ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

    В Ріелі працюють всі, хто не згідний з Хомчиним, безрозмірна така компанія.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Дякую. Ми знову на перших шпальтах.
    Щодо сусідки з Ріел. Коли я підписував свою першу угоду з Ріел, у неї була сама найкраща квартира на поверсі. Через дві неділі проектне рішення змінили, в неї відібрали частину площі (кухню) і додали до моєї. Я погодився на збільшення площі і вартості квартири і переуклав договір. Чому вона погодилась, не знаю. Але співробітники фірм, в більшості своїй, люди не зовсім вільні в своєму виборі.

    Для OlyaBurakova спеціально щодо здогадок: у кого що болить, той про те і говорить.
     
  3. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

    То що вас болить, що ви такий не адекватний?:)) Яка нормальна людина купила би сто квадратів і торгувалася за 40 см тераси ..Будьте мужиком!
     
    • Тупо Тупо x 2
  4. Деколи приходиться опускатись до рівня опонента:

    Не буду вдаватись в деталі хто чим заробляє, але якщо ви вже достатньо «заробили» і у вас є лишні гроші, то можете компенсувати Ріелу ті 40 см. Я заперечувати не буду.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та, яка гроші заробила, а не насо..
    подарили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    судячи з вашої логіки у вас все болить...
     
  7. Так, мені болить за мої інвестиції. Це чесно зароблені гроші, а не наколядовані, як тут одна пані написали.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  8. guruua

    guruua Well-Known Member

    Пане Михайло підкажіть а до коли згідно с попереднім договори мали укласти остаточний договір на право власності?
     
  9. Згідно договору про участь в ФФБ будинок мали здати до 31 березня 2017, а дальше мало все відбуватись згідно Правил ФФБ. Щоб не писати великий пост скидаю 11 і 16 розділи правил, де це описано:
     

    Вкладення:

  10. guruua

    guruua Well-Known Member

    Щось не бачу у який строк забудовник зобовязаний укласти остаточну угоду на право власності.... Маю трохи інший договір з ріел(інший ЖК), в якому вказано термін коли вони повинні передати права власності
     
  11. В договорі, що є мене, взагалі немає ніяких строків щодо отримання свідоцтва на право власності
     
  12. Якщо, як пообіцяв Р. Мельник, у вівторок Ріел отримає сертифікат про введення в експлуатацію 1 черги ЖК Велика Британія, то,можливо, ще до завершення 2017 року хтось з інвесторів 1 черги і отримає право власності на квартири. Хто не встигне, той отримає вже в 2018.
     
  13. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    ну до вівторка чекати не довго, чекаємо на гарні новини
     
  14. Ну не можна так непрофесійно працювати. Ще навіть не купили нічого, а вже роблю вигляд, що я інвестор і з нетерпінням чекаю сертифіката.
     
  15. Нас вже в котре Ріел обманув. Сертифіката у вівторок не буде. Так що цього року щасливих власників сертифікату на право власності інвестованої жил площі теж не буде. Адже будинок ще має отримати поштову адресу і тільки тоді забудовник зможе оформити документи на право власності.
    Мій прогноз від липня місяця про здачу 1 черги, в кращому випадку до я Нового року, повністю збувається. На жаль.
     
  16. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Ви в курсі всього що я купила, а що ні? Для початку на будівництво потрапте, а то розповідаєте казки всім, що з будівництва та з офісу не вилазите? Де ви там знаходитесь?
     
  17. Vatra

    Vatra Member

    Знову брешете?
    Сертифікат не отримано тому що не відбулося засідання комісіїї.
    Це ж ваши порохоботи напевно
     
  18. І так комісія не може вже зібратись з квітня місяця. Поганим танцюристам завжди щось заважає - то брюки за вузькі, то ще щось......,
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Шановні @Alina SHYNKAR , @OlyaBurakova , @opinion , @Vatra , @liluu прошу звернутися до адміністратора закритої FaceBook групи ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) Увійти на Facebook | Facebook щодо вияснення обставин неодноразових прохань сусідів до @Mykhaylo Khomchyn писати ПО СУТІ. Якщо вказані Вами факти підтвердяться, @Mykhaylo Khomchyn буде видалений з групи і "матеріали розслідування" будуть викладенні тут. В протилежному випадку усі Ваші звинувачення, звіти по оглядах ЖК, професійні оцінки якості виконих забудовником робіт і т. д. будуть розціненні як наклеп і пропаганда РІЕЛу. Я особисто знайомий із адміністратором закритої FaceBook групи і гарантую Вам об'єктивне і неупереджене розслідування. :) Доведіть, що Ви наші сусіди і дійсно переймаєтеся долею ЖК.
     
    Останнє редагування: 18 лис 2017
    • Подобається Подобається x 3
  20. curiosity

    curiosity Member

    Якийсь трохи блокбастер з тим Ріелом... Є десь офіційні новини про те коли будуть ті сертифікати\здачі?
     
а де твій аватар? :)