ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Siromanec

    Siromanec Member

    Пропоную підтримати пропозицію щодо укладання колективної угоди про збереження конструктивного і архітектурного вигляду фасаду будинку!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Підтримую!
     
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Колективну угоду не всі захочуть укладити, бо це не обов'язково. А статут і договір з управителем (ОСББ) є обов'язкові. Там і треба прописувати умови, які не дозволять самовільно змінювати зовнішній вид будинку. І штрафні санкції мають бути такими, щоб не просто можна було заплатити, а ускладнювали проживання недобросовісним мешканцям. Наприклад, відключення певних комунальних послуг :)
     
    Останнє редагування: 1 вер 2016
  4. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Це якось по-дурному. Чому якщо наприклад я хочу засклити балкон з метою утеплення своєї квартири я маю питати в когось дозволу? це мій балкон і моя квартира, що хочу те і роблю, враховуючи те, що цей будинок НЕ є пам'яткою архітектури.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Тому що я та інші купляти квартири в будинку де не було запроектовано скляночку балконів. Мені давно за 50-ТБ і я не хочу назад в СССР.а хочу що б матусі дотримувались прийнятих норм та законів,але найперше любили своє місто, поважали співмешканців і тягнулися до кращого
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. BasiL

    BasiL Member

    Що за ахінею ви тут розвели з балконами. Напевно всі забули, що спочатку проект був один і на етапі будівництва він був змінений. Наприклад, в мене спочатку був засклений, тепер ні. І що.... мені тепер не склити, щоб зберегти фасад?... смішно. Я перш за все буду думати за свій власній комфорт і зручність, а не про фасад і збереження. Ніколи не підпишу нічого подібного, що обмежуватиме мені таке зробити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Про що я і писав вище... Знайдуться такі сусіди , які захочуть замурувати пів балкона блоками (бо він так хоче!) , інші позрізають взагалі металеві обмежувачі на балконах , ще хтось домурує на метр вперед... Тому або нічого всі не робимо , а якщо щось змінюємо , то робим це колективно , попередньо узгодивши...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    послухайте ви такі дурниці тут пишете. кожен власник має повне право робити йому зі своєю квартирою, балконом все що йому хочеться, але звичайно при тому не порушувати прав інших. хочу склю балкон хочу ні це моє право.
     
  9. Щодо права власника - ніхто на права власників не зазіхає. Проте ми є кожний власник в себе в квартирі, а як тільки переступаєм поріг - ми стаємо співвласниками і потрібно рахуватись з сусідами, якщо тільки ворожнеча не є сеансом вашого життя. Я розумію що ми всі галичани, але потрібно залишатись європейськими галичанами, а не " справжніми галичанами".
     
  10. OrestGrach

    OrestGrach Member

    Особисто моя думка, яка може не збігатися з іншими. Я вважаю хто рагуль той - доморує, закладе "фсьо вагонков", поставить іншого кольору вікна ітд. Його не зміниш, йому на всіх начхати. А є такі, хто просто не порушить хороший фасад будинку заскливши банкон. Тому треба саморедактуру пройти. Чи ти нормальний чи рагуль)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    З того, що я спілкувалася з Ріел - то там половина людей свідомо беруть квартири для "домуровування" , все аргументується тим, що "так дешевше і мені нема діла ні до кого крім мене....". Ріел вони посилають зразу після отримання документів, тому думаю варто уже морально готуватися , що на протязі року фасад буде виглядати "по-новому"

    сподіваємся на розважність цих людей :wacko:
     
  12. Всі пропускають такий важливий факт, як те, що у нас вже немає ЖЕКів, які повинні були слідкувати за цим, але де-факто просто не звертали на це уваги, оскільки там займала посади радянська голота та рагульня. Це був легкий доступ до отримання квартир та інших скритих привілеїв. Але часи міняються. Більшість наших громадян не розуміють що таке ОСББ. А це вже дві великих різниці, як кажуть в Одесі. Якщо ми виберемо правильних сучасних представників в керівництво ОСББ, то такі рагулі не зможуть отруювати життя іншим співмешканцям.
     
  13. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    В цій статті доступно пояснено, що є "своє", а що є "спільне". І ніхто ж не каже, що ви не зможете зробити жодних змін. Якщо це економічно і/або естетично обгрунтовано, то ви з легкістю знайдете однодумців серед сусідів, щоб втілити задумане законним шляхом.
     
  14. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ніхто не каже , що не можна засклити свій балкон. Я про те , що якщо більшість так і так буде його закривати (і нема на то ради) , то краще це зробити однаковим з нижніх до верхніх поверхів (колір , розмір , зовнішній вигляд ,інше) по всій площині фасаду. Це і архітектурно буде "не по рагульськи" , і дешевше для кожного власника в кінцевому результаті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NVEST

    NVEST Member

    Читаючи радує що є люди якi зрозумiли цiннiсть нерухомостi в цiлому. Хоча є i друга половина...
    "Людина може виїхати з села, але нiяк не село з людини"
     
  16. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Не розумію, навіщо було купувати такі гарні квартири , в такому гарному комплексі, щоб почати мурувати та псувати будинок, може треба було придбати квартиру десь в совдеповоському будинку и робити там що заманеться ???
    Ми наприклад придбали квартиру на 6 поверсі и у нас великий балкон. по проєкту відкритий. але я вже міркую як би гарно , без псування фасаду його засклити.
     
  17. Написане в першому абзаці ніяк не співвідноситься з другим- парадокс?!
     
  18. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Уважно ще раз перечитайте другий абзац - мі думаемо як це зробити не нашкодивши фасаду))) Тобто на даний час е холодне заскління , його не видно, нема жахливих рам и т.д. Чи можливе звернутися в архітектурне бюро самого Ріелу.
     
  19. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    це вічна тема, і тут всі будуть казати шо "всі рагулі, поробили і таке і сяке...", і в той час тихенько робитимуь то саме , бо "то ж я,у мене воно краще виглядає .... ані всє такіє, а я ні такой" ))))
    а це ще нічого не готово навіть...людей багато, думок у них багато...то ще шо там буде з парковкою...боюся навіть уявляти :wacko:
     
  20. З паркуванням будуть проблеми, але по завершенню будівництва всього комплексу та в'їзду всіх жильців. А ось проблеми перебудови та змін фасаду будинку почнуться десь з березня 2017

    Головна проблема полягає в тому, що неправильно розставлені акценти в" хочу - можу - доцільність" того чи іншого. В більшості випадків перемагає "хочу" і останнім приходить усвідомлення "навіщо"
     
а де твій аватар? :)