ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    На 150 квартир припаде десь 100-120 авто. Ясний пєнь що всі на прибудинковій території хрєн влізуть ("щирі галичани" мислють так - бо на платну парковку впадло платити , а підземний паркінг неподалік - за такі бабки хай нафіг йдуть) . Тому всі дороги , тротуари (похєр ваші менше 2 метрів пішоходи!), зелені газони біля будинку (а шо, де я маю ставити самохуд?) будуть забиті тазіками (на львівських , донецьких і польських бляхах) і будуть по ночах співати серенади випадкові автосигналізації...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Прийшла на мило ось така малява від студії ремонту РІЕЛ:

    "Шановний власнику квартири в комплексі "Велика Британія"!
    Повідомляємо, що у Вашому будинку з середини вересня розпочинається процес залиття стяжок.
    Студія ремонту піклується про вас, та пропонує зробити наступні роботи:

    водопостачання;
    водовідведення;
    підігрів підлоги.

    А головне - ви можете це зробити до здачі будинку!
    Переваги при користуванні послугами Студії ремонту:

    економія часу та коштів, адже немає потреби відкладати ремонт до моменту здачі будинку, шукати підрядників, а також виконувати зайві роботи (демонтувати стяжку, розводити труби та заливати стяжку знову);
    економія власних зусиль, так як ми зробимо все за вас! Наші майстри нададуть пораду з технічних питань, а дизайнер на безкоштовній консультації запропонує схему водопастачання, водовідведення та електрики, а також надасть детальний кошторис;
    отримання якісного результату, адже Студія використовує лише якісні матеріали німецького виробника “ТЕСЕ”.

    Переваги теплої підлоги TECEfloor:

    рівномірний розподіл тепла по свій поверхні підлоги, а також формування температурної кривої, близької до ідеальної;
    TECEfloor - це повна система, яка складається з опалювальних труб, перехідників, систем кріплень, колекторів і регуляторів;
    забезпечення здорового та комфортного мікроклімату в вашій оселі;
    підлога надає комфортне променисте тепло і не пересушує повітря в кімнаті;
    рівномірне прогрівання повітря виключає циркуляцію пилу і зростання мікробів;
    асортимент колекторів включає в себе колектори з нержавіючої сталі і пластика;
    всі компоненти ТЕСЕfloor ретельно відбираються і проходять тестування на 100 % сумісність;
    всі колектори проходять 100% перевірку на герметичність і функціональність.

    Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні :)
    Контактна особа:
    Консультант Студії ремонту
    Оксана Копайгоренко
    Тел. (067) 48 88 003
    (032) 25 40 399"

    Тепер сидю і думаю , нехай їхні будівельники все позаливають , а потім "на совість" все нормально переробити. Чи зараз намотати кісан свій і нехай тоді лиють стяжки.
    Хто що думає з цього приводу , сусіди?
     
  3. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    я от теж сиджу, читаю і думаю як то краще - з радістю вислухаю всі можливі варіанти , ідеї :)
     
  4. PetroTov

    PetroTov Petr

    я буду говорити Ріелу, щоб стяжок не заливали в мене, а потім я сам зроблю теплий пол і залию стяжку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. BasiL

    BasiL Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    чому секції А-Б будуються повільніше?
     
  7. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Блін , вже середина вересня , а з тим залиттям стяжок до сих пір голову ламаю як краще зробити. Та й реально та тепла підлога тільки в ванні є практичною (коридор нафіг не потрібно гріти , а на кухні і так жаркувато...).
    Скоріш за все буду просити щоб лили всюди , крім туалет-ванна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    Я теж не визначился на разі, що робити з підлогою - але кошторис уних взяла :) для загального розвитку як то кажуть :)

    Мені, до речі, сказали, що кожен перший вівторок місяця тепер можна ходити на будівництво на екскурсію
     
  9. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Класно. На 4 жовтня можна було б запланувати оглядини...
    Хто зі мною ще буде секцію Д дивитись ? ☺
     
  10. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ой не кажіть: коли будинок сирий та непрогрітий, то на кухні довго не постоїш, все одно холод від плитки знизу йтиме (особливо, якщо знизу ще ніхто не живе). Іноді і коврик та теплі шкарпетки з тапочками не допоможуть.
     
  11. А навіщо на кухні плитка? Ви плануєте відкривати заклад громадського харчування?
     
  12. PetroTov

    PetroTov Petr

    сьгодні був я в Ріел, і відмовився від стяжок, де буде в мене тепла підлога.
     
  13. PetroTov

    PetroTov Petr

    Від плитки буде тянути холод..сьогодні казали що заливають стяжки в секції Г.
     
  14. ruslanchez

    ruslanchez Member

    відповів у ПП
     
  15. ruslanchez

    ruslanchez Member

    До речі двері які по дефолту ідуть з квартирою - мяко кажучи "тимчасові", сьогодні коли був в ріелі нам запропонували звязатись з компанією яка їм продає двері і домовитись про вибір кращих дверей за доплату. От я й подумав собі - було б непогано з сусідами по сходовій клітці вибрати однакові двері... Якщо є тут хтось з секції Д можем синхронізуватися ;)
     
  16. Peter Pencil

    Peter Pencil Member

    Якщо маєте контакти тієї компанії, що продає двері, поділіться, будь-ласка!))
     
  17. ruslanchez

    ruslanchez Member

    компанія "броньовик" - в них офіси на Куліша і зеленій, гуглиться легко - в них є свій сайт з каталогом. На днях заїду до них і будемо вибирати.
     
  18. PetroTov

    PetroTov Petr

    Хтось знає коли почнеться будівництво 5черги? І яка буде ціна +-
     
  19. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Щоб вибрати двері , треба знати розмір дверного пройому. Плюс прикинути ліві чи праві.
     
  20. ruslanchez

    ruslanchez Member

    стосовно розмірів - я так розумію вони в курсі тому шо ріел власне з ними співпрацює по дверях.
     
а де твій аватар? :)