ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Так коли будуть особисті фото- інсайди? Чергові фотозвіти з сайту - це явно рекламна акція. Для чого постійно то сюди нести. Інвестори що тупі? Самі можуть зайти на сайт ріела.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    @lookup Ага, якщо брати той діалог, то це точно, прямо в 10-ку. Кращої ілюстрації того, що тут відбувається, важко знайти). Нагадує беззмістовну загадку-прикол, з багатьма версіями): летять два крокодили, один на захід, інший зелений. Скільки коштує кілограм цівоків, якшо козир бубна?
    Відповідь: нащо мені холодильник, якшо я не курю (палю).
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Раніше такою фігнею займався лише Лукап, тепер і ви. Дуже цікаво скільки за таку роботу платять сьогодні? Ви дуже палите себе, змініть вектор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Таке гімно, як ти завжди буде бультихатись в чужих унітазах. Якби ти спитав мене поради, я б відверто порадив тобі: ЗВІЛЬНИСЬ зі своєї «роботи», до того ж всі зрозуміли кому ти смокчеш і скільки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та їм, або йому просто зайнятись нема чим, роботу знайти не може тож і плодить тут пости, щось рище, вигадує і тд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Які гроші? Йому б на пляшку вистачало і норм. Як воно сидить і мамка йому сопельки витирає, попку підмиває. Так і просидить поки не збухениться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, а коли будуть твої фото? Ти ж такий сміливчик, нічого не боїшся, все тобі по боку, тож, відкрий обличчя, Гюльчітай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Увага! (Особливо п. 5)

    Пам'ятка для будь-кого, хто натрапить на цей форум з пошукової системи тощо

    1. На форумі працюють представники забудовника - так звані "інвестори".
    2. "Інвестори" логіняться різними фейковими акаунтами.
    3. "Інвестори" тримають теми про РІЕЛ в топі, адже це позитивно впливає на релевантність усього що пов'язано з РІЕЛ (навіть не цього форуму).
    4. "Інвестори" працюють за схемою "добрий день, випадково натрапив на цей форум, в роздумах, порадьте, подумав, купив у РІЕЛ". Задача - програмувати потенційних відвідувачів форуму на такий самий "хід думок".
    5. "Інвестори" не ведуть жодних реальних розмов на цьому форумі, лише ключові слова і офіційні фотозвіти.
    6. "Інвестори" зустріли опір тих, кому не все одно, від чого у них підгоріло.
    7. Спілкування з "інвестором" не реальне, спілкуватись вони не здатні від слова взагалі, працюють лише за методичками.

    Додаю неповний список цих "інвесторів", який доповнюватиметься: MariyaGretta, Anna Lewkina, JuliiZesar, Vsevolod, MrjanaLylka, Olgaooolga, LeonidWelet.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Увага! остерігайтесь IncInc схоже це прихильник Шарія!
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    звідки у ньго фото? Ви спитайте чи він взагалі зі Львову...
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю у лукапа декілька акаунтів, бо риторика однакова
     
  12. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Увага! (Особливо п. 5)

    Пам'ятка для будь-кого, хто натрапить на цей форум з пошукової системи тощо

    1. На форумі працюють представники забудовника - так звані "інвестори".
    2. "Інвестори" логіняться різними фейковими акаунтами.
    3. "Інвестори" тримають теми про РІЕЛ в топі, адже це позитивно впливає на релевантність усього що пов'язано з РІЕЛ (навіть не цього форуму).
    4. "Інвестори" працюють за схемою "добрий день, випадково натрапив на цей форум, в роздумах, порадьте, подумав, купив у РІЕЛ". Задача - програмувати потенційних відвідувачів форуму на такий самий "хід думок".
    5. "Інвестори" не ведуть жодних реальних розмов на цьому форумі, лише ключові слова і офіційні фотозвіти.
    6. "Інвестори" зустріли опір тих, кому не все одно, від чого у них підгоріло.
    7. Спілкування з "інвестором" не реальне, спілкуватись вони не здатні від слова взагалі, працюють лише за методичками.

    Додаю неповний список цих "інвесторів", який доповнюватиметься: MariyaGretta, Anna Lewkina, JuliiZesar, Vsevolod, MrjanaLylka, Olgaooolga, LeonidWelet.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Увага! остерігайтесь IncInc схоже це прихильник Шарія !
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Інк, а ти свого нічого придумати не можеш? Лише копіпастити чужі повідомлення? І біда не приходить одна, запам‘ятай це. Знаєте, є в житті трохи важливіші справи ніж витрачати свій час на житловий комплекс до якого не маєш відношення, я про вас та Лукапа... якщо, звісно, за це вам не платять грошей. Є над чим замислитись потенційним інвесторам.
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Аааа, ці ріелівські мавпи вже цілими реченнями копіюють колись адресоване їм і видають за своє.

    А ти, клоуне, маєш відношення до цього ЖК? Інвестори всраті
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ти реально вважаєш, що я буду лазити по всьому форуму аби скопіювати чиєсь повідомлення? На скільки ж в тебе примітивний розум... Лукап, почитай книжки, щоб бачити далі за свій ніс.
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Макаки з офісу ріела тупо все мавпують, про звільнитись і т.д. Я в шоці. Цих мавп таки можна приручити
     
  18. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Дівонько, що ви ліпите? Хто і що копіпастить? Ставлю пряме запитання, чи говорив я раніше що скористаюсь повідомленням Лукапа й трохи доповню його? Ви читали таке?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Немає різниці