ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Згідно Правил ФФБ, Договору, після перевірки побудованого на відповідність ДБН.
    Ті хто вже прийняв - це було їх рішення. З браком, який в моїй квартирі, я змушений йти офіційним шляхом.
     
  2. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ось скріншоти із закритої фейсбук групи.

    Ростислав Мельник інформує інвесторів про те, що в П'ятницю РІЕЛ отримає рішення ДАБІ про ввід об'єкта в експлуатацію і сертифікат буде у Вівторок:

    Snap8.jpg

    В П'ятницю керівник відділу зв’язків з громадськістю БК РІЕЛ Олександра Кулій повідомила, що засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму. Чекаємо, що все відбудеться "гладко" 24 листопада.

    Snap6.jpg

    @Vatra, наведіть будь ласка конкретні факти брехні @Mykhaylo Khomchyn
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Шановна @OlyaBurakova, я не пропоную Вам спілкуватися з @Mykhaylo Khomchyn в закритій групі. А пропоную звернутися до адміністратора закритої групи щодо вияснення обставин неодноразових прохань сусідів до @Mykhaylo Khomchyn писати ПО СУТІ чи по іншим фактам брехні, про які Ви неодноразово згадуєте тут. Ви можете скористатися інструментами фейсбуку щоб зробити це.

    Snap2.jpg

    Ваші скарги буде бачити тільки адміністратор. Наскільки мені відомо на даний час ще жодної скарги не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    @Vatra, я не хочу нічого приховати у закритий группі зі знайомим адміном, а навпаки, як я вже казав, якщо вказані Вами факти підтвердяться, @Mykhaylo Khomchyn буде видалений з групи і "матеріали розслідування" будуть викладенні тут.
     
  5. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Згадували про закриту групу, тому я і запропонував розібратися у закритій групі.
     
  6. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Отож, ви тут даєте інформацію, що засідання буде 24-го, дякую. А Mykhaylo Khomchyn пише що всіх обдурили і ніхто нічого не отримає.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. О! Пані вміють красти не тільки чужі імена, але ще нагло брехати і перекручувати написане
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Баба на морозі :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Я мав на увазі ось ці огородження:

    Snap1.jpg
    IMG_20171124_094919_1.jpg
     
  10. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Мені у вас ще вчитись і вчитись. А тим часом 1 черга пройшла комісію ДАБІ, як і було обіцяно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. І після цього посту ви будете продовжувати стверджувати що не працюєте на Ріел?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    А ви на кого працюєте? Тільки ви тут жалієтесь та ниєте весь час. А тільки но хтось реально дивиться на речі і не звинувачує Ріел у всіх гріхах – так він автоматично потрапляє до їх працівників.
     
  13. А в чому ви можете Ріел звинувачувати? Ви ж не інвестор.
    А реальні інвестори вже добряче попеклись і їм є чим поділитись. І це не позитивні враження, а суцільний негатив. Скоро буде сертифікат, а як скоро вдастся прийняти квартиру - невідомо, дуже багато запитань до забудовника. Найостанніше - електропостачання.
     
  14. liluu

    liluu Member

    Як я обожнюю таких інвесторі, як ви. Найкраща новина для вас буде , як що хтось скаже, що будівництво зупиняється і Велику Британію не добудують ніколи.
     
  15. Попередній пост і вас стосується. Добре жити на чужі гроші. Ви попробуйте заробіть їх чесно і потратьте на подібного забудовника. Тоді ви ще не таке напишите.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Я бачу ви вирішили висловити думки від імені всіх інвесторів, якось забагато на себе берете або ви всі квартири вже скупили?
    Сертифікат буде? Як же так, ви ж писали що це все обман і нічого не буде.
    Вам скільки конкуренти Ріел доплачують?
     
  17. Vatra

    Vatra Member

    Ой, комісія відбулась, а ви знову забрехались

    А що до решти:

    Ви тут вже писали, що завдяки особисто ВАМ будинок здадуть до кінця року. Маленька така брехня))

    І про те , що з квітня не вилазите з офісу Ріела і будівництва, а тут пишуть що ви в Америці????
     
  18. guruua

    guruua Well-Known Member

    Шановна я хоч і інвестор іншого ЖК який будує Ріел, спотерігаю за всіма ЖК забудовника. І ваша поведінка тут показує тільки спроби відбилити Ріел хоча він постійно затримує здачу объєктів мінімум на пів року. Ви наїзжаєте на людину яка вклала гроші та своєчасно не отримала результат інвестицій, і лише констатує факти порушень термінів та якості робіт. Хто ви така щоб тут казати що хтось кого обманює? Обманює забудовник який каже терміни у які фізично невкладається...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Вам пропонували приєднатись до закритої групи інвесторів Британії в ФБ. Там пишуть ще крутіше, ніж я тут. Ймовірно, ви там теж є, тільки під своїм іменем, а тому відмовились від пропозиції.
    А не отримую від конкурентів зарплату, на відміну від вас. Все що я описую - це реальність 1 черги. Так, скоро буде сертифікат. Майже достроково. Адже спершу здача 1 черги була запланована на грудень...........,............2016 року
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vatra, я не знаю хто ви там по посаді в Ріелі, але не обов`язково заходити в офіс, щоб в черговий раз почути славне «через два тиждні». Достатньо було відвідувати офіс з початку квітня до кінця червня, щоб переконатись в реальній сутності Ріелу. Я до тепер чекаю відповіді на лист, направлений 04 вересня 2017 року. Ю. Радик все не має часу підготувати відповідь. 24/11/2017 я направив нового листа про приєднання до міських електромереж завершеного будівництва. Побачимо, що відповість забудовник. І це я тут викладу. І не тому що конкуренти попросили, а тому що це в договорі прописано.

    А тепер для вас особисто: будинок здали майже достроково. Здали в листопаді, хоча на початках обіцяли в грудні, але там- та-ра-рам.......2016 року.
     
    Останнє редагування: 26 лис 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)