ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Як на мене, наразі особливо немає про що говорити. Хто хотів, прийшов на оглядини і все побачив. А переливати з пустого в порожнє і нагнітати ще більшу зрадоньку - для чого? Ремонт треба планувати :)
     
  2. Тут не про зраду йде мова, а просто намагаюсь зрозуміти чому так повільно йде підготовка до здачі 1 черги. Активно будуються інші черги, а 1 черга стоїть з не доробками: не завершений дах секційГ, Д, Е; зовнішні фасадні роботи на А і Б: облаштування поручнів на Г-А секціях та багато іншого.

    Це говорить про ставлення девелопера до інвесторів - а куди вони подінуться, гроші вже вкладені, хай чекають , нам потрібно нових позичальників- лохів затягувати. А розумію, що у багатьох ще радянський підхід, але це мої кошти і я хочу бачити результат і відповідальність того, кому я їх дав на певних умовах. Свою частину умов я виконав на 100%.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Я частково переніс мою активність з віртуальної в реальну. Таким способом мені вдалося вирішити моє питання щодо водостоку (водостiчного стояка) з терас, який планували зробити у лоджіях. Пообіцяли переробити так як треба (підведення водостоку до вже існуючої каналізаційної і вентиляційної шахти). Як будуть реальні результати, дам знати.
    Олено (@Izumova), ну і всім кому не подобається водостiчний стояк на лоджіях в квартирах секції В, що виходять на Шевченка (ті що справа), рекомендую зробити те ж саме.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ruslanchez

    ruslanchez Member

    Підкажіть - хто з секції Д - в нас є схожа проблема?
     
  5. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    В нашій секції Д немає такої проблеми. Якби і потрібно було відводити воду з балконів та терас 8-го поверху , то в нас є нормальні зазори між балконами та лоджіями , щоб пустити водостічний стояк по фасаду секції.
     
  6. Так видається, що тераси запроектували, а про водовідведення забули і тепер в авральному порядку намагаються вирішити цю проблему, в тому числі, і за рахунок зовнішнього водовідведення
     
  7. yulign

    yulign New Member

    Секція Д, 7 поверх. Це стіна над вікном. На питання звідки там вода - відповіли що гідроізоляцію(на терасі 8 поверху ) робили недавно, а вода могла попасти після дощів ще раніше.
    SDC10034.jpg
     
  8. VIV

    VIV Well-Known Member

    я зауважив, що мені не приходять звістки про дописи з деяких гілок. Як з цієї, наприклад. А так, багато що говорить перша черга, всі на неї дивляться і це вже дає достатньо відповідей по інших чергах.
     
  9. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    FB_IMG_1499839406305.jpg Вернусь до теми фасадів , а точніше їх перебудову , відмінну від фасадів зданих забудовником. Хотілось би щоб у всій черзі фасад залишився таким який він є , а якщо щоб і змінювати (додаткове зашклення балконів і лоджій) , то робити це узгоджено зі всіма мешканцями , щоб було все однакове по всій площині фасаду.
    Може ці речі можна прописати на стадії здачі квартири кожному власнику? Спочатку в документах керуючої компанії , а потім теж саме перенести в статут ОСББ.
    Які будуть думку?
     

  10. Не пам'ятаю як в нас (треба глянути договори), але багато київських забудовників в договорах прописують штрафи за зміну фасаду (кондюки, засклені вікна) без погодження. Думаю, що це треба було зробити ще раніше..

    Особисто я не хотіла б склити свою терасу, але взимку буде холодніше і в дощову погоду на терасі не посидиш..

    Я розглядаю варіант засклити балкон розкладними вікнами.. недавно бачила класне відео, але щось зараз не можу знайти хоч прииблизні фото таких вікон.. тобто, вікно яке складається в гармошку і стоїть собі біля стінки, а в дощову погоду можна ним закривати..

    Картинка не зовсім така як я собі уявляю це, але все одно щось подібне можна шукати. Це оптимальний варіант

    Може хтось знає де такі можна придбати?
     

    Вкладення:

    • IMG_3278.PNG
      IMG_3278.PNG
      Розмір файлу:
      329,8 КБ
      Переглядів:
      42
  11. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Цей варіант дууууже дорогий...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Щодо теми фасаду будинку та шкління балконів - раз тут є бажаючі шклити, тоді вже пора зписуватись всім охочим це зробити, поки ще поставщик вікон на ЖК на місці. Тоді можна зашклити однотипно і можливо й дешевше.
    Хоча я особисти проти був, є і буду.
     

  13. Тільки що спеціально глянула. Ціни дуже і дуже різні..

    Ще для себе відкрила поняття "безрамного скління".. мені здається, що це виглядає круто.. але не маю поняття про ціну.. мити такі вікна явно легше ;)

    Ось відео на ютубі
    View: https://m.youtube.com/watch?v=dEV5OauTD9E
     
    Останнє редагування: 12 лип 2017
  14. Хто є адміністратором групи у фб?
    З минулої суботи ніяк не можу долучитися до групи ;)
    В фб підписана як Maria Khoma
     

    Вкладення:

    • IMG_3288.PNG
      IMG_3288.PNG
      Розмір файлу:
      379,8 КБ
      Переглядів:
      23
  15. olkov

    olkov Member

    Хтось вже прийняв квартиру?
     
  16. А шо, щось здають? Я шото пропустіл?!:crazy:о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Peter Pencil

    Peter Pencil Member

    Підкажіть, може кому встановили газові котли? Які саме?
     
  18. Поки що не можу впевнено стверджувати, але по деяким заявам, мають встановлювати двоконтурні газові котли Protherm
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. BasiL

    BasiL Member

    Ось такий встановлений котел:
    Ягуар – доступный настенный газовый двухконтурный котел мощностью 11 и 23 кВт – компания Protherm!
     
а де твій аватар? :)