ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ви вже тоді визначиться за кого: «за бєлих чи за красних». А може пані як у тому мультику: « А Баба Яга як завжди проти».
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Цікаво чи є вже хоч одне ОСББ хоча б в якійсб черзі? Хто знає?
     
  3. Ні, немає. ОСББ може бути створено тільки після здачі об’єкта власниками квадратних метрів. Зараз тільки триває процес оформлення свідоцтв на право власності інвестованого житла в 1 черзі
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Маю таку думку, можливо помиляюсь, виправте. Є нарікання на недоробки Ріел у будинку і якщо цим всим буде займатись Ріел-сервіс - ті недоробки будуть на його балансі. А ось якщо створиться ОСББ, то вони розішлють платіжки за ці недоробки і це все ляже на плечі мешканців. Чи не краше рік-два скористатись послугами Ріел-Сервіс, дочекатись поки все до ладу доведуть, а потім створювати власне ОСББ.
     
  5. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    А чому ви вважаєте що Ріел-сервіс також не розішле рахунки за недоробки?
     
  6. А чому я маю чекати рік-два. Якщо ми створюємо ОСББ, то ми не приймає від забудовника будинок на баланс до усунення всіх недоліків і не оплачуємо їх усунення. Якщо прийде Ріел-сервіс, то усунення затягнеться на два роки і буде включене в оплату жильців за надані послуги. Через це вже проходили інші ЖК.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ну то ж ті речі що повинні бути зроблені на момент здачі будинку, мають розуміти що самі мають доробляти/виправляти
     
  8. А які тоді недоробки буде усувати Ріел-сервіс, якщо всі мають бути усунені на момент здачі і за які недоробки платитимуть мешканці при створенні ОСББ?
     
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А є хтось, хто живе в будинку з ОСББ? Поділіться враженнями. Тому, що я живу в такому будинку, і вже не рада цьому.
     
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я зараз живу в будинку, де ОСББ, так мешканці два роки судяться з главою, тому що занадто підвищені тарифи. І прибрати її не можуть, тому що зібрати всіх мешканців в купу не реально, в під'їзді ремонт давно робити треба, так грошей немає, де вони ніхто не знає, звіти ніхто не показує. А ще голова взяла два кредити по 50 тис.грн. на ОСББ від імені мешканців, а виплачує хто? мешканці .... дізналися випадково, в суді. І це тільки частина історії))) З мене вистачає і цього.В Україні, на жаль така практика процвітає.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Знайома картина. В нашому будинку бухгалтер узяла кредити і тепер шифрується, на дзвінки не відповідає.
     
  12. Як каже мій син: «А хто вам доктор?». Якщо мешканців це влаштовує, значить голова ОСББ робить все правильно. Було б погано давно б проголосували ті, що не згодні, шляхом письмового поквартирного опитування. А так принцип «моя хата з краю» приводить до таких результатів. Голова ОСББ виборна посада і її можна зняти навіть таким способом як письмове опитування-голосування.
    Інша справа управляюча компанія - поки діє контракт важко його розірвати без штрафних санкцій, але теж можливо. Але проконтролювати фінанси вже значно важче, ніж в ОСББ. Читайте статут вашого ОСББ і відкриється вам дуже багато шляхів вирішення ваших проблем. Найлегше просто жалітись, надіючись, що хтось інший зробить за вас все.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Теоретично - може й так. Та на практиці бувають різні неочікувані сюрпризи. У батьків в будинку, наприклад, Статут щоб почитати, треба вбити голову, бо ховає і не дає. А усі ті тяганини і скандали - не кожному під силу. Багато часу і нервів забирає, при відсутності гарантії результату. :pardon:
    Як на мене - із ЖЕКами хоч якось було зрозуміло. В усякому разі, знав куди прийти, кому на мозок капати, кому на них поскаржитися.
    Із ОСББ - :facepalm: Голова десь ховається і не усіх мешканців горе когось одного хвилює. От і виходить, що коли у когось із мешканців виникає проблема, то він залишається один на один із не завжди порядним головою.
     
