ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    )))))))це уже все пройдені етапи - ніхто того не підтримає
    думаю легше пробувати достукатися до здорового глузду щоб склити в стилі витриманому забудовником
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Не зовсім так. Для прийняття статуту потрібно 50+1 % голосів мешканців, так що є сенс спробувати. Крім цього, для засклення балкону потрібен дозвіл міськради, якщо я не помиляюсь. Так що тим мешканцям, які захочуть шклити, можна влаштувати веселе життя з відвіданням міськради і суду. Я на той час буду вже пенсійного - треба ж буде зайнятий свій вільний час
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Це все вірно. Але в теорії. На практиці , поки створеться ОСББ , то народ понамуровує всіляких кладовок і позашклить як хто хоче. На дозволи міськради всі ці люди положуть великий і товстий... Тому є пропозиція , або зобов'язати зараз РІЕЛ щоб разом із здачею квартири робили відповідний папір на підпис власнику. Або самим збиратись і якось домовлятись , щоб не змінювпли фасад. Якщо його змінювати , то щоб всюди було однаково , бажано ідентично до вже зробленого забудрвником...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Домовлятись - можливо, але просити Ріел можна тільки, якщо вони захистили фасад авторським правом.
    В ЖК Квіти Львова на Стрийській біля автовокзалу включили в договір, але не пройшов і місяць, як перший балкон був загублений.
    Не так просто боротись з рагулізмом. Тільки усвідомлення або страх бути наказаним гривнею, причому двічі - за становлення і демонтаж, може стати стримуючим фактором для наших людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Це приватна власність, який демонтаж?) Якщо все узгоджено з пожежною безпекою, то скли скільки влізе :)
    А якщо хтось боїться, що кіт випаде з 6 поверху чи ще щось там? Я не проти засклення, але думаю треба це робити розумно, узгодити як мінімум зовнішній вигляд для всіх поверхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. згоден!
     
  7. Якраз і не узгоджено з пожежною безпекою. Вчіть матчасть.
    Про зовнішній вигляд я вже промовчу. І про культурний рівень тих, хто шклить , виникає дуже багато запитань
     
  8. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Так про це і говоримо. Тут не проти щоб всі зашклили собі відкриті лоджії та балкони. Тут за те , щоб це було ідентично із вже зашкленими балконами забудовником.
    Добре зробили в Набережному кварталі та в Фамілії - зашклили все що можна і порядок...
     
  9. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Уважно перечитав договір з ФФБ та договір доручення і не знайшов там жодних штрафних санкцій, які можуть бути застосовані до якоїсь із сторін в разі затримки зі здачею.
    В договорі з ФФБ є: "10. Довіритель має право: 4) отримати страхове відшкодування в порядку, визначеному правилами фонду, у разі несвоєчасного введення об’єкта будівництва в експлуатацію, невиконання або неналежного виконання робіт за цим договором.".
    А в правилах ФФБ "6. Порядок отримання довірителем страхового відшкодування у разі несвоєчасного введення об’єкта будівництва в експлуатацію,та ін." є таке: "Порядок отримання такого відшкодування визначається чинним законодавством України з питань страхування."
    Стаття 10-1, яка зобов'язувала страхувати майнові ризики, які виникають при будівництві житла, була виключена з закону Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю на підставі Закону N 2367-VI (2367-17) від 29.06.2010. Те, що згадується про страхування в договорі і правилах ФФБ, згідно чинного законодавства України з питань страхування, лише надає Довірителям право самому застрахувати себе. Але і цього права немає можливості практично реалізувати. Відповідний пункт 39 частини першої статті 7 закону України Про страхування будо виключено на підставі Закону N 2367-VI (2367-17) від 29.06.2010. І жодна з опитуваних мною найбільш відомих страхових компаній не надає послуги по страхуванню майнових ризиків, пов’язаних з договором про участь у ФФБ.

    Тепер щодо повернення сплачених коштів за закріплені за вами вимірні одиниці об’єкта інвестування. Згідно договору доручення "5.1.2. У разі не виконання Управителем своїх зобов’язань, згідно укладеного Договору про участь у ФФБ з Довірителем, Забудовник гарантує повернення Довірителю сплаченої Повіреному плати, після отримання обґрунтованої письмової вимоги від Довірителя з наданням підтверджуючих документів про не виконання свої зобов’язань Управителем та Повіреним стовно повернення плати". Але Управитель виконає свої зобов’язання у будь-якому випадку, навіть якщо будівництво будинку не завершать ніколи. Спробуйте знайти докази того, що саме Управитель не виконанує своїх зобов’язань - не знайдете. Сумніваюся, що Ріел проявить ініціативу і захоче добровільно повернути вам кошти. Жодних юридичних підстав для цього немає. А це значить, що 75% вкладених коштів ви вже не повернете, навіть, якщо будинок ніколи не збудують. Після підписання договору ФФБ зможете повернути тільки решта 25% вартості квартири за вирахуванням винагороди управителя (і я так думаю, що ще по ціни вимірної одиниці, яка була на момент підписання договору ФФБ).

