ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. а в якому саме порядку по секціях???
     
  2. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ну я ж написав - починають з секції Е і проти часової стрілки рухаються до А...
     
  3. ruslanchez

    ruslanchez Member

    Скажіть будь-ласка - здача означає що датуть документи на право власності і фізично можна буде починати ремонти, чи чекати ще місяць - два поки підключать газ і т.д. ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Привіт майбутнім сусідам) давно на форумі, але вперше вирішила написати) я придбала квартиру у секції Д на 5 поверсі.. цікавить чи хтось з сусідів звертався до дизайнерів? Чи маєте проекти свого житла? І чи можете когось порекомедувати... дякую :)
     
  5. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ну нарешті , почали якісь сусідки на поверсі вимальовуватись :dance3:... Будемо разом порядок на поверсі тримати.
    Контакти дизайнера в пп закину...
     
  6. Привіт, з секції Г сусідка....звертались до дизайнера - Назар - Леополіс архітекче, знаю, що ще кілька сусідів звертались до нього)
    LAG | Проекти котеджів | Дизайн інтер'єрів | Ландшафтний дизайн |Львів
     
  7. Rukus

    Rukus New Member

    Всім привіт, а хто за скільки брав (ціна за кв м) і чи хтось знає ціни на 5 секцію? (якусь знижку отримати реально чи ні?)
     
  8. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Весь Львів обвішаний бігбордами з ціною на 5 чергу - від 14200 грв.
    Все решта - в менеджерів РІЕЛу...
     
  9. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Сусіди зі секції Б, поділіться, як у вас ремонтні справи просуваються? Що чули про стяжку? Бо я вже сил не маю - спочатку хочуть швидше креслення, а потім лише і чути, що роботи в процесі. Нині говорила з майстром, то казав, що розводку труб і облаштування теплої підлоги почнуть (можливо) лише з наступного тижня. "Квартир багато і всім сказали протягом двох тижнів, а це нереально", - сказав він.
    І ще - чи ви терміни виконання робіт в договорах прописували? Бачу, що на тому треба наполягати, та не знаю поки що як).
     
  10. olkov

    olkov Member

    Шось вони перегинають з їхніми будовами, не можуть вчасно 1 черги здати, так вже 5 черг будують та ще й америки всякі. В офісі на питання коли здача, годують наступними тижнями. Якось підозріло. Судячи з вигляду будинку на даний момент, там і дійсно ще роботи на пів року, таке враження що вони нікуди не спішать, всюди срач, якось то всьо не дуже професійно як на таку контору. Мова про 1 чергу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Мабуть історія не знає жодного випадку, коли би будинок здали вчасно). Коли ще підписували договір, то вони казали про затримку у пару місяців, аргументували це оформленням документів. Але, звісно, хочеться чесності та реалізму, аби знати коли здадуть, а не постійно тим напружуватись...
     
  12. Seilyo

    Seilyo Member

    як не дивно, але в "місті трав" мені здали квартиру вчасно :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ivan Vas

    Ivan Vas Well-Known Member

    Це не правильно, утеплювач повинен бути обов"язково. А так ви будете гріти і підлогу і стелю сосідам внизу.
     
  14. Ivan Vas

    Ivan Vas Well-Known Member

    Тепла підлога.
     

    Вкладення:

  15. olkov

    olkov Member

    Щось вже трохи вимальовується :yahoo:
    Вже встановлюють поруччя та роблять заїзд) 20170517_175921.jpg 20170517_175924.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Якби ж то такий фасад залишився з роками... Повселяються деякі вумні , познімають поручні , позамуровують шлако-піно-газоблоками лоджії та балкони , понамуровують кладовок , поначіпляють тарілок та кондюків , повипускають трубів зі шнурками на білизну... І буде не Вєлька Британія , а сучасний совковий дім на новий лад...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olkov

    olkov Member

    Думаю тарілки і кондюки можна ставити на даху, а щодо кладовок, то можна зробити з вікон (тобто засклити балкон), думаю так простіше, та і не дуже зіпсується вигляд будинку, шнурки на білизну можна на балконі, зараз ж є всякі всякі сучасті штуки) ну це я на примітку тим хто збирається щось типу того робити:uaflag::)))
     
  18. Rimmi

    Rimmi New Member

    Сусіди секція Б хто володіє інформацією на рахунок здачі і права власності,коли хоч приблизно це буде відбуватись?
     
  19. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    З червня місяця почнуть здавати квартири починаючи від секції Е і так проти часової стрілки аж до секції А.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)