ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. ruslanchez

  ruslanchez Member

  Особисто в мене - 1ший і 2й пункти...
   
 2. Soncevir

  Soncevir Active Member

  Як на мене, наразі особливо немає про що говорити. Хто хотів, прийшов на оглядини і все побачив. А переливати з пустого в порожнє і нагнітати ще більшу зрадоньку - для чого? Ремонт треба планувати :)
   
 3. Тут не про зраду йде мова, а просто намагаюсь зрозуміти чому так повільно йде підготовка до здачі 1 черги. Активно будуються інші черги, а 1 черга стоїть з не доробками: не завершений дах секційГ, Д, Е; зовнішні фасадні роботи на А і Б: облаштування поручнів на Г-А секціях та багато іншого.

  Це говорить про ставлення девелопера до інвесторів - а куди вони подінуться, гроші вже вкладені, хай чекають , нам потрібно нових позичальників- лохів затягувати. А розумію, що у багатьох ще радянський підхід, але це мої кошти і я хочу бачити результат і відповідальність того, кому я їх дав на певних умовах. Свою частину умов я виконав на 100%.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Responsible

  Responsible Well-Known Member

  Я частково переніс мою активність з віртуальної в реальну. Таким способом мені вдалося вирішити моє питання щодо водостоку (водостiчного стояка) з терас, який планували зробити у лоджіях. Пообіцяли переробити так як треба (підведення водостоку до вже існуючої каналізаційної і вентиляційної шахти). Як будуть реальні результати, дам знати.
  Олено (@Izumova), ну і всім кому не подобається водостiчний стояк на лоджіях в квартирах секції В, що виходять на Шевченка (ті що справа), рекомендую зробити те ж саме.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. ruslanchez

  ruslanchez Member

  Підкажіть - хто з секції Д - в нас є схожа проблема?
   
 6. WaldemarDK

  WaldemarDK Well-Known Member

  В нашій секції Д немає такої проблеми. Якби і потрібно було відводити воду з балконів та терас 8-го поверху , то в нас є нормальні зазори між балконами та лоджіями , щоб пустити водостічний стояк по фасаду секції.
   
 7. Так видається, що тераси запроектували, а про водовідведення забули і тепер в авральному порядку намагаються вирішити цю проблему, в тому числі, і за рахунок зовнішнього водовідведення
   
 8. yulign

  yulign New Member

  Секція Д, 7 поверх. Це стіна над вікном. На питання звідки там вода - відповіли що гідроізоляцію(на терасі 8 поверху ) робили недавно, а вода могла попасти після дощів ще раніше.
  SDC10034.jpg
   
 9. VIV

  VIV Well-Known Member

  я зауважив, що мені не приходять звістки про дописи з деяких гілок. Як з цієї, наприклад. А так, багато що говорить перша черга, всі на неї дивляться і це вже дає достатньо відповідей по інших чергах.
   
 10. WaldemarDK

  WaldemarDK Well-Known Member

  FB_IMG_1499839406305.jpg Вернусь до теми фасадів , а точніше їх перебудову , відмінну від фасадів зданих забудовником. Хотілось би щоб у всій черзі фасад залишився таким який він є , а якщо щоб і змінювати (додаткове зашклення балконів і лоджій) , то робити це узгоджено зі всіма мешканцями , щоб було все однакове по всій площині фасаду.
  Може ці речі можна прописати на стадії здачі квартири кожному власнику? Спочатку в документах керуючої компанії , а потім теж саме перенести в статут ОСББ.
  Які будуть думку?
   

 11. Не пам'ятаю як в нас (треба глянути договори), але багато київських забудовників в договорах прописують штрафи за зміну фасаду (кондюки, засклені вікна) без погодження. Думаю, що це треба було зробити ще раніше..

  Особисто я не хотіла б склити свою терасу, але взимку буде холодніше і в дощову погоду на терасі не посидиш..

  Я розглядаю варіант засклити балкон розкладними вікнами.. недавно бачила класне відео, але щось зараз не можу знайти хоч прииблизні фото таких вікон.. тобто, вікно яке складається в гармошку і стоїть собі біля стінки, а в дощову погоду можна ним закривати..

  Картинка не зовсім така як я собі уявляю це, але все одно щось подібне можна шукати. Це оптимальний варіант

  Може хтось знає де такі можна придбати?
   

  Вкладення:

  • IMG_3278.PNG
   IMG_3278.PNG
   Розмір файлу:
   329,8 КБ
   Переглядів:
   42
 12. Yahooligan

  Yahooligan Well-Known Member

  Цей варіант дууууже дорогий...
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Щодо теми фасаду будинку та шкління балконів - раз тут є бажаючі шклити, тоді вже пора зписуватись всім охочим це зробити, поки ще поставщик вікон на ЖК на місці. Тоді можна зашклити однотипно і можливо й дешевше.
  Хоча я особисти проти був, є і буду.
   

 14. Тільки що спеціально глянула. Ціни дуже і дуже різні..

  Ще для себе відкрила поняття "безрамного скління".. мені здається, що це виглядає круто.. але не маю поняття про ціну.. мити такі вікна явно легше ;)

  Ось відео на ютубі
  View: https://m.youtube.com/watch?v=dEV5OauTD9E
   
  Останнє редагування: 12 лип 2017
 15. Хто є адміністратором групи у фб?
  З минулої суботи ніяк не можу долучитися до групи ;)
  В фб підписана як Maria Khoma
   

  Вкладення:

  • IMG_3288.PNG
   IMG_3288.PNG
   Розмір файлу:
   379,8 КБ
   Переглядів:
   23
 16. olkov

  olkov Member

  Хтось вже прийняв квартиру?
   
 17. А шо, щось здають? Я шото пропустіл?!:crazy:о_О
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Peter Pencil

  Peter Pencil Member

  Підкажіть, може кому встановили газові котли? Які саме?
   
 19. Поки що не можу впевнено стверджувати, але по деяким заявам, мають встановлювати двоконтурні газові котли Protherm
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)