  14. Та проблема якраз в самих мешканцях. Одні вважають, по старій совковій привичці, що їм мають дати, ось так взяти і дати. Інших мають страх на генному рівні - не дай Бог щось буде не так, справу не дадуть, субсидію відберуть. Треті пофігісти - а я що, мені що більше всіх треба. І т.д.
    А ті хто понахрапистіше, нагліше, з пониженим рівнем або відсутністю совісті цим і користають.
    Первинні документи ОСББ мають бути в кожного члена і мали бути роздані чи розіслані в електронному вигляді при створенні. Але скупість людей знову зіграла з ними. Нам всім потрібно вчитись відстоювати наші права.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    і відстоюємо, в суді два роки.Третій вже пiшов.А інакше ніяк ... А судова система, на жаль, розрахована на тривалі тяжби ...... Ось і виходить замкнуте коло.
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Михайло ну ви несхожі самі на себе, описуєте ідеальну картину ОСББ, але ж самі знаєте, що і у вашому будинку будуть мешканці з позицією - моя хата з краю, а також із совковою ідеологією. І ви наразі очікуєте ідеального домоуправлівння, а по факту я ще не бачила ні одного ОСББ без проблем накшталт описаних вище. У мене взагалі ОСББ таке, що можна писати сценарій детективу-трешового триллеру
     
  17. Таке ставлення у всьому світі, але відсоткове співвідношення різне. Тому в розвинутих країнах це так не кидається у вічі. Але якщо не лупати сю скалу, то скотимсь до рівня московії або оскотинимося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Саме тому не варто створювати ОСББ - владу мешканців.
    Звичайно, треба вчитися. Але ж не жити у пеклі, створеному у власному будинку, бо мешканці один одного ненавидять. ОСББ - це для людей із високим рівнем свідомості.
     
  19. Згідно написаного, я вам співчуваю.
    Живу в будинку 1985 року будівництва, колишній КЕЧ. Це 6 під’їздів, приблизно 200 квартир. Це ще та радянська публіка. Вже 2 роки, як створили ОСББ, але немає ніяких відчутних проблем. Проблеми вирішуються.
    По сусідству інший, старіший ОСББ. Вже утеплили свої будинки, беруться за благоустрій території.

    У вас напевне всі хотіли бути головами ОСББ. Ніяк булаву не поділять.
     
    Останнє редагування: 24 лют 2018
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ні, не вгадали :))) Хотіла лише одна, яка виявилася аферисткою. Спочатку усіх підбурювала на ОСББ, розповідала, як буде класно. Ну, їй то дійсно класно, бо вона тепер не виходячи з дому отримує зарплатню більшу, ніж люди, які працюють по 12 годин 5 днів на тиждень.
    У них (батьків) будинок 1912 року, немає ні ліфтів, ні централізованого опалення (до кожної квартири газ підведений), ні централізованої подачі води так каналізації (коже сам вирішував це питання), тобто, немає витрат на утримання систем, що не існують. Витрати там лише на підмітання двору і вивіз сміття. Але тариф у них близько 10 грн/м2. Для порівняння, в моєму будинку тариф 1,6 грн/м2. У будинках із ліфтами близько 2 грн/м2.

    Дах протікає, але голова ОСББ витратила гроші не на ремонт даху, а на металеві двері із кодовим замком у під'їздах. І тепер металеві двері, як і дерев'яні до них, стоять весь час розчинені і підперті циглиною. :))) А дах продовжує протікати. Але за ремонт даху фірми не дають відкати голові, а за нові двері - так.
    Більшість мешканців або надто інтелігентні, щоб впоратися із таким нахабством і ладні з усим погодитись, аби не було скандалів, або неосвічені і не знають що із тією проблемою робити. Голову ОСББ підтримує одна депутатка, яка не мешкає в цьому будинку, але має кілька квартир, які вона прибрала до рук, бо вони були не приватизовані, а мешканці померли. І пару бариг, які мають свій зиск із усього того.
    На збори люди вже не хочуть ходити, щоб в черговий раз не засмучуватися через безпомічність. Якщо хтось і наважиться висловитися, то група підтримки в особі депутатки і зацікавлених бариг морально забивають "бунтаря". Голова із групою підтримки приймають рішення, а кворум збирає по квартирах, окремо, зі словами "тут уже всі погодились, тільки вам треба підписати". І люди не хочуть сперичатися та мати клопіт і лайки там, де живуть. Були спроби від кількох активних інтелігентів зібрати опір голові, та люди бояться, один на одного озираються і ніхто не хоче першим ставити свій підпис та підставляти свою голову на матюки і моральне пригнічення від "владної" групи.
    Взагалі то, нічого нового, усе як і в більшості самоуправних організаціях, починаючи із держави і закінчуючи батьківськими комітетами у дитсадочках. Дивно, що Ви цього не відчули, намагаючись поодиноко вести боротьбу за свої права і гроші із забудовником.

    І чого лише мені співчувати? Більшість у такому становищі. Оце від Вас першого чую, що із ОСББ немає ніяких проблем. :)
     
а де твій аватар? :)