ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Вставити як зображення не виходить :sad:[/QUOTE]
    Дуже дякую. Тепер працює. Дуже якісні фото
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruslanchez

    ruslanchez Member

  3. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Хтось щось бачить?
    Чи то тільки в мене так...
     
  4. Треба загруз ти посилання якщо не грузиться зображення
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. NVEST

    NVEST Member

    Пардон за незручнiсть. Так як це панорамнi фото, форум не дає змоги їx сюди затаскати. Даю прямi лiнки:

    https://drive.google.com/file/d/0B2vf2T2SFD6ybFNQUWpuN05XNWs
    https://drive.google.com/file/d/0B2vf2T2SFD6yQjBENGZUbnhlODA
    https://drive.google.com/file/d/0B2vf2T2SFD6ybnVZTWVpdUdsT28

    (зробити їх залiз по вуха в болотo i не має бажання залишати цi фото без огляду)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Всім привіт.
    Хто там ближче до будівельників... Може в секціях Г , Д ,Е вже встановили ліфти , двері вхідні , позаливали всі стяжки , інше?
    І взагалі - в яких секціях і що саме робиться зараз?
     
  7. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    не знаю про все інше, але стяжку на 6 поверсі секції Г ще точно не залили :)
     
  8. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    сьогодні телефонував сантехнік, просив підійти на будівницвто - починають стяжки на 6 поверсі :yahoo:
     
  9. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    То не думати, то рахувати треба.

    А вы хотіли б 5камерний склопакет?)
     

  10. Було б непогано, але це фізично неможливо з цією рамою, тому ставлю в цю раму трьохкамерний склопакет та підлогові конвектори
     
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ніколи не чув про трикамерний склопакет... Може двокамерний склопакет? Двокамерний склопакет є конструкцію з трьох листів скла і двох повітряних камер...
     
  12. Трикамерний склопакет: плюси і мінуси |
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    понеділкове... )
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 лис 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Потужності тих конвекторів вистарчить? А то метровий видає 0.5 кВт при 90град. теплоносія. Бачу миніси - висока вартість, температура теплоносія (підвищене навантаження на трубу), вартість подальшої експлуатації (якщо воду газом гріти).

    А по склопакету, то двокамерний оптимально. В ідеалі з 2ма енергіями і аргоном.
     
  15. Це вимушений крок. При панорамних вікнах батареї були запроектованій на бокових стінах, зо обмежує дизайн рішення. Тому запроектували підлогові конвектори з промусовою циркуляцією повітря виходячи з можливих тепло втрат. Це дорожче ніж підігрів підлоги, але це на роки.
    Щодо склопакети я згоден з Вами. Я теж поміняв думку і буде двох камерний склопакет
     
  16. І ще по трубам: збільшуєте діаметр труб збільшуючи пропускну здатність і знімаєте навантаження
     
  17. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Хто і коли на оглядини ЖК йде? В офісі про 6 грудня сказали , на сайті 29 листопада вказано.
     
  18. BasiL

    BasiL Member

    Я був у пятницю в офісі, уточняв коли оглядини. Сказали 6 грудня. Я записався +1
     
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ще трохи сьогоднішніх фото:
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Цікаво чи при такій кількості зашкалений лоджій хтось наважиться ще щось склити? Я ще забув про дашки та шнурки для сушки фільдеперсових. В кого яке бачення?
     
а де твій аватар? :)