ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Yurkola

    Yurkola New Member

    Дивно читати тут коментарі незрозумілих персон на адресу п. Михайла, коли він наводить справжні факти підкріплені фотографіями.
    Ніхто ще тут не згадав що в секції Е ще не змонтований ліфт.... і він в такому стані вже декілька місяців. Годують я к мінімум мене стандартною відповіддю - "Через 2-3 тижні все буде, на митниці затримується".
    Щоб не бути голослівним, додаю фото.
    І хочу нагадати, що будинок вже зданий в експлуатацію) IMG_20180112_100759.jpg IMG_20180112_101038.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  2. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    в секції Б теж ліфта немає і розказують одні казки що ніби ліфт є але автоматика не встановлена
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Я також хвилююсь, що у моїй квартирі може трапитись якась біда накшталт вашої, а саме тому і заходжу на цей форум. Інакше мене б тут і не було. Я подивилась інформацію по Ріелу, як я зрозуміла вони зараз видають документи на права власності по двом будинкам по Моне і по Великій Британії, і думаю що паперової роботи багато і ще не всі інвестори отримали документи. Їх видають в порядку черги (зазвичай в тому ж порядку як і оформлювались документи при покупці квартири). Так що думаю просто до вас ще не дійшла черга, дочекаєтесь і ви.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Я був в першій десятці інвесторів ЖК Велика Британія, хто підписав папери в 2015.
     
  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    Леді і джентельмени, закликаю писати пости по темі гілки. Особисті справи можна з'ясувати в приватних повідомленнях.
    Які б не були правдиві ваші слова, стає все важче відслідкувати де ж саме по Великій Британії.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    хто-небудь бачив акт про введення будинку в експлуатацію?
     
  7.  

    Вкладення:

  8. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    це не акт про введення в експлуатацію, це лише сертифікат виданий на підставі декларації про готовність об'єкта до експлуатацію а не сам акт про введення. Тим більше що це за секції 1-2-3-4, якщо будинків 1 черги не 4 а 6. І поштова адреса зовсім не та.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Поштова адреса не та, про Ріел ні слова..
     
  10. Все те. Просто тут вказаний адрес будівельного майданчика , на якому зводять комплекс будинків, кожний з яких, після отримання сертифікату, отримає від міста поштову адресу. Є вже власники, які отримали свідоцтво про право власності. Це означає,що будинок отримав поштову адресу.
     
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А як повинен виглядати акт про введення в експлуатацію?
     
  12. Сьогодні отримав підтвердження, що поштова адреса вже є:

    "Доброго вечора...
    продублюю з Viber....
    зараз відбувається процес оформлення прав власності і разом з тим пропозиція/нав'язування (і це дійсно виглядає, як нав'язування за словами реальних власників) підписання договорів з Ріел-Сервісом
    Нагадаю, що ми визначилися, що рухаємося в напрямку створення ОСББ і кожен власник має 2 місяці від моменту оформлення прав власності на визначення з формою управління будинком
    хотів би запропонувати підписання колективної заяви по цьому питанню
    Це робиться для того, щоб дати забудовнику зрозуміти, що ми серйозно налаштовані на ОСББ вже".

    Так що не піддавайтесь тиску. Голосуйте за ОСББ.
     
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Знайшовся охочий стати главою ОСББ?
     
  14. Так.
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Так ви напевно ним і зголосились бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ні, не я, але кандидат є. Коли наберем необхідну кількість голосів, тоді і взнаєте.
     
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    дивно, що всі хочуть ОСББ, а за цілий рік так і не було кворуму, хоча було три зборів. І за все три зборів навіть охочого стати главою не знайшлося. І навіть ви, такий борець за справедливість, не захотіли їм стать.Наверно, тому що, все обурюються тільки вдома на кухні, і на форумі.Ніхто не хоче брати на себе відповідальність.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    гугл перекладач?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Ви не маєте ніякого відношення до 1 черги, а так «щиро» переймаєтесь її долею.!!!!????? Непереживайте. Всякому овочу свій фрукт. Прийде час і співробітники забудовника все дізнаються.
    А кворум буде в потрібний час.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Маю відношення, у нас з вами один забудовник) І мені дуже цікаво, як в першій черзі, та й наступних чергах теж вирішуються питання з наданням послуг мешканцям. І що краще, самим створити ОСББ або скористатися Ріел-сервіс. Тому що мені iнвестору 5 черги та іншим інвесторам в наступних чергах, це тільки доведеться вибирати в найближчому майбутньому.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)