ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Підскажіть хто знає плитка на балконах має бути у всіх квартирах чи то таке щастя тільки для власників квартир з терасами???
     
  2. Балкон - виступаючий з площини стіни фасаду огороджений майданчик, який слугує для відпочинку в літню пору року. Тому додаткового покриття на ньому не роблять. Тераси - це експлуатована покрівля розміщується над нижче розташованим поверхом. Тому на ній передбачено влаштування твердого покриття.
    А щастя це відносне. Так як поклав плитку Ріел, це одне недорозуміння, хоча, як заявили в в офісі, її будуть замінювати. А це нові проблеми для власників, особливо для тих, хто зробить до того часу ремонт.
     
  3. Ну тут важко не погодитись, що це "безпечна" огорожа, надіюсь в черзі будинку Г врахують це :sad:
     
  4. А що було з плиткою не так?
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    По-перше, враховувати повинні були на етапі проектування, а не тоді, коли люди почнуть випадати.
    По-друге, навіщо їм щось враховувати, коли тут купа "інвесторів" задоволені яким завгодно лайном і влаштували травлю людині, яка піднімає правильні і конструктивні питання?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Я постив тут фото тераси, викладеної плиткою: як витримана рівність рядів та рівень укладки
     
  7. Всі бачили огорожу. Як я зрозумів зі спілкування в офісі, на цю огорожу немає ні технічного креслення, розрахунку навантажень, ні сертифікатів, ні акту прийому. Відповіді на свого листа від 4 вересня з проханням надати проектне рішення я так і не отримав. Зараз мене почали схиляти до думки, щоб я погодився перетворити терасу на балкони. Там є три окремих виходи на цю сторону тераси.
    Можливо це коротке відео побачили спеціалісти з будівельних конструкцій. Прошу надати в приват консультацію, як поступати далі. Готовий оплатити такую консультацію, або експертне заключення. Але все йде до того, що прийдеться через суд витребовувати всі документи по терасі та покрівлі, яка протікає.
     
  8. Сьогодні, 07/12/2017 приблизно о 21:00 в нашій групі ФБ була опублікована наступна інформація:
    «Шановні інвестори!

    Силами забудовника щойно демонтована балконна конструкція, що була самочинно встановлена майбутнім мешканцем. Велике прохання до ще одного інвестора, який припустився схожої помилки, відреагувати на наші письмові та усні прохання і самостійно усунути цю прикру випадковість. В іншому разі події розгортатимуться за аналогічною схемою. Дякуємо.»

    Приємно читати.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    що за конструкція?
     
  10. Скління балкону або лоджії. У нас тут два дуже прутких сусіди засклили балкон і лоджію ще до здачі будинку.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тобто, будують вони повільно, а ламають оперативно? :)))
     
  12. Ні , переписка велась декілька місяців і їм пропонували зробити це самостійно. Накінець, Ріел зважився зробити це самостійно.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А чому не можна?
     
  14. Протирічить підписаному договору та Правилам ФФБ
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І Ви приречені зі своєю кволою огорожею жити?
     
  16. Надіюсь, що ні. Якщо забудовник не надасть документів на огорожу, я дозріваю до вирішення проблеми в суді, хоча це може і затягнутись в часі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Хаотично заскленні балкони мені нагадують гетто де живуть люмпени пролетарії
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Але ж забудовник не склить :dntknw:
    Або робить на відчепись, як огорожу у пана Михайла
     
  19. NVEST

    NVEST Member

    Зачот! Досить влучно пiдмiчено. От це я розумiю факти на лице, а не "висосанi'' з пальця... Який буде факт-аргумент у Рiелоботiв щоб це заперечити, чи хотя би якось спростувати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. LyubashaFedor

    LyubashaFedor Member

    Сподіваюсь, що більше ніхто не здогадається засклити балкони.
     
а де твій аватар? :)