    Якщо у ваших договорах згадуються інші штрафні санкції, скиньте будь ласка.
     
  10. Дякую за роз'яснення.
    Радує одне - що це 1-ша черга і вона буде завершена рано чи пізно за рахунок наступних черговиків.
    Висновок на майбутнє - краще не мати справ з Ріелом. Особливо на фоні зниження ціни на непродані квартири в 1-ій черзі з 22 тисяч до 20 тисяч. Це породжує певний скепсис та запитання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    На сайті ціни на однокімнатні від 23000 грв (крім секції А - там від 20520 грв). Продано ніби 90% квартир. Думаю залишились в основному 2-3 кімнатні , бо метраж ніби великий , а житлова площа зовсім маленька. Що на тих великих балконах , терасах та лоджіях робити з виглядом на Шевченка ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Пожежна безпека - не проблема, я говорю про те, що демонтаж ніхто не робитиме :)
    Культурний рівень - це поняття відносне, і зовнішній вигляд мало цікавитиме тих, хто зразу засклить балкон.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Все в цьому житті відносне, на жаль. Реально те, що "совок" живий живісінький. Шкління балконів почалось в 70-х минулого століття як спроба хоч якимсь чином вирішити квартирну проблему, з якою зіткнулись майже усі через радянське планове господарство. Які проблеми зараз спонукають людей плюндрувати архітектуру міста, задум архітекторів і знову перетворювати простір свого існування на сірий одноманітний совдеп.
     
  14. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    хтось вже почав офіційно офрмляти квартири? яка сума купівлі прописується за договором в нотаріуса - та що зазначена по договору с ФФБ?
     
  15. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ну так , вже ніби середина червня.
    Цікаво вже є хтось , хто став по документах щасливим власником квартири?
     
  16. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    мені вчора казали що за тиждень/два будуть тех паспорти
    але це як завжди не означає що так і буде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Техпаспорти квартир всіх секцій , чи тільки Е , Д ?
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    до Г казала
     
  19. Тут всі як заклинання пишуть про тех.паспорти. І що вони нам дають. Хто небудь вже отримав документи на право власності на квартиру, ключі і приступає до ремонту? Більш ніж впевнений, що ніхто. Ще навіть силовий кабель не затягнутий в під'їзди. До під'їздів немає навіть доступу - риють та планують двір, прокладають силовий кабель.
    В моїй квартирі (секція Г 6 поверх) взагалі нічого немає - дверей, стяжки, опалення і т.д. А звідси виникає питання про терміни здачі будинку. Моє особисте враження, що скоріше кінця 3-го кварталу нічого очікувати ( це при сприятливому розвитку подій).
    Малоймовірно, що перші жильці вселяться в будинок цього року. Так що нам прийдеться нести додаткові витрати на підтримання мінімальної температури в квартирах в зимовий час, оплаті ком.послуг, квартплати і т.д.
    На всі питання про хоча б приблизні терміни здачі першої черги - ніхто не дає відповіді. Не знають. Що б власники не ставили лишніх запитань, обмежили доступ на об'єкт - один раз в місяць. І це тоді, коли відвідувати його потрібно частіше, що б орієнтуватись в тому, що зроблено.

    Потихеньку починаєш жаліти про вкладені кошти і переживати за них. Велика Британія починає перетворюватись на довгобуд з обіцянками "завтра, завтра". А ми в першій черзі. Хто там питав про 5-ту та 6-ту. Коли вам обіцяють здачу?!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. olkov

    olkov Member

    Повністю з вами згідний, був в своїй квартирі на початку цього місяця, за 3 місяці вони зовсім нічого не зробили! Підіть зараз гляньте, нема нікого, робота стоїть, на вулиці бардак, таке враження що вони нікуди не спішать, при тому що вже як 3 місяці протермінували. А якість робіт це взагалі ужас, стяжка, ніби джамшут і равшан її заливали, водостоків в будинку не зробили, бруківку тільки поклали і вже осіла. Короче, Ріел це не те що я очікував. НІКОЛИ нікому не порекомендую!

    photo_2017-06-16_23-07-02 (2).jpg photo_2017-06-16_23-07-02.jpg photo_2017-06-16_23-07-03 (2).jpg photo_2017-06-16_23-07-03.jpg photo_2017-06-16_23-07-04.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)