ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. PetroTov

    PetroTov Petr

    Також цікавить))
     
  2. Izumova

    Izumova New Member

    Доброго дня! А може хтось і сфотографував процес будівництва? поділіться фотками, а то не вдалось сьогодні піти на оглядини)
     
  3. BambinoLviv

    BambinoLviv Member

    Я був на екскурсії, Секція Г . в загальному нічого інтересного сказати не можу. Хіба вид з вікна сподобався( так як я і розраховував) це була єдина причина чому я йшов туди. До 4-го повергу підлогу вже залили. Вікно в дверці на балконі було розбитим( і взагалі не кращої якості вони). ну і через дощ це було схоже на фільм жахів)))). По плануванню квартири, змін не замітив, хіба тепер гардеробна кімната не відгородженна

    мене цікавить чи вкладаються вони в строки
     
  4. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    по докам мають закінчити до 31 березня 2017р. Хоча практично треба розраховувати на кінець 2017...
     
  5. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    Останнє редагування: 6 жов 2016
  6. VIV

    VIV Well-Known Member

    Нічого нового не написано. Я цікавився про все це у Ріела ще рік тому і вони не приховували ніц. Будують ріелпогран бла бла, відплатять за територію готовими квартирами бла бла і так далі.
    Не варто тут, думаю, приділяти увагу
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Responsible

    Responsible Well-Known Member


    View: https://www.facebook.com/rielua/posts/1087014134738733
     
  8. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Впевнений, що немає чого переживати діючим і майбутнім інвесторам!
    Як на мене постарались "добрі сусіди"...
     
  9. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Риють ті , кого муляє ланцюжок " РІЕЛ - Мельник - Садовий " ...
    Пси гавкають , а караван далі йде.
     
  10. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Називайте це як хочете, але "Британію 2" (Манхетен), який мали здавати в 4 кварталі 2016 заморозили місяць назад. Роботи там не ведуться і документів на ділянку РІЕЛ дійсно не має. Коли її здадуть ніхто не може сказати.
     
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Для чого ви скачите по всім темам і чергам Британії і кіпішуєте? Які документи на землю ви шукаєте? Земля так і так є державна (чи місто є власник чи погранци - пофіг). Податок на землю так і так будем платити (від ОСББ або керуючої компанії). Поцікавтесь , як платять і які документи на землю мають мешканці будинків Рубчака-Тролейбусна та мешканці будинків "Нова Оселя" на кн.Ольги. І там і там є земля військових.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Сорі. ДОБРА ОСЕЛЯ мало б бути...
     
  13. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Це ви для чого скачете по всіх темах і оправдуєте РІЕЛ? Ви взагалі їм хто?
     
  14. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Я не збираюсь з вами зав"язуватись в дискусію.
    Хочу попросити вас одне. Ви ніби маєте якесь інвестиційне відношення до 2 черги (Манхеттен)? Тож займайтесь тролінгом ,істерикою будь ласка там.
    В цій гілці вам робити нічого...
     
  15. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Якби ви вклали СВОЇ кошти в проект, термін здачі якого став невідомим... ви би також хвилювались. Але замість того щоб вирішувати питання по документах на ділянку, ви тут в форумах всі сидите і відбиваєтесь від ПРАВДИВИХ аргументів!!!!
     
  16. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    а Ви були у Ріела, попросили документи, які стосуються Ваших ділянок/черг/..... ? Ви ж маєте повне право вимагати всі документи, а їх обов"язок - надавати все,що є у наявності
     
  17. VIV

    VIV Well-Known Member

    троль детектед
     
  18. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Звичайно ми запитували дозвіл на будівництво ще коли підписували договір, та менеджер нас запевнила, що він в процесі і скоро вони зможуть нам його показати. Однак виходячи з цього документу, то в "процес" він ще навіть не пішов.[​IMG]
     
  19. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    Ні, ну ви знову до тої статті ....
    Чому ви не підете зараз у компанію і не попросите документи

    От я перед підписанням отримала "декларація про початок виконання підготовчих робіт Шевченка" і "держ. акт про право постійного корист. зем. ділянкою Шевченка" (хоча не скажу, що від того спокійніше :) )

    На питання про статтю і все це нашумівше - поговориле з упривателем ФФБ - він мені розказав що і як .... як він це бачить.
    І я зробила якісь свої висновки
    А ви знову посилаєтесь на яку статтю незрозумілого походження
    Раджу вам вирішити своє питання, як ви казали "не на форумах", це вам коштуватиме менше нервів
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Спочатку складається враження, що Anyutochkaa справді переживає за перебіг будівництва. Потім розумієш, що вона чує голоси і за кожним ніком бачить ворогів. От до чого публікується цей документ? Чому людина, якщо вона справді клієнт і вклала свої гроші, не поспілкується зі своїм менеджером в офісі компанії і не отримає всі відповіді? Відповідь проста - бо не клієнт, а бот, який відпрацьовує свою зарплату і підриває авторитет забудовника. Я знаю точно, що всі будинки, які будує Ріел, успішно здаються в експлуатацію. Ніде не чув інформацію, що є хоч один довгобуд або заморожена недобудова. Тому обрав їх.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)