ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ну так проблеми і вирішуються, у міру їх вступу, інакше взагалі жоден будинок у забудовника не був би побудований.
     
  2. Так ви займаєтесь будівництвом, чи створенням проблем, котрі потім мужньо роками вирішуєте? А може краще їх не створювати, а просто якісно і вчасно будувати те, що обіцяєте інвесторам.
     
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я не займаюся будівництвом, я інвестор в 5 черги. Я говорю не про створення проблем спеціально
    , а про те що вони виникають і їх завжди можна вирішити.
     
  4. Виникають тільки форс-мажорні обставини, а всі інші проблеми створюємо ми самі або їх створюють нам. Наразі забудовник створює проблеми інвесторам, не виконуючи взятих на себе зобов’язань, або виконуючи їх неякісно. І тішитись з того, що він їх поступово усуває немає чого. Інколи легше зробити все з нуля, ніж переробляти/ усувати недоліки.
    Ви стикнетися з цим, коли прийматимете свою інвестицію, тому що підтакуючи забудовнику, ви підтримуєте ту політику, яку він проводить зараз, а саме неякісне будівництво і наплювацьке ставлення до інвестора
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я нікому не пiдтакую, мій будинок ще не побудований, тому проблем у мене поки немає, сподіваюся і не буде. Дивно, я тільки вас і читаю про проблеми. Чому інші інвестори не пишуть про свої. Може ви все таки перебільшуєте?
     
  6. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Розкажіть, будьте добрі, мехінізм або алгоритм виправлення недоліків на тих чудо будівництвах.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. 1.Чому тільки мене? Тому що ви читаєте тільки сьогоднішні пости. Ви перечитайте з 2013 року всі пости про Ріел і ваш оптимізм потухне.
    2. Я не перебільшую, але читати потрібно десь з 30 сторінки, щоб зрозуміти, чому я такий незадоволений Ріелом.
     
    Останнє редагування: 16 січ 2018
  8. Це передбачено Правилами ФФБ. Після складання дефектного акту при прийомі-передачі квартири забудовник протягом 15 днів має усунути вказані недоліки. Це на папері. Реально ви будете ходити за ними довго і нудно. Забудовник змором хоче заставити вас прийняти квартиру без усунення недоліків.
     
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так, я почитала з першої сторінки, нічого страшного я не вичитала, ну діляться люди новинами про своi будинки.Також боти від різних забудовників пишуть, рекламують своє, лають Ріел. Ну в загальному нічого особливого ... І ось десь на 30 сторінці з'явилися ви, і ось у вас ну, все жахливо))) А дехто вважає, що ви бот від конкурентів.

    Чому ви вирішили, що всi повинні вам вірити на слово?
    Я вважаю за краще вірити фактам, а не словам. А у вас одна балаканина
     
    • Тупо Тупо x 2
  10. "Дорогая Zinochka" вам потрібні факти - іх єсть у мєня:
    1. Дах у 1 черзі протікає в декількох підїздах;
    2. Огорожа терас зроблена з порушнням ДБН;
    3. В мене в квартирі, стіни які виходять на Шевченка, мокрі на 0.5 метра від стяжки (вологість 90 відсотків :wacko: і т. д.
    На відміну від Вас, я реальний інвестор, пишу під своїм ім'ям. Фото, викладені тут, зроблені мною або сином. А ви "Дорогая Zinochka", прикриваєтесь логіном. І ви точно співробітник Ріелу на зарплаті, тому що притензії висуваєте мені, а не забудовнику
    Я знаю особисто більшість з тих, хто викладав тут реальну інформацію про якість і хід будівництва. Ваші потуги знову записати мене в боти даремно потрачений час та ще більше підпорчена репутація Ріелу
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Все так у вас і буде як кажете, всі вже зроблять ремонт і усунуть ті недоліки самостійно і будуть собі жити в новенькому будинку, а ви все будете ходити Ріел змором брати… самі собі гірше зробите. І не важливо, хто в даному випадку виступає забудовником, чи то Ріел, чи то будь яка інша компанія – нічого б не змінилось.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Штирлиц шел по улицам Берлина и ничто не выдавало в нем русского разведчика: ни рация за спиной, ни волочащийся сзади парашют, ни болтающийся у бедра маузер.
    З поверненням

    Дівчата, а чому ви мені це прямо в очі не говорите, коли я буваю у вас в офісі, а сидете потупивши погляд. Я скоро знову приїду, можем поговорити особисто.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2018
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та які там дівчата! Зверніть увагу на стиль і манеру. Одна й та сама особа перелогінюється і строчить всю цю маячню.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Заходжу деколи на форум, почитати про стан новобудов. От цікаво, чому на львів-порті йде таке жваве обговорення саме цього ЖК. До кожної черги навіть окрема тема. Але в останні декілька місяців все вже стало зрозуміло. Реальний інвестор вказує на реальні проблеми, все це можна помножити на суттєві затримки в термінах, але ж знаходяться якісь адвокати, яким чомусь заважають ці факти. Навіть якщо уявити що цей ЖК такий популярний, що аж заслуговує на 5 окремих тем, то чомусь не видно такої ж активності на інших профільних форумах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Та я ж написав з поверненням.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Раз пішла така професійна аналітична дискусія, то можу повідомити, що до завершення вистави ще далеко. Не дивлячись на напущений туман у вигляді сертифікату про здачу будинку в експлуатацію, будинок до експлуатаціі не готовий. Газ ще пару днів тому не був запущений у всі під'їзди, відповідно про запуск котлів немає мови. В моєму і сусідньому під'їзді тече дах. Прийде весна - буде ще більше недоліків. Про дрібноту я вже навіть не згадую.
    Що робить Ріел. Замість виправлення недоліків - намагається якомога швидше спихнути будинок своїй же експлуатуючій конторі Ріел-сервіс і передати їй усунення недоліків, але вже за рахунок власників квартир. Найменш зговірливих, щоб не створювали перешкод при процесі передачі будинку на баланс експлуатуючій організації, навіть не запрошують на прийом-передачу квартир, адже вони напишуть в дефектних актах всі недоліки не тільки щодо квартири, але і місць загального користування, а їх треба усувати на протязі 15 робочих днів.
    Тому зараз терміново оформляють свідоцтва на право власності 85 власникам (51% площі будинку) щоб провести збори. А тих, хто через бажання поскоріше почати ремонт, підписав акти прийому, вже прямим текстом посилають з недоліками в Ріел-сервіс,
    Чому кожна черга має свою тему? Так легше розпорошити невдоволення інвесторів. На одній гілці невдоволення інвесторів всіх черг тільки б концентрувалось і тоді важко переконувати нових людей розставатись з грішми заради ЖК Велика Британія та благополуччя забудовника. А так посадив парочку ботів, які під різними логінами заходять на форум, і хвалять забудовника і пробують нейтралізувати невдоволення інвесторів. Поки що ні перше, ні друге в них не виходить, що і не дивно з таким персоналом.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Мені здається що більшість тем про Велику Британію створена працівниками Ріелу як рекламний хід і дешева пошукова оптимізація )) Моє спілкування з Ріелом закінчилось коли я прийшов в офіс продажів і мені з подивом на обличчі заявили що всі розмови відбуваються за попереднім записом. Звичайно що після заяви що на сайті такого не вказано, зі мною поговорили, і надали повну інформацію, але стало відразу зрозуміло що це будівельний мак-дональдс. А тепер, дивлячись на відверту халтуру та посійне перенесення термінів, я і не жалкую що співпраця не пішла.

    У розмові з будівельними конторами не слід забувати, що саме клієнт сплачує гроші, причому великі гроші, а навіть дуже великі гроші. І фактично оплачує роботу будівельників, проектантів, маркетинг, менеджерів з продажу. Звичайно що у всьому потрібна культура спілкування, намагання вирішити ситуацію без конфліктів, домовитись. Хтось збирає на квартиру все життя, економлячи на їжі, одязі, здоров'ї та відпочинку, позичаючи гроші чи беручи у батьків. А якась контора мало того, що забирає собі половину а то й більше (собівартість цих міні-термітників на сумнівній території навряд чи більша 200 баксів за квадрат), так ще й гонить відверту халтуру, пробує затягнути процес і шукає дешеві відмазки, серед яких отака клоунада на форумі від "задоволених мешканців", яким вже навіть "віртуальний сусід" вже заважає жити.

    Михайло робить добру справу насправді, особисто я купив нерухомість в іншому обєкті, але з його постів почерпнув декілька нюансів на які слід звертати увагу при прийнятті обєкту. Та чи не в перше побачив реальні відгуки людини, яка не просто витрачає гроші, а вимагає відповідний продукт та результат. От коли більшість людей буде саме вимагати, а не терпіти, саме тоді будівництво, в тому числі і суспільства та держави, вийде на новий рівень. Але еволюція - процес довгий...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 4
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Слушне спостереження. Тоді це може пояснювати істерію ботів відразу, як в темах з'явився реальний інвестор, з реальними фото і реальними питаннями.
     
  20. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Істина. Це справжня правдива істина, вибачте за тавтологію.
    Цей пост це підсумок і стан речей описаний на сотнях сторінок 5 ти черг ЖК В.Британія...
     
а де твій аватар? :)