ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Якщо вас це так зацікавило, я за специфікою своєї роботи у туризмі весь час мігрую між Києвом і Львовом. Тому, якщо потрібні будуть туристичні послуги – звертайтесь.
     
  2. olgaspring

    olgaspring Member

    Та кому цікаві коменти Хомчина? У чувака шиза, він лізе не в свої групи, думає, що комусь важлива його думка. Мужик, ти працювати не пробував? Чи такий всю жизнь обіжений, обтікаєш слюнями, всім недовольний. Попробуй сам щось зробити, може твою роботу хтось похвалить!
     
    • Тупо Тупо x 2
  3. Пані , а ви лікуватись на Кульпарківській не пробували? Культуру спількування вам вже не привиєш, але від хамства можуть вилікувати
     
  4. NVEST

    NVEST Member

    Я могу понять халтурную работу они делают, но блокирование и удаление коментов это как "удар ниже пояса" - подло и не по мужски! Только не пойму как можно удалить чужие коменты в чужой тем более приватной группе. Не думаю что они в "засосах" с Цукером. А на счет МК, какого черта вы вцепились к мужику? Заплатил деньги - требует результатов, что здесь не понятно? Если кто то готов "хавать де...мо" за свои кровные заработанные так это ваше дело, так же само как это его дело, если он не готов. Почти как строить Украину, один огрызается и дает идеи (хоть какие-то) а другие тихо смотрят, и еще палки тычят. Я себя защищать не буду, купил, не понравилось, втюхал больше денег, переделал как надо... Не помогаю бороться, но хоть палки не сую. У каждого свой "opportunity cost" (это для тех кто понимает). А мужику респект за контент, интерестно услишать "кто-есть-кто" на рынке.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Vatra

    Vatra Member

    Так, хамства не треба . Це не шиза, але проблеми явно є. Запитаю у дружини вона психолог.))
    Десятки годин на форумах - це той ще Opportunity cost, але хто рахує - це ж захоплення)))
    В Україні всі тільки огризаються та дають поради, кожен розумний але працювати ніхто не хоче. Маю два вагона порад, кому потрібно, можу відправити, безкоштовно? Хто реалізує?
    А контент у мужика посередній, переважно перепост та й то старий і вирваний з контексту
     
  6. Господи, з середи на форумі, але вже й дружину підключив. Я тут не для самоствердження й не для підігравання Ріелу, на відміну від інших. Пишу про те, що відбувається в на будовах Ріела в порівнянні з тим, що вони нам співають в офісі. Розумний скористається, кому все одно, той прочитає і піде далі, але Ріел змушений буде міняти підходи до клієнта. Вже так, як було, не буде.
     
  7. NVEST

    NVEST Member

    Так граждани, действительно давайте по теме без "кто такой, кто сякой". Кому интерестно читать все плюсы или минусы и информацию в целом данного ЖК - дружненько читам, коментируем, добавлям новое. Тем кому что-то или кто-то не нравиться, оперативно нажали [x] в правом верхнем углу и забыли за эту страницу. Для вторых, как вариант можно зайти на RToday и там получить адреналина, ну или посмеяться для позитива.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member


    Я також нещодавно на форумі, але також запримітила, що ви прям ярий фанат роздувати проблеми. А з приводу ФБ, то це технічно неможливо видалити чужі коменти не в своїй групі, хібащо сам ФБ може видаляти нецензурні балачки, так це вже культура спілкування.
     
  9. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Михайло, але ж ви також буваєте грубуваті і різкуваті в своїх постах. Вам пані Оля відповіла у вашому ж стилі.
     
    Я пишу тільки про ЖК, Забудовника і його ставлення до інвесторів, але не про дописувачів. Якщо хтось починає переходити на особистості, отримує «взаємну» повагу. Нічого особистісного. Коли пишеш нісенітниці, будь готовий вислухати теж в свій адрес. Принципу - отримав по одній щоці, підстав другу, тут не має.
    Не подобається, що я пишу, натисни «х» і не читай. Маєш аргументоване заперечення, ласкаво просимо. Будем раді почути, але ще раз, факти і тільки факти. Я оперую тут тільки перевіреними фактами, нормами ДБН і законів.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2017
  10. Це були коменти мої і інших інвесторів під постами Ріел на їх сторінці в ФБ. Всі коменти, які розвінчували написане Ріелом, було видалені, а дописувачі забанені (всі дописувачі інвестори ЖК Велика Британія)
     
  11. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    А мені здалось, що у ваших постах більше емоцій ніж фактів. Можливо я не знаю всіх подробиць, але ваше ставлення до Ріелу схоже на якусь персональну помсту. Я ні в якому разі нікого не захищаю, але прийшла на цей форум як раз за інформацією, і відповіддю на питання чи варто мені придбати квартиру в ЖК Велика Британія.
     
  12. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    А можете дати посилання на цю группу, щось не можу її знайти у ФБ. Чи тут заборонено посилання публікувати? Аж цікаво почитати, що там до чого.
     
  13. Це закрита група ФБ інвесторів 1 черги. Мене можете сприймати як хочете. Нам дітей разом не христити.
    Якщо у вас ціль відбілити Ріел і відволікти увагу читачів від негативу, присутнього тут, good luck.
    Помста, не помста, але як ставитись до забудовника, який здає будинок на сім місяців пізніше заявленого терміну і тільки сьогодні прислав повідомлення, що, накінець, спромігся залити стяжку в моїй квартирі. І коли вона висохне почнуть переробляти терасу. Це особиста помста чи констатація безвідповідальності забудовника.
    P.S. Перестаньте писати видаленим шрифтом. Це реноме Ріелу не спасе. Дякую
     
  14. cityzen

    cityzen New Member

    Хто знає як дістати електроенергію в квартирі для ремонту. На зустрічі з інвесторами представники Ріелу говорили, що можна використовувати електроенергію і воду за їхній рахунок , в я кості компенсації за затримку :))) . Але на місці виявилось, що вона є десь там - в першому і другому підїздах (Тягнути переноскою 100 - 200 метрів :crazy: ?) , про воду взагалі не дуже смішно - носити відрами чи як? Вже ніби і чергова обіщяна "здача" мала бути (15 жовтня минуло), але хоча в коридорі вже світло і є, в квартирі - немає :sad: . Не потрібно за їхній рахунок, але хотілося б б якось почати нарешті ремонт.
     
  15. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Ой, перепрошую за шрифт, випадково, навіть не звернула увагу.
    А строки здачі будинків всі затримують, я навіть на такі речі не звертаю уваги, зрозуміло, що це відбудеться, якщо купувати квартиру на стадії котловану. Нажаль це реальність нашого життя і проблема не тільки Ріела.
     
  16. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Ну я думаю потрібно звернутись в Ріел, якщо вони передбачили, що мешканці завчасно будуть робити ремонти, то мають розуміти всі ці технічні моменти. Я бачила, судячи з кількості будівельного сміття, що ремонти вже багато хто робить, отже вони якось вирішили питання зі світлом і водою.
     
  17. Треба будо думати, коли підписували акт прийому квартири до отримання забудовником сертифіката про здачу об’єкта в експлуатацію. Тепер пожинаєте плоди угоди з Ріелом.
     
  18. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    РІЕЛ Це сторінка РІЕЛу. Там вони можуть витирати пости.
     
  19. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    ну там ще є один нюанс, там є одна опція - показувати найпопулярніші коментарі, тобто коментар ніби є ,але його не видно
     
а де твій аватар? :)