ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. cityzen

    cityzen New Member

    Ріел прислав СМС-ку: "Проведено обміри БТІ просимо з'явитись для остаточних розрахунків за адресою: м. Львів, вул Торф'яний ... ".
    Передзвонив сказали, що площа збільшилась на 0.75 квадратних метра і потрібно доплатити (В мене секція "Д"). Будинок ще не здали в експлуатацію. Але якщо БТІ вже поміряло то сподіваємось що вже скоро :)
     
  2. А газовий лічильник вам встановили?
     
  3. cityzen

    cityzen New Member

    Не встановили :sad: .В офісі дали дві довідки що оплачено все і 'приватно' сказали, що ще здачі ніби не буде принаймі один місяць :sad: .
     
  4. Дякую Oleh і Olya за інформацію. Ситуація виглядає ще гнітючишою, ніж я уявляв. Не знаю чому вибрали вас в числі перших на прийом/передачу. Напевне вважали, що ваші квартири в ідеальному стані. Що тоді діється в інших.

    Пропоную всім, хто готовий писати короткі звіти про свій досвід прийому/ передачі дублювати його на Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка , що б не тільки члени нашої закритої групи ФБ читали, але всі бажаючі інвестори Ріел. Якщо ми будем витягувати проблеми на загал, є шанс, що керівництво Ріел зреагує на проблеми швидше. Адже буде страждати імідж компанії.
     
  5. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Михайло, вас так багато і ви постійно всім невдоволені і дуже підозрілі. А чо так? Я вибрав Ріел, бо у них все добре з доками і нема ні одної замороженої будови. Покликали на огляд квартири, то йдіть і дивіться, а не придумуйте, що ваша квартира буде обов'язково погано зроблена. Ви ще не бачили, а вже щось додумуєте за всіх. Затримали здачу всі забудовники по Україні, бо змінилося законодавство, але потихеньку все здають, я моніторив ситуацію, бо начитаюся вас і самому стає не по собі. Таких серйозних гравців ніхто не буде кидати, якщо ви розумієте про що я.
     
  6. Це буде довгий допис про "чесність" Ріелу і його "якість" і не на користь тих, хто попросив вас про цей допис:

    Я інвестор 1 черги ЖК Велика Британія з моменту появи оголошення в ЗМІ. Мене обманули тричі тільки з площею квартир, а також по іншим питанням.
    1 обман: площа квартири 84 м.кв. і здача 31 грудня 2016 року. Оплачено, підписано договір.
    2 обман: через тиждень " Ой вибачте, ми помилились, площу вашої тераси зменшили, але збільшили площу квартири". Тепер у вас 97 м.кв. Треба доплатити додаткові метри і здача не в грудні 2016, а кінці березня 2017 року. Добре, міняємо сімейні плани погоджуємось.
    3 обман: Травень 2016 чисто випадково взнаєм що Ріел вчергове зменшив тераси і збільшив площу квартири і в порушення договору не попередивши нас. Знову те саме - треба доплати. Ок. Відмовляємося від інших проектів, погоджуємось. Але при цьому нам показують проект квартири, який не збираються будувати. Це я виявляю, слідкуючи за будівництвом. При цьому я замовляю в їх дизайн-студії проект перепланування, в студії ремонту проведення води і перепланування опалення і це все оплачується.
    Що я отримую - дві колони посеред вітальні. Настояв на їх знесенні. Знесли, замінили на несучі балки. Але виконання таке, що в мене тепер протікає стеля, а це останній поверх.
    4. 31 березня 2017 року - здачі немає, але буде з дня на день. Немає і до сьогодні. В моїй квартирі після майже 6 місяців після оголошеної дати здачі:
    -немає опалення,
    -незавершена тераса,
    -немає стяжки,
    -пробували зробити водовідвід дощової води в підлозі спальні, а спершу взагалі забули зробити
    -змінили місце газового котла, після того,як я їм показав де комин, тому, що вони його замурували.
    Це я перерахував малу частину недоліків. На більше немає часу і нервів.

    А щодо вашої заяви, що по всій Україні затримують. Якщо вас влаштовує, що вас тримають за лоха, я тут вам нічим зарадити не зможу. Але я чесно виконував свою частину угоди з Ріел про інвестування в будівництво, як і інші інвестори. Тому я вимагаю такого ж ставлення до договору і протилежної сторони. На даний момент ні вибачень від Ріелу за затримку, ні розумних пропозицій по вирішенню ситуації, що склалась.
    За те дешевого піару за наші з вами гроші про Благодійний фонд Ростислава Мельника на підзвітний сторінці фейсбуку хоч відбавляй, але це виглядає як в тій приказці що нас люди хвалять - а хто - та ви мене, а я вас.
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
    • Подобається Подобається x 2
  7. І, доречі, на відміну від інших дописувачів, я не ховаюсь за нікнеймами.
     
  8. olkov

    olkov Member

    Був вчора на квартирі, все оглянули. Цей чувак що був, подивився на всі нюанси і сказав що їх виправлять і запустять всі комунікації до вересня. Пропонував підписати документ прийом передачі, але я відмовився, наполягаючи що підпишу його згодом, після виконання його обіцянок. Він погодився і ми розійшлись. В перших числах вересня піду до них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Михайло, мене просить про цей допис моє безконечне терпіння: Міш, у вас забагато вільного часу. Займіться роботою, тоді буде менше сил для дурниць і час мине швидше))
     
  10. Андрій, у вас з XXL тільки великий і довгий .................... хіба що язик. Якщо б не працював, я б не погодився оплати додатково 40 м.кв. площі. Тільки я не люблю, коли мені пробують вішати локшину на вуха, особливо шістки Ріелу, які то в ЖК Ренуар інвестують, то Британію, а по факту хлопчик на побігеньках

    Хіба що ви один із власників Ріелу. Але тоді опускались так низько до погроз - це вже нижче плінтуса.
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
  11. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Аааа, ви мірятись сюди прийшли?)) То так би й сказали, що відчуваєте біль у цьому місці. Не хвилюйтеся, з цим можна жити, щоправда збоку трохи виглядаєш як базарна баба, істерична і сварлива) Ви для початку скажіть, чия ви шестьора, що так невтомно ішачите? Була б у вас чоловіча зайнятість, ви б тут мемуари не виписували. До відзеня, стурбований
     
  12. Іди з Богом, дитинко




    P.S. І ні одної відповіді по конкретних питаннях і в цілому по ситуації
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
  13. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    :popcorm1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Молодець. Насолоджуйся. Слава богу, сьогодні,накінець, п'ятниця
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Хоп хлопці що то за срач Ви влаштували тут? Якщо дивитися правді в очі то якби я знала що так буде з цим забудовником і буде таке ставлення до клієнтів то певно не купляла ніколи квартири в Ріелу. Якість будівництва паршива так ще й клієнтів за їх же гроші розводять як дітей малолітніх. Кормлять лише обіцянками-цяцянками про здачу будинку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Та немає срачів. Просто Ріел намагається обмежити обмін інформацією між інвесторами, що б ми не знали реальний стан речей, долучаючи до цього своїх агентів/співробітників. Просто вони трішли вивели мене з рівноваги, намагаючись стримати маю активність тут і в фейсбуку. ЦЕ дуже легко зробити - Ріел виконує свою частину угоди і ми переключаємось на ремонт квартир і залишаєм їх у спокої. Але поки цього не станеться, перепрошую, маю право і натхнення.
     
  17. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Немає срачів, просто якість будівництва всюди однакова. У Паруса тріщина у фундаменті і все ок, у Набережного кварталу комунікації не підючені по всій Україні, в Авалону хрєнова якість, Ірокс то взагалі ад. Але ми хотіли мати свою квартиру?! ТАК!!! Тому обрали менше з усіх зол. Тому, Міша, не клепай мозок, перейдися іншими забудовниками, на яких працюєш, до речі, тоді прозрієш.
     
  18. Синку, звідкіля ти взявся такий некультурний та невихованих. Навчіться користуватись можливостями Інтернету. В мене син на рік молодший від вас. І тільки хочу рибу за мої гроші, вже заплачені, от і все. А яка у сусіднього продавця риба мене не цікавить. Я не базарна перекупка.
    Так що йдіть з Богом, не бачите, люди ділом зайняті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. trap

    trap Member

    Друже @AnDriyXXL , людина все по пунктах розписала що не так, а ти тут про інших забудовників починаєш розповідати і переходити на особистості - так що на роль "засланого" козачка в першу чергу ти підходиш :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. vovakrab

    vovakrab Member

    Погоджуюсь та підтримую Mykhaylo Khomchyn.Дістали вже своїми обіцянками та брехнею.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)