ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

  2. Це тому, що є "якісь там собі інвестори", а є друзі, знайомі, яким можна все.
     
  3. "Наша пісня гарна - починай спочатку". І так, Христина Мосьпан тепер у Києві. Я так розумію там повна ж@@а. А нам прийдеться пояснювати сервісному відділу все по новому.
    Так що ті, хто писав листи в сервісний відділ Ріелу, краще передзвоніть, а то на відповідь довго прийдеться чекати
     
  4. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    А номер телефону не змінився? Я раніше телефонував на 0676730607
     
  5. Тел. Номер не помінявся
     
  6. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    номер не змінився - і підхід теж вприницпі)))) на всі мої питання пообіцяли знайти відповідь і перетелефонувати за пару хв - ішла 5 год....
     
  7. «Чекайте на відповідь, вам обов’язково відповість оператор:crazy::crazy:» або « всі операторі зайняті на обслуговуванні інших дзвінків. Залишайтесь на лінії. Вам відповість перший вільний оператор»:rock:
     
  8. Моя переписка з сином сьогодні:
    Сергій, сервісний стверджує, що стяжку залили. Я знаю, у вас зараз дурдом після буревію, але треба перевірити.

    Сервісний звиздить, нагло звиздить. Говорив сьогодні з новим керівником Володимир з приводу опресовування. Той запевнив що ще не заливали оскільки не провели опресовування.
    Вони, скоти, хочуть за опресовування окремі гроші!
    Або кажуть що проведуть гідровипробування коли в загальну систему запустять воду і підключать котел до газу.
    Але в другому випадку вони це зроблять лише після того як стяжка заллють.
    Пробували мене розвести на встановлення гребінки від підлогові опалення
    Я їм пояснював неодноразово, наголошував на тому що під нами декілька квартир. Що якщо щось трапиться ремонтуватимуть вони

    Моя відповідь:



    Хай заливають, потім будуть переробляти. Ніхто більше їм платити не буде до завершення випробувань
     
  9. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    мені ще про гроші не казав ніхто поки
    ну послухаєм на наст тижні
     
  10. Igorcju

    Igorcju Member

    Міша. Scyscapercity сайт для форумів про хід і стан будівництва, а не для обговорення про затримки, проблеми зі здачею і т.п. Краще тут продовжуйте. Забанять.
     
  11. Ок, а про якість будівництва та порушення ДБН там писати можна?
     
  12. Igorcju

    Igorcju Member

    Якщо взялись за ту гілку то хоча б фотозвіти робіть. Думаю буде цікавіше. Там теж сприймаються і такі обговорення. Просто не з того почали розкривати ту тему. Подивіться на інші гілки, спочатку рендер, опис об'єкту, хід будівництва, недоліки і т.д.
     
  13. Та я напевно припиняю взагалі щось постити. Як кажуть, немає з ким край боронити. Ріел - це була найбільша помилка в останні роки. Мені не горить, жити є де. Решта вкажу в акті, коли буде готовий будинок. Дякую за пораду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ЩЕ РАЗ! РІШЕННЯ КУПИТИ КВАРТИРУ У РІЕЛ - НАЙБІЛЬША ПОМИЛКА В ЖИТТІ В ОСТАННІ РОКИ.

    Перш ніж зв’язуватись з РІЕЛ - добре ПОДУМАЙТЕ, чи потрібен вам той геморой, який на вас чекає.

    Інвестор ЖК Велика Британія, 1 черга, секція Г
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Mykhaylo Khomchyn, а чо ви так кричите?
    Хіба помилкове рішення купити хату то є аж така біда?
    Біда - це коли мешт тисне, а тре дві години вистояти - от то біда. А купівля хати - то фігня... ;)
     
  16. :hi:
    А не простіше зняти мешти і йти босяка.:yahoo:
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може і простіше, але ви неуважні - йти не тре, тре дві години вистояти :)
     
  18. Та що ще легше, правда потім не взути їх назад , але то таке.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)
    "але то таке" - то купити хату ;)
     
а де твій аватар? :)