ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Цікаво, а в нашому жк планують зробити охорону з відеонаглядом?
     
  2. Так подібне г Ріел запроектував у всіх секціях. Так що вас у вашій черзі чекає те саме одо роблю. Ласкаво простим у світ Ріелу.
     
    Останнє редагування: 4 бер 2018
  3. Любий каприз за ваші гроші
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Це нереально, з огляд на кількість квартир. У нас півтисячі мешканців зібрати нереально, а Британія скільки квартир налічує? Певно в 4 рази більше як мінімум. Спробуйте провести збори ОСББ при такій уількості та протягнути якесь рішення, згідно протоколів та формальностей. А поки Британія здасться, то місто зробить під нашими з вами вікнами проїзду дорогу, офіційно.
     
  5. Зараз найпростіше рішення - встановити декілька лежачих поліцейських. Збити швидкість проїзду і відбити охоту для використання міжбудинкових проїздів для об’їзду заторів на Я. Мудрого. Встановивши 4-5 лежачих поліцейських можна зменшити ~ на 40-50% рух транспорту.
     
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    Це не усуне проблеми. В одна жінка вже цим займалась, в результаті було вирішено закриватись, а не обмежувати рух. В нас і так прохідний двір, дитмайданчик практично на дорозі, бляхи літають, таксисти теж. З огляду на те, що "Таурус" теж планує обмежувати біля себе рух, закривати двір це єдине правильне рішення. Плюс камери. Ви навіть не можете собі уявити, скільки у нас за останній рік було здійснено крадіжок, угонів елітних авто, розбитих дзеркал у машинах, обкрадань квартир з нульовим циклом. А, зважаючи на те, що поруч скоро відкриють великий супермаркет, трафік машин точно не зменшиться, а місць паркування як завжди бракуватиме.
     
  7. Тоді потрібно домовлятись з Таурусом щоб він перекрив рух з боку площі Святослава, а ОСББ з боку Великоі Британіі
     
  8. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    В якому випадку в квартирі має місце камін і в якій кімнаті йому місце? Чи уявляєте собі камін у передпокої? Ніде більше місця йому не можу знайти. Поділіться думками.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ну не в передпокої - так точно): Як на мене - якщо квартира НЕ 300 квадратів і пару рівнів - то камін в ній буде виглядати як бомж в автосалоні. Моя особиста думка.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Розсмішили:)
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Камін - це скоріше для вітальні. І то, якщо є під нього місце. А в передпокої який може бути зиск від каміна?
     
  12. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Чого? Мій знайомий зробив декоративний камін у передпокої в звичайній львівській квартирі. Дуже затишно стало, між іншим.
     
  13. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Трошки з недавньої історії (як всі тоді тішилися):

    certificate.jpg

    Але виявляється, що Ріел "забув" встановити перголи на терасах. Ось зараз черговий раз переробляють багатостраждальні тераси.

    IMG_20180309_144630_2.jpg

    A під терасами ростуть сталактити зі солей перекриття:

    IMG_20180301_125838_2.jpg

    Вода і не тільки заливають підвали через каналізаційні шахти:

    IMG_20180309_142631_1.jpg

    Я вже з нетерпінням чекаю сюрпризів, які будуть далі...

    coming_soon.jpg
     

    Вкладення:

    • coming_soon.jpg
      coming_soon.jpg
      Розмір файлу:
      120,1 КБ
      Переглядів:
      10
  14. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Так я саме про декоративний камін і веду мову, справжній то багато заморочок
     
  15. Це в якій секції та краса.
    Цікаво, що твориться в квартирах під моєю терасою. Якщо щось, то я ще не приймав квартиру.
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  17. Всім "щасливим" власникам отого одоробла під назвою пергола (хто вже отримав документи або в процесі отримання) раджу вимагати внесення змін в техпаспорт та перерахунку площі тераси. Краще все це зробити по свіжим слідам. В майбутньому буде менше проблем з сусідами знизу і не прийдеться платити з власної кишені за ремонт при протіканні стелі у сусіда.

    [​IMG]
     
  18. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Це фото не 1-ї черги. Краще докиньте пару цікавих фотофактів "якісної" роботи Ріелу по вже "готовому до експлуатації будинку".
     
  19. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Це секція В.
     
а де твій аватар? :)