ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Перше фото вже неактуальне. Покладені бордюри демонтовані і прорита траншея під силовий кабель. Подвір'я перерито повністю. Підходи до секцій Е і Д відсутні, як і до інших.
     
  2. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Коментар взято з іншої черги:

    Написане є 100% правдою. Здача будинку в цілому (а не окремих квартир , в окремих секціях) може затягнутись ще на місяці. І це при умові якщо почнуть доробляти хоча б такими темпами як в попередні роки.
    Додаткові проблеми можуть виникнути в зв'язку з політичними протистояннями Садового та уряду-президента. При усуненні Садового з посади мера , виникнуть проблеми одразу в Мельника Ростислава. А там почнуться відповідно різні заборони і перевірки законності надання ділянок під забудови.
    Як практично власники квартир в нашій черзі можуть всі разом вплинути на забудовника , щодо швидшої добудови і відповідно здачі будинку в експлуатацію?
     
  3. Треба піднімати "хвилю", для початку, дзвінків та візитів в офіс до Христини Мосьпан із сервісного відділу та голови Фонду фінансування будівництва. Ось чому в попередніх постах я просив усіх вичитати свої договори з Ріелом. Це можна зробити і сьогодні. Хто осилить - знайде багато цікавого.

    Ріел відкусив завеликий шматок і тепер не взмозі його пережувати та проковтнути. Щоб зменшити негатив, вони перестати давати звіти по 1 черзі Великої Британії і іншим прострочених об'єктам у Львові та Києві.

    Якість робіт - слабенька трійочка.
     
  4. Дуже важливо, щоб до обговорення проблеми здачі 1 черги долучились мах кількість майбутніх власників квартир в черзі. Так легше буде отримувати інформацію та бути в курсі розвитку подій.
     
  5. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    а дайте номери їх будь ласка
     
  6. Фонд фінансування будівництва п.Дмитро 096-716-6956
    Христина - 067-673-0607
     
  7. olkov

    olkov Member

    Хтось дзвонив до них?
    Що сказали?
    Вже здали секцію Е?
     
  8. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Нині була на об'єкті, попри попередню домовленість з майстрами, ледь потрапила, бо вперше за всі рази охорона не хотіла пускати, коротко: задовбали шастати. Виглядає водночас сумно - все перерито наніц, але і радує те, що різні роботи на різних ділянках ведуться - принаймні в секції Б на різних поверхах в під'їзді робочих багато було. Ну і те, що двір переритий, як на мене, свідчить також про ведення робіт. Сусідні будинки також активно будуються, хоч особисто мені хотілось би, щоб наш вже нарешті закінчили, а потім решту робили, ну то таке).
    А що то за Христина, хтось спілкувався? Бо мене з усіма питаннями також до неї відсилають, решта ніби і не там працюють. Та лише завтра буду дзвонити, бо претензій назбиралось мільйон, мушу підготуватись до сварки :). Загалом, за моїми суб'єктивними враженнями, відношення працівників Ріелу до клієнтів з часом стає тільки гіршим...
    П.С. В секції Б поставили всі двері - це було приємною несподіванкою)
     
  9. Прошу відгукнутися власників квартир на 6 поверсі секції Б. Потрібно обмінятись інформацією, як у вас зроблено відведення води з лоджій. Є багато за питань до забудовника.
     
  10. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Колись хотів брати квартиру на 7 поверсі секції Д (ну щоб Високий замок і церкву Юра було краще видно :)). Та коли пеглянув планування квартир на останньому 8 поверсі , то одразу передумав. Там відкриті балкони та лоджії частково розміщені над житловими площами нижніх поверхів. При поганому водовідведенні дощової води можуть бути постійні проблеми з підтопленням :cry:... Та сама ситуація по всіх секціях , особливо шестиповерхових...
     
