ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Стійке відчуття, що на першій черзі Ріел відпрацьовував технологію будівництва всіх інших. Повністю порушений технологічний ланцюжок зведення будинку. Операції, які мали бути виконані на самому початку, проводяться вже після здачі будинку. Я не знаю як інші, але я не прийму квартиру, якщо в техпаспорті не будуть намальовані вказані перголи і не буде перерахована площа тераси.
     
  2. NVEST

    NVEST Member

    Повнiстю погоджуюсь з Joll, лежачi полiцейскi проблеми не рiшать, а тiльки мiшатимуть i нашим авто, а ще уявiть як воно буде виглядати на брукiвцi. Пiдтримую повнiстю обмежити рух окрiм мешканцiв, шлахбаумом, а ще крiм цього поставити сторожову кабiну з сторожом для пропуску кожного. Думаю з такою кiлькiстю мешканцiв це будуть копiйки з кожного. Два торгових центри поруч зроблять паркiнг з наших зелених зон/майданчикiв. Цю проблему требя рiшати термiнново. Tiльки проблема з проблемою, кому це поручити??...
     
    Останнє редагування: 11 бер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так, це друга черга, я чомусь забула підписати
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    погоджуюсь, потрібно двір закривати і робити шлахбаум, інакше діла не буде
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Значить, решта будинків будуть побудовані технологічно правильно, поки до п'ятого справа дійде, він взагалі ідеальним буде.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    хто-небудь хто вже оформив право власності, а саме отримав витяг про реєстрацію в ДРРП, скажіть що у Вас написано в графі ПІДСТАВА набуття права власності - дог. про участь у ФФБ/ дог. купівлі-продажу чи акт про введення будинку в експлуатацію?
     
  7. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    хто-небудь хто вже оформив право власності, а саме отримав витяг про реєстрацію в ДРРП, скажіть що у Вас написано в графі ПІДСТАВА набуття права власності - дог. про участь у ФФБ/ дог. купівлі-продажу чи акт про введення будинку в експлуатацію?
     
  8. Ви вже декілька разів пробуєте отримати цю інформацію. А яка різниця? Може поділитесь інформацією?
     
  9. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Приймаючи рішення, чи потрібні в будинку шлагбауми, потрібно обміркувати за і проти, оцінити, дійсно чи він вирішує ті проблеми, які є, а не слідувати певній моді і бажанню відгородити свою територію. Тому, зваживши всі за і проти, я - проти. Проблем будинку з паркуванням він не вирішить, а ось певну суму в квитанціях додасть.
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А які ж ваші арументи?
     
  11. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    На мій погляд, встановлювати шлагбаум має сенс коли прибудинкова територія, майже цілком задовольняє потреби будинку в парковках. Якщо в будинку наприклад 100 квартир, а у дворі 100 місць, то напевно має сенс ставити шлагбаум і залишити місця "своїм". А якщо в будинку в 400 квартир, а навколо будинку в кращому випадку 100 місць, то навряд чи щось вийде гарне, крім конфлікту з сусідніми будинками.
     
  12. А як бути з газонами, парковкою на тротуарах, використанням двору для обїзду заторів на Я. Мудрого?
     
  13. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Замурувати територію бетонними блоками, десь так 4,5 м заввишки, колючим дротом обмотати, ну і заасфальтувати все, включно підлогу у ваших квартирах
     
  14. Судячи по вашому допису, дивно, як вас ще не ізолювали від суспільста. Ви явно несете йому загрозу.
     
  15. NVEST

    NVEST Member

    Пане, це Ви як раз описали ситуацiю в зворотньому напрямку... "Якщо в будинку наприклад 100 квартир, а у дворі 100 місць, то напевно має сенс ставити шлагбаум" -- як раз тут i нема сенсу на шлагбаум, достатьно мiсць для всiх. А вот "якщо в будинку в 400 квартир, а навколо будинку в кращому випадку 100 місць..." тут ще й подвiйний треба ставити. А на рахунок "певну суму в квитанціях додасть" подумайте скiльки в квитанцiю Вам додасть знищений газон i забруднена територiя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Потрібно бо виникають сумніви стосовно законності того що робить Ріел з реєстрацією права власності.
     
  17. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Мене всього лиш цікавить даний підпункт - Підстава виникнення- бо якщо там написано договір про участь у ФФБ то це не дуже законно...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А що вiн робить,якi сумнiви у вас виникають?
     
  19. Це законно. Є відповідний закон України. правила створення ФФБ і його діяльність, і ваш договір про участь згідно цього Закону
     
а де твій аватар? :)