ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я Вас прошу... Кому потрібні пояснення від ботів?!
    Краще б компанія підвищувала рівень професіоналізму і якісно та в строк виконувала будівні та ремонтні роботи, інформувала інвесторів, відповідала за свої помилки.
    А коли компанія натомість ботів розводить і ухиляється від відповідальності - це диагноз і жирний хрест на репутаціі такої компанії.
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Якщо забудовник не склить то власники квартир можуть найняти компанію щоб засклила всім і однаково ,тоді будинок буде мати пристойний вигляд,але це за умови що всі власники будуть згодні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Всім привіт. Щодо ремонтів в квартирах. Хто буде шукати плитку і сантехніку для себе - може звернутись до мене. Для сусідів зроблю по гуртових цінах. Всі бренди плитки та сантехніки можна переглянути в будь якому магазині Леокераміка. (Прошу сприймати не як рекламу. Думаю , що гасло - "Свій , до свого , по своє" тут як раз доречне)
     
  4. 8D1B9E8A-B8A8-4228-922F-92ECCB85CCB6.jpeg 2DEA4D87-A35E-4594-9A4E-8104114852A0.jpeg A5E3DBD1-49E8-4A6F-B921-CAD171C2C8B7.jpeg І так перший сніг і перші відлиги проявили себе. Маємо перші протікання покрівлі в 3 під’їзді 1 черги.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  5. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    і що ніякої реакції ріела? всі наступні черги будуть мати такі ж х...ві дахи?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Проведіть тепловізійне обстеження стелі і там ще можна знайти промерзання по всій площі з подальшим конденсатом, грибком. Провсяк випадок провірте сендвіч і технологію його укладання. Підглянути можна на 3, 4 черзі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. 2117E67C-1F23-4EF8-8AA7-A8977DECCD89.jpeg B3F4E024-065D-4FD3-AF32-E1139348694D.jpeg F21A77A5-4CA3-4F28-8927-1DA7F88C8DD7.jpeg EFBBB52F-F545-4FF3-9AA2-7626014BE1C1.jpeg B3566C99-62B9-44DE-B8E6-9565ACC2F170.jpeg 1. Сьогодні був на Шевченка. Працювали газовики. Знаю точно, що перевіряли 1 під’їзд, хоча охорона приготувала ключі навіть від 3 під’їзду;
    2. Гарна новина для інвесторів 3 черги. Такої «г» огорожі терас, як у 1 черзі, у них не буде;
    3. Покрівлю, яка тече, мають переробляти, але коли і як не знаю;
    4. А тепер неприємне для мене особисто, але може хтось скористається інформацією та перевірить свою квартиру на наявність подібної проблеми. Сьогодні перевіряв готовність квартири та недоліки будівництва. За один раз неможливо звернути на все уваги та помітити недоробки. Ходжу туди як діти до школи - щодня. Я вже виставляв фото протікаючоі покрівлі. Сьогодні провірив стіни у всій квартирі. Ну що сказати: прийшла біда - відкривай ворота. Від вулиці Шевченка всі стіни знизу (на висоту до 0,5 метра в деяких місцях) перезволожені. Процент вологості від 30% до 94%. Де ще 30-50% вологість допускаю, що ще непросохла цегла . Але 90% вологості говорить при протікання ПВХ мембран і гідроізоляції. На додаток, в порушення будівельних норм, збір вологи зі всієї тераси виконаний в напрямку беспосередньо до зовнішніх стін, без відступу. Волога накопичується під стінами та відводиться прямо в отвір водоприймача в стіні.
    На стінах вже починає появлятись біла цвіль. Думаю до весни вона вже почорніє і почне осипатися штукатурка. В деяких місцях процес осипання вже почався.
    Так що раджу власникам терас уважно дослідити свої стіни. На додачу фото.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Привіт , хтонебудь знає яка товщина зовнішніх стін і пінопласту у вже збудованих секціях
     
  9. Товщина зовнішніх стін 25 см ( одна цегла) + 10 см товщина пінопласту. Якщо є бетонні несучі колони, вони мають бути утеплені зовні не менше ніж 5 см пінопластом.
     
  10. LyubashaFedor

    LyubashaFedor Member

    Хто знає ситуацію по газу? Пустили?
     
  11. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Так, газ запущений у секціях Е, Г, Д. Інші ще перевіряють
     
  12. Ось вже дуже цікаво:
    «
    Active Member
    @Latana Royal та вгамуйте свою заздрість нарешті)
    По суті. Підрядником в ЖК Америка є таки АВР буд, в Британії підрядник інший і гірший. Якість будівництва по Америці не погана. З істотних мінусів- щільність забудови, особливо якщо брати не в крайніх будинках, а з вікнами к двір. Парковка, там капець. Вулик з одним лиш підземним паркінгом. То все, очевидно, буде припарковане у дворах. І існує дуже велика ймовірність, що ЖК Америка не здадуть у жовтні 18 року. РІЕЛ дуже просів по фінансах, звідси і всі затримки.
    Інформація достовірна, провіряла для себе. На об’єкті була сьогодні.»
    Взято звідсіля:
    Новобуди від Ріел. Які враження?
     
  13. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    комусь вже телефонували з приводу запуску газу?
     
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Щодо газу наразі ситуація така. Запустили вже у секціях В, Г, Д, Е. У секціях А і Б є дрібні недоліки, працюють. Обіцяють запустити до Нового року.
     
  15. Трішки не так сьогодні (27/12/2017) отримана наступна інформація:
    "O. B. нині дзвонив комендант - завтрашній запуск газу у секції Б переносять на невідомо коли, бо "виникли якісь проблеми з газом". сміюсь, бо чомусь проблеми і безвідповідальність - синонім ріелу)"
     
  16. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    А до чого тут Ріел? проблеми у Львівгазу.
     
  17. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    фото від 21.12
    29121.jpg 29122.jpg 29123.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Проблеми не у Львівгазу, а якраз у Ріелу. Все це мало бути зроблено до здачі будинку в експлуатацію згідно з договором інвестування. А так неначебто будинок зданий, а реально не готовий. Газу немає, води немає, світла немає, свідоцтв про право власності немає, поштової адреси немає. Що є - обман на рекламних щитах про здачу першої черги, а, де-факто, пшик.
     
    Останнє редагування: 30 гру 2017
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Щось ви все змішали і людей і коней і в усіх бідах у вас винен Ріел. Там дійсно у Львівгазу проблеми, а ви все свою пісню заводите.
     
  20. Мене не цікавить кому «дід бабі вуйко». За все що не зроблено, погано зроблено, невчасно зроблено відповідає Ріел. А з кого вже Ріел питатиме - це проблеми Ріелу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)