ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    За грудень фотки від РІЕЛу прийдуть в перших числах січня. Так як це буде підображати більш менш реальну картину на будові , то в дайджесті за весь рік немає неодхідності. На сайті анонсована дата нових оглядин на 27 грудня.
     
  2. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

  3. Дякую.
    Але дайджест за рік на пам'ять і історію будівництва можна зробити, а то самому ліньки формувати
     
  4. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Screenshot_2016-12-25-17-11-01.png

    Сусіди. Хто в вівторок буде? Я в секції Д буду тинятись...
     
  5. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Декілька фото з минулого тижня.

    IMG_20161217_134025_1.jpg
    IMG_20161217_133131_2.jpg
    IMG_20161217_133723_3.jpg
    IMG_20161217_133209_4.jpg
    IMG_20161217_133746_0.jpg
    IMG_20161217_133204_5.jpg
    IMG_20161217_133403_6.jpg
    IMG_20161217_133425_7.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ssss

    ssss New Member

    Сьогодні оглядин не буде - в coll-центрі дівчинка сказала помилка на сайті.
     
  7. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Peter Pencil

    Peter Pencil Member

    Сьогодні був на оглядинах. Склалося враження, що разом з морозами заморозилися і роботи у першій черзі, особливо в секціях А і Б.
    В решті черг все досить активно просувається...
     
  9. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Шукаю сусідів із секції В, 3-ні квартири, ліва сторона, 1-5-ті поверхи для обговорення такого питання.

    Під час підписання договору ФФБ на схемі будівельного плану квартири, північно-західна кімната мала вікно з 3-камерним профілем (3 секції). На оглядинах виявилося, що вікно має 2 секції. На оновленій схемі вже також дві. Вікно виглядає дуже малим і буде пропускати мало сонячного світла. Додатково виступ сусідньої (правої) кімнати не буде пропускати світла від ранішнього сонця.
    На моє питання до забудовника про можливість розширення вікна (зробити його 3-ох секційним) отримав відповідь, що це можливо лише за заявою власників всіх 5-ти квартир (або принаймні більшості). Якщо комусь з моїх сусідів це цікаво, пишіть в приват. Краще зробити це зараз.

    window.jpg
     
  10. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    Дайджест для власників
    ЖК "Велика Британія" (1 черга)

    10 січня 2017
    Станом на кінець грудня 2016 року проводяться наступні види робіт:
    1. відбувається підготовка квартир до передачі власникам;
    2. завершується влаштування покрівлі;
    3. облаштовується благоустрій;
    4. завершуються роботи з розведення зовнішніх мереж водовідведення та водопостачання;
    5. продовжується прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання;
    http://riel.us10.list-manage1.com/track/click?u=88ff07d545abc77a7935bb6f8&id=457a2e87b2&e=b6397082b4
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Joll

    Joll Well-Known Member

    Візуально із вулиці гарно виглядає:
    [​IMG][​IMG]

    Хоча зсередини фасад ще не завершено:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    81186.jpg

    Всім привіт. Дивлюсь на фасад будинку , та й шукаю для себе на перспективу деякі ремонтно-будівельні відповіді...
    На першому поверсі балкону будівельники одразу вимурували типу кладовку (обведено та позначено як А). З 2 по 7 поверх трохи інакша ситуація (на фото обведено як Б). Я так зрозумів , що в кінцевому варіанті залишиться тільки ця бокова стіночка , а зпереду буде якесь металічне обгородження. Особисто я такий варіант , як на першому поверсі не розглядаю для себе , хоча впевнений що знайдуться сусіди , яким піпєц як треба вимурувати кладовку на балконі... Я залишу цей метр квадратний відкритим , на цій стіночці по всій ширині буде прямокутний вазонок з декоративними хвойними рослинами , на стіні під стелею можливо кондюк буде висіти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Фото з неділі (не знаю, наскільки щось змінилось, судіть самі):
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ruslanchez

    ruslanchez Member

    Ззовні змін я не помітив особливо. Мабуть погода не дуже для фасадних робіт підходяща...
     
  15. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

  16. YuliaSv

    YuliaSv Member

    Скажіть, будь ласка, а що там з документами на землю під ЖК "Велика Британія"? Цільове призначення? Кому взагалі належить земля, на якій зводять будинки? Хтось має інформацію?
     
  17. VIV

    VIV Well-Known Member

    Читайте гілки, все вже було. Коротко: земля належить військовій частині, яка віддала під забудову частину своєї території в обмін на частину квартир в цих будинках.
     
а де твій аватар? :)