ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Якщо людині не жалко власної системи опалення або він готовий заливати/зливати постійно систему опалення - тоді на те немає ради. Така людина завше знайде чим дошкулити іншим. Звукопоглинання найбільш ефективне, якщо ваш сусід зверху настелить спеціальну гуму під основу паркету.
    Заливають же не бетонну стяжка, а пінобетон, який вже є своєрідною ізоляцією від холоду. Якщо це під теплу підлогу - там має бути інша тепло відбиваюча плівка
     
  2. VIV

    VIV Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Тут ще є "постраждавші" від студії РЕМОНТУ???
    Їх робота це просто жах!
    Суцільні нерви, нічого не роблять, постійні відмазки, трубку їх "начальник" чи хто він там не бере.
    Зголосіться, цікаво чи я одна така???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    я мала необережність погодитися на теплу підогу від них - гроші внесла (60% згідно догвору) 20 вересня 2016 р - теплої підлоги до тепер ще нема
     
  5. Серйозно???
    Я думала одна така, а ви з 1ої черги?? яка секція
    Мені вони взагалі такі чудеса поробили, що словами не передати!
     
  6. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    та перша черга, секція Г
    я так розумію вони не дуже стараються втирмати клієнтів :dntknw:
     
  7. Оо, а ви який поверх?? я теж з Г секції.
    3ій поверх.
    Ви часом не звязувались із їхнім РОМАНОМ???
    я просто шокована організацією їхньої роботи.
    це просто жах.
     
  8. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    6 поверх :)
    ні, у мене Володя хіба фігурував на разі , і то це було у листопаді - він просив у мене схему теплої підлоги і все
    після того ані Володі, ані Ріелу, ані теплої підлоги :crazy:
     
  9. Привіт сусідам)))
    Ой, жах якийсь((( Нам ту підлогу зробили, все понищили, тепер от вчора здовбували стяжку щоб переробити, просто капець!
    Не можу дочекатись коли віддадуть квартиру і закінчити з ними співпрацю.
     
  10. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    привіт )
    ну може якщо уже робили на 3 поверсі - скоро і мені подзвонять )))))) матиму новини - я напишу
     
  11. моя тепло підлога ще була готова у жовтні, аналогічно я її і проплатила.
    вам вже напевно і стяжку залили, бо ми там сьогодні були(
     
  12. Доброго дня сусіди, читаю Вас і виникає питання, якщо не можуть зробити якісно ремонт, як взагалі будинки будують?
     
  13. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    • Подобається Подобається x 1
  14. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Будинки будують і роблять ремонт різні підрядники.
     
  15. підрядники різні але винаймає РІЕЛ. Добре будемо позитивними.:dance3: Гарного всім дня :)
     

    Вкладення:

  16. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Скажіть, будь ласка, конкретніше - що саме не так? Бо я прочитала всі Ваші коментарі - Ви не уточнюєте, а просто кажете, що жах. Цікавить, бо завтра іду підписувати угоду на теплу підлогу.
    Мені вони сказали, що був один випадок, коли підлогу справді пошкодили - але пошкодили будівельники. Звісно, відповідальність на студії ремонту, бо не продумали процесу, але це не означає, що якість робіт, що вони виконують, погана. Дуже хочу в цьому розібратись, бо мені було б зручно, якби вони ще до здачі будинку більшу частину робіт зробили, а не шукати ще невідомо кого, але якщо справді там все нижче плінтуса, то шукати варто починати вже).
     
  17. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Ще скажіть, будь ласка, хто переробляв, чиїм коштом? У договорі ідеться про гарантію на 5 років
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ось, як можна устелити підлогу пінопластом (мені так майстри зробили)
    [​IMG]

    перш за все, УСЕ сміття вимели з квартири. пінопласт уклали акуратно і поверх спеціальну клейонку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    то ви приводили своїх чи їхніх змусили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olkov

    olkov Member

    У вівторок, планую йти на оглядини. Сусіди ви будете (1 черга, секція Г)? ;):)))
     
а де твій аватар? :)