ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Joll

    Joll Well-Known Member

    На рахунок ризиків не знаю, будівництво ведеться щодня (навіть у найпаскуднішу погоду), у одному будинку 4-ї черги вже 6-й поверх тягнуть (десь по поверху за 2-2,5 тижні). Однак, беручи до уваги поверховість та ширину будинку (відповідно, більшу кількість квартир), то у порівнянні з 1-ю чергою там буде мурашник аля перша черга "Семицвіту". Плюс відстань між будинками буде точно не більша, аніж у "Княжому", а поверховість більша (візуалізацію не беру до уваги, вона, як завжди, бреше).
     
  2. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Сегодня
     

    Вкладення:

    • IMAG0391.jpg
      IMAG0391.jpg
      Розмір файлу:
      79 КБ
      Переглядів:
      69
    • IMAG0392.jpg
      IMAG0392.jpg
      Розмір файлу:
      58,2 КБ
      Переглядів:
      67
    • IMAG0393.jpg
      IMAG0393.jpg
      Розмір файлу:
      59,2 КБ
      Переглядів:
      64
    • Подобається Подобається x 4
  3. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Скиньте будь ласка фото того 6-го поверху, бо я бачила фото тільки трьох поверхів. Дякую.
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Вчорашні фото - та секція, що ліворуч, має вже накритий 6-й поверх.
    [​IMG][​IMG]

    Секція. що праворуч у тому самому будинку, має вже 5 поверхів
    [​IMG][​IMG]

    Цей будинок йде впритул до нашої стіни, точно не знаю, скільки вже у ньому зроблено, так виглядає, що вже є 2-й поверх.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ruslanchez

    ruslanchez Member

    давайте по вангуємо чи здадуть першу секцію в обумовлений термін? в кого які думки? а то секції Г,Д,Е - фасад майже готовий до фарбування а от інші відстають.. В кого які думки?
     
  6. А хто має останні фото фасаду з вул Шевченка. Буду вдячний, якщо виставите тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  8. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    25.10.2016
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Дякую за фото
     
  10. ruslanchez

    ruslanchez Member

    а шо це вони на дах висадили? палети з газоблоками?
     
  11. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    не встиг роздивитись... бо фото робив на ходу з машини :)
    можливо утеплювач на дах...
     
  12. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Щось важке піднімають краном на палетах. Не утеплювач. Можливо газоблоки або цегла. Скоріш за все будуть на даху мурувати багатоканальні комини з димовентиляційними каналами.
     
  13. Димо-вентиляційні канали вже вимуровані цеглою. Це для чогось іншого. В кого є ідеї чи інфа?
     
  14. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    Вроді мінвату як я знаю . Казали,що уже робитимуть дах
     
  15. PetroTov

    PetroTov Petr

    Хтось знає чому в жк Манхетин не ведуться роботи?
     
  16. Peter Pencil

    Peter Pencil Member

    Шановні майбутні сусіди! В кого кімнати і кухні з панорамними вікнами, де ви плануєте встановлювати радіатори опалення? Поділіться ідеями!
     
  17. Підлогові конвектори
     
  18. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Як де? Зліва або зправа від вікна можна трохи місця знайти. В кухні можна взагалі класичного радіатора не ставити - достатньо підігрів підлоги зробити. Є ще варіант монтажу підлогового радіатора. Але він трохи дорогуватий...
     
  19. Раджу спершу звернутись в Ріел та взнати де вони запроектували встановлення радіаторів у вашій квартирі. А вже маючи цю інформації можете вирішувати, що робити.
     
  20. ruslanchez

    ruslanchez Member

    я думаю багато однокімнаток як от в секції Д знесуть перегородку (позбудуться лоджії) і продовжать кухню на балкон - шоб по максимуму використати переваги панорамного вікна..
     
а де твій аватар? :)