ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Можливо я випереджаю події, але після отримання свідоцтва на право власності, власників будуть "стимулювати" підписати договір з управляючої компанією Ріел на обслуговування будинку, мотивуючи це тим, що потрібно сміття вивозити і т.д.

    На створення ОСББ потрібно щонайменше 3 місяці. Як бути в такій ситуації, при відсутності бажання продовжувати співпрацю з Ріел в якості управляючої компанії. Які пропозиції?
     
  2. А можна попросити детальніше висвітлити це, оскільки в мене лоджія 6 поверх секція Г і вони хочуть зробити водоприймальну воронку під стіною спальні з прокладкою водостічної труби через спальню в стяжці до каналізаційного стояка.

    Буду дуже вдячний
     
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Не знаю чи горизонтально прокладена водостічна труба підпадає під термін "водостiчний стояк" і чи застосовуються при цьому вищезгадані обмеження ДБН. У випадку квартир секції В, що виходять на Шевченка, водостiчні стояки з терас планують зробити у лоджіях. І це мені не подобається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zljychka

    zljychka ;-)

    Вони не будуть підписувати договора і навіть не наполягатимуть на цьому, все передадуть без вашої згоди. У нас так було, ніхто згоди на обслуговування Ріел-сервісом не давав. Обслуговуючою організацією вважає себе контора Ріел-сервіс (будинки ЖК "Марко Поло", "Ренуар").
     
  5. А згідно якої угоди ви платите їм за обслуговування?
     
  6. zljychka

    zljychka ;-)

    Угоди не було, тому більшість не платить.
     
  7. Воронку вони будуть робити. Зразу за стінкою, але пустити стояк вниз через квартири не можуть згідно ДБН. Запроектувати вони забули, тепер викручуються таким чином що хочуть прокласти горизонтальну трубу в стяжці через спальню до каналізаційного стояка. Таке рішення для секції Г і Б.
     
  8. Тоді тільки ОСББ. Це значно дешевше.
     
  9. zljychka

    zljychka ;-)

    Це ясно, але і з ОСББ не так все просто (наразі мало активних людей та мало заселених квартир).
     
  10. Це найбільша проблема - провести збори жильців та зібрати підписи
     
  11. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Аналізую інформацію на форумі.Хочеться знати скільки активних людей є у будинку першої черги.
     
  12. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Я власник квартири у секції В.Пропоную створити список активних власників квартир ,щоб спільно узгоджувати наші дії.Складається враження що Рієл буде "чудити".Потрібно діяти зважено і грамотно.Складно ,але можна створити ОСББ.
    Михайло 067 60 88 654
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Треба спробувати .
     
  14. Судячи з кількості дописувачів на цьому форумі, поки що кількість активних власників квартир в 1 черзі складає менше необхідної критичної маси в >10 відсотків, а це має бути 16 і більше власників.
     
  15. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Не всім власникам відомо про цей форум, та ще він "туговатий".Краще дізнаватись телефони і здзвонюватись та зустрічатись.Ще є трохи часу, треба рухатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Провівши нескладний аналіз, отримав таке:

    View: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YqzEIqiHiO6Ut9YyWKmn6ePhP27PE0M-C6x7ksAEtYc/edit


    32 майбутні власники квартир в 1 черзі, які проявили активність на форумі. Якщо рахувати, що продано 90% квартир (всього є 166), то вже маємо > 21% власників. Хто ще не признався, зголошуйтеся.
     
    Останнє редагування: 22 чер 2017
    • Подобається Подобається x 3
  17. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Можна багато з ким побачитись при оглядинах,що проходять у перших числах кожного місяця.(здається парший вівторок кожного місяця)
     
  18. Гарна робота. Дякую. Треба нарощувати активність
     
  19. dhbnfytwm

    dhbnfytwm Member

    Михайло секція В пятий поверх.До цього списку я б ще телефони додав.
     
  20. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Зараз огляд роблять лише для нових власників... а нам кажуть "скоро здача... то вже зачекайте..."
    Завтра задзвоню спитаю лишній раз коли вже це станеться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)