ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. BasiL

    BasiL Member

    IMG_20170717_113401_415.jpg
     
  2. MilenaLviv

    MilenaLviv New Member

    В секції Е вже встановлені близько двох місяців тому
     
  3. Дякую за інформацію. Тепер можна прорахувати чи підійде на мої квадрати плюс останній поверх.
     
  4. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Експлуатуюча організація має законний вплив на недобросовісних мешканців і без внесення додаткових обмежень і умов в договори і статути. Тут є описано декілька практичних ситуацій, які показують законність одноосібної зміни фасадів і як з цим боротися з юридичної точки зору: Право власності в багатоквартирному будинку Право власності в багатоквартирному будинку або Розмежовуємо "Моє" і "Наше" й управляємо спільним
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Adam Boyko

    Adam Boyko New Member

    Всім привіт. Планували з дружиною купити житло в 1й черзі, але на жаль не задалось. Зараз думаємо за 5ту, але зараз не про це.
    Цей комплект позиціонують як достуне житло, тому як правило, такі комплекси і виглядать відповідно. В Британія нас здивував досить сучасний стиль (на нашу думку, звичайно). Але по форумі бачу, що серед майбутніх мешканців, є наші однодумці. Тому люди, не будьте рагулями, не псуйте фасадів! Гляньте на Княжий (комплекс з заїздом із площі Святослава). Недопустіть таку долю і для Британії! Будьмо цивілізованими!
    Ще приємно здивувало, що комплекс не при самій дорозі (принаймі ці черги що виходять на Шевченка).

    Шануймно працю інших і всім добра)


    Фотки не мої. Знайшли у фейсбуці свіжі фото
    ShulhaGroup/АKD Ltd.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
  6. PetroTov

    PetroTov Petr

    Хтось може знає що зараз робиться в секції Г?
     
  7. А яка різниця - секція Г чи інша. Щось роблять, але здача нескоро
     
  8. PetroTov

    PetroTov Petr

    Я не питав коли здача! Мене цікавить зовсім інше)
     
  9. Що саме? На конкретне питання попробую дати конкретну відповідь
     
  10. PetroTov

    PetroTov Petr

    Теплий пол цікавить і котел, батареї вже встановлено?
     
  11. Тепла підлога - вам треба конкретно дзвонити в офіс. У моїх сусідів змонтували. Котел станом на 04.07.17 не було. В секції Е вже встановлені близько двох місяців тому. Ягуар – доступный настенный газовый двухконтурный котел мощностью 11 и 23 кВт – компания Protherm!
     
  12. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    ну там взагалі перші три черги - Здача будинку в 2017
    а четверта - 4 квартал 2017

    робим все і зразу:crazy::crazy::crazy: а точніше не робим :sad:
     
    Останнє редагування: 24 лип 2017
  13. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Пропоную подативати колективний позов проти Ріелу, оскільки строки здачі будинку вже настільки прострочено що далі нікуди. Повертати частину коштів за те, що вони невчасно здаватимуть будинок вони не хочуть (про це вони чітко сказали, що такої практики повернення грошей людям в них нема і не буде). Треба щось робити бо так і будуть годувати нас обіцянками. Коли платити по розтермінуванню то вимашали від нас терміново і прописували санкції у вигляді штрафу/пені для нас - майбутніх інвесторів, а як виконувати свої обіцянки то вони зразу переводять стрілки на інше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Vladshvets

    Vladshvets Member

    KatnissEverdin, вибачте, але ви пишете смішні речі. Треба розуміти, що здача об'єкта залежить не лише від забудовника, а від органів влади. Я особисто зацікавлений у вчасній здачі, як і всі інвестори, тому промоніторив, яка ситуація зі здачею інших будинків Ріелу. Недавно на Княгині Ольги інвестори 4 черги отримали документи про здачу будинку, так їхній сертифікат був четвертим в Україні. Змінилося законодавство і тепер процедура оформлення документів йде через Київ. Не можна сварити тільки одну сторону, спочатку треба вникнути в питання.
     
  15. А який зв'язок між фізичною неготовністю об'єкта до здачі і сертифікатом? Будинок не готовий для прийому- передачі, а не папери не готові, хоча в офісі Ріелу вже декілька місяців талдичат одне й те саме: техпаспорти готові, а виявляється вони тільки об міри зробили недавно
     
  16. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Правильно, технічні заміри робляться після того, як будинок отримує паспорт.
     
  17. Ще раз - будинок не готовий до передачі інвесторам, то б то недобудований
     
а де твій аватар? :)