ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    ні якраз у вас є хазяїни, то факт, так болісно реагувати на кожен пост правди про брехливий ріел... самі себе здаєте, шановна.
    ну коли пишу, то вже моя справа - коли хочу, - Я - вільна людина))),
    а не маріонетка ріеловська.
     
  2. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    А де ви тут побачили правду, в постах брехуна Mykhaylo Khomchyn чи в вашій замовній статті?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Досить вже словоблудити! Або наведіть переконливі спростування, або самозабаньтесь. Бо Ріелу від Вас більша шкода, ніж від самого себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    правду побачив б кожен, хто хоч раз б прийшов на будівництво і побачив б те все, ту хвалену "якість" ріелу, Михайло не брехун, а людина, яка вклала великі кошти і яку обдурив ріел, правда вона і тут на форумах є, варто перечитати всі відгуки кожному, хто надумає брати квартиру у ріелі... людей Княжого чи Едгар Дегане питали перед тим як збільшили кількість чи поверховість будинків, обіцяли вид на старе місто, парковки, вчасно здане житло, пілключене світло, воду, газ, які чекали роками і яких не було.
    це нонсенс - заплатити гроші і чекати по два роки, щоб зробити ремонт, або зробити той недешевий нині ремонт і тремтіти що то все відсиріє за осінь і зиму і повитріскує, бо опалення немає вже.
    таких як Михайло багато, просто інші по-українськи живуть - хата скраю(((...... така ментальність наша - нас обдурюють, використовують - а ми мовчимо в тряпочку. Це принизливо. Нехай в п. Михайла особиста образа, але все ж свідомість його каже йому повідомити про брехню ріела, щоб всі знали.

    а ви, OlyaBurakova, або неуважно читаєте або фантазуєте: якщо я сказав, що стаття замовна, то це не значить що вона моя, - припускаю, що замовна, бо дуже сумніваюсь на свідомість журналістів (хоча дивись інфо не одну статтю написала і не лиш на вас), як варіант - конкуренти ваші замовили припускаю, але правда там на 1001% то факт. А вам, замість того щоб беззупинно пукати з цього приводу, треба спитати мельника вашого і юристів як грамотно відповісти на кожен з тих пунктів.., пропишіть в договорі номер кадастрової ділянки, цільове призначення ділянки, як то роблять всі поважаючі себе забудовники і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    хай створить нового користувача-бота - "новоспеченого щасливого покупця ріела" як досі робила....
    бо в цій іпостасі занадто увійшла в роль) - не відпускає, сильно захопилася).
     
  6. OlyaBurakova, досить прикривати свій низький інтелектуальний та культурний рівень видуманими заявами про мою брехню. Я писав тут, що все будівництво 1 черги в мене фотозадокументовано. Наступного тиждня особисто буду у Львові і, якщо кишка не затонка, може особисто мені показати в моїй інвестованій квартирі, де я збрехав. Запрошую всю ботоферму Ріела в секцію Г 6 поверх 1 черги.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Ваш інтелектуальний і особливо культурний рівень всі тут вже побачили. І вашу брехню тут теж доводили. Фотодокументи ви мабуть також у Америці робили?
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    та підпишіться ви врешті-решт справжнім іменем, або хоч так: менеджер ріелу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Думаю, більше не варто звертати уваги на ці примітивні аргументи у стилі "сам дурак". Справжні інвестори і ті, хто хоче правильно вкласти свої гроші - це бачать і розуміють. А боти створені ріелом, які вихваляють самі себе - нехай хоч луснуть. Бо очевидно, що на реальні претензії їм відповісти взагалі нічого.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. guruua

    guruua Well-Known Member

    Пане Михайло ваш будинок ніби отримав сертифікат. А що говорять що до газу? Коли обіцяють підключити?
    Бо бачу у Моне почали підключати газ за тиждень до сертифікату
     
  11. Щодо газу, то 15 листопада Олександра Кулій залишила в закритій групі ФБ такий комент, але, здається, з тих пір нічого не змінилось:
    «Шановні інвестори першої черги!
    Комісія Львівгазу завершила свою роботу. Є невеликі зауваження (деякі мешканці під час ремонтних робіт знімали котли і т. ін.), які завтра будуть усунені. З понеділка починається пуск газу у систему. Можливо, встигнуть навіть до завершення цього тижня запустити перший стояк.

    У разі якщо інвестор забрав дублікат ключа від своєї квартири, працівники Ріел-Сервіс заздалегідь попередять його. Дуже просимо тих мешканців, кого сповістять про пуск газу, прийти - без вас процес не відбудеться. Дякуємо.»
     
  12. guruua

    guruua Well-Known Member

    А хтось вже постійно живе у будинку?
     
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Ви так нахвалюєте Михайла. Ви з ним прямо парочка – Максим та Одарочка. Може вам поряд оселитися, будете один одному мозок виносити щодня.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Як і обіцяв, запрошую всіх, хто так чи інакше не вірив в моє існування, переконатись в якості робіт забудовника в моїй квартирі завтра ( 05/12/2017) 6 поверх, секція Г, 1 черга ЖК Велика Британія. Планую бути там з 09:00 ранку. До зустрічі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    ні в якому разі нікого не хвалю, і не люблю коли мене хвалять. просто людина все по поличкам розклала і дала зрозуміти багатьом що таке собі є за г..но ріел.
    скажімо так - правдиво і фактично, а ви всім ріелом пукаєте там.
     
  16. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    як я й думав!
    IvanShym, новоспечений, старий-новий бот, безіменний гермафродитний працівник ріелу.
    ви, [ріелівські вірні пси], починаєте срач відразу як хтось скаже пекучу правду про ваш "рідний" брехливий ріел, -
    надто боляче сприймаєте це.
    допоки буде та вірність продажна? - поки вам мельник зі столу кидатиме крихти вальяжно?

    таке враження, що на торф"яній спеціально виділили робоче місце (буду) і ви вірно лаєте з нього треба чи не треба,
    палячи ріел.
     
  17. І так ні один ревностний критик так і не відгукнувся на моє запрошення прийти і викрити мене в «брехні», тому це буду односторонній звіт:
    Доброго вечора всім. Сьогодні мав можливість вперше після червня 2017 вживу побувати в квартирі і поспілкуватись в офісі.
    1. Враження від офісу:
    - при підписанні Договору ФФБ - та ми для вас зірку з неба дістанемо;
    - після отримання сертифікату - або ви приймаєте все, що ми тут «наваяли», або забирайте гроші і неморочте нам голову.
    2. Враження від квартири:
    - стяжка зроблена досить непогано. Перепад висот по всій квартирі +_ 1см. Непогано.
    - незароблені ні одна штроба і ні одна діра в стінах;
    - електрика до котла так і не підведена;
    - в деяких місцях потріскала штукатурка;
    - одна колона недоштукатурена, а інша не утеплена зовні;
    - тераса - обіцяють перестелити новою плиткою, написав те, що почув;
    - огорожа - «shit, shit & shit”. Відео додаю.
    - стеля - продовжується виділення солей в двох місцях, що може свідчити про протікання покрівлі;
    Робота студії ремонту - даремно потрачені гроші. Як можна умудритись виставити конвектори в різнобій як по висоті, так і не в лінію. Тепер потрібно довбати стяжку і переробляти. Фото додаю.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Відео огорожі на жаль не грузиться. Хто підкаже, як загрузити сюди відео, або скину в месенджер тому, хто загрузить.
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тільки через ютуб, або фейсбук
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 2
а де твій аватар? :)