прошу допомоги / поради у спецілістів і знаючих людей.
    Захотілося позбутися від радіаторів і створити комфортний мікроклімат в квартирі, подивився в бік водяних теплих підлог, так як є газовий котел. Наскільки такий варіант опалення економічний, або вигідніше опалення радіоаторами?
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Під паркет теж хочете теплу підлогу робити ?
     
  12. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Це варіант додатковий, теплі підлоги не розглядаються як основне опалення.
     
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Чому нi?
     
  14. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Теплі підлоги найкомфортніший і найраціональніший варіант опалення, навіть під паркетом, навідь під коврами, променювання проходить з легкістю.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    так під ламінат думав у кімнаті, а у кухні під плитку. Начебто так можна зробити технічно
     
  16. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    а чому не як основний? Наразі мені здається навіть тепліше буде коли тепло іде під ноги. І повітря не буде таке сухе як від радіаторів.
     
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    тепла підлога - один з варіантів основного опалення, під будь-який вид підлогового покриття. І на мій погляд один з кращих. Але дорожче, ніж радіатори.
     
  18. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Нещодавно у батьки у себе в будинку зробили саме водяну теплу підлогу. Можу сказати, що це досить економічний варіант, який цілком можна використовувати. Переживали, що в залі не буде гарного ефекту, через досить великий розмір кімнати. Але даремно. У всіх кімнатах, як маленьких, так і великих неймовірно тепло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Водяне опалення - дуже зручна і хороша річ. При наявності автономного котла температура в квартирі (понад 100 кв.м.) піднімається до "жарко" менш ніж за годину.
    Воно не гірше радіаторів (хоча часто комбінують, залишають і радіатори теж, просто різні контури)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)