  11. ruslanchez

    ruslanchez Member

    Ми якраз взяли 7й поверх в секції Д - розповім якшо з цим будуть проблеми))
     
  12. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Отже, нині говорила з тією Христиною. Суперечливі відчуття. По-перше, щодо секції Б, то запевнили, що стяжку от-от залиють (в Ріел-Сервісі сказали, що затрималось через ремонтні роботи, ну логічно, а кошторисник знову вчиться рахувати, блін, тому актів і нема досі). По-друге, протягом 2-х тижнів (+/- тиждень) обіцяють заміри БТІ (тобто стяжку таки мають залити до того часу, роблю висновок я). Тоді оформлення документів. По-третє, декларація про завершення будівельних робіт (що для нас і є найголовнішим документом), за її словами, очікується в кінці липня, на початку серпня, тоді, відповідно, прийом на баланс ЛМР і передача будинку остаточна (але декларація не від нас залежить - додала Христина). Що мене найбільше здивувало: за словами Христини, усі комунікації до будинку, виявляється, вже підведені, договори з обленерго, Льввгазом і водоканалом є, постійні договори, каже вона. Іде розводка по квартирах. Після підготовки всіх документів комунікації передаються одразу. Тобто, буде купа документів на все й одразу. Тоді ж гідравлічні випробування. Водночас у Ріел-сервісі ніц не знають про встановлення котлів і радіаторів, учора робочий казав, що на секцію Б ще не замовили їх. Тобто, до проведення випробувань (серпень) вони мають бути так чи інакше. Загалом, на питання коли я можу почати повноцінний ремонт, сказали що до кінця серпня. Ще вона сказала, що затримка виникла через постійні зміни в законодавстві, такоє.
    Боюсь робити якісь висновки, але хочеться бути оптимісткою і вірити в краще. Хто що думає?
     
  13. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    цікаво ))) бо мені вона казала, що поки будинок не зданий, вони не можуть нічого підключити до комунікацій))))))) не думаю я, що за тиждень щось змінилося аж так кардинально
    пахне "баснями" Ріела:crazy:

    завтра подзвоню ще разок - звірим покази)
     
  14. Дякую за повідомлення. Дещо прояснюється. Як я і писав вище, якщо до нового року здадуть, то ми щасливці. Стяжка ще не залита на 6 поверсі секції Г. Я декілька раз зустрічався з працівниками офісу і забудовника і вони запевняли мене, що тех. паспорта вже готові. Як бачимо - ні.

    Далі. Як ви збираєтесь приймати квартиру та підписувати документи, якщо не проведені всі випробування, не запущене опалення, яке проговорено в договорі.

    Які зміни в законодавстві вплинули на темпи будівництва? До цих пір незавершено будівництво, а не оформлення паперів.

    Тому раджу всім не лінуватись, а цікавитись у Ріел ходом здачі об'єкта і висвітлювати результати перемовин тут. Дізнаємось ще багато цікавого, якщо вони взагалі не припинять спілкуватись з нами.
     
  15. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Ідеться про те, що труби-кабелі- і що там ще треба проведені і є договори (зі слів, знову ж таки)) ну а пустити воду чи газ вони не можуть, це очевидно) уточніть, бо мені це питання найбільше спокою не дає
     
  16. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Готують документи - проводять випробування - ми приймаємо. Перші два пункти можуть відбуватись одночасно, але однозначно перед третім, може неясно написала.
    Спитайте в Христини). Мене це не цікавить так глибоко, як результат. Та й це схоже на банальне виправдання.
    100%
     
  17. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Забула додати, на моє питання, чи можна буде ознайомитись з договорами з комунальними підприємствами, Христина та стала казати щось невнятне: ніби й можна, але нащо вам того, у нас все за законом. Тож хто буде з нею ще спілкуватись, уточніть і це, будь ласка.
     
  18. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Я питала за секцію Б, тому це стосується лише її. Щодо інших, на жаль, не знаю.
     
  19. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    В мене хоч і не секція Б, але також були питання щодо водостоків (водостiчних стоякiв) з терас, які планують зробити у лоджіях. Згідно ДБН В.2.6-14-97 п. 4.4 "Не допускається встановлення водостiчних стоякiв i водоприймальних воронок у товщi або поблизу зовнiшнiх стiн (для запобiгання промерзанню); водостiчнi стояки при проходженнi в холодних примiщеннях потребують утеплення. Не допускається встановлення водостiчних стоякiв у межах квартир." Чи рахується лоджія частиною квартири? Відповіді на питання пов'язані з цим, пообіцяли надати завтра.
     
а де твій аватар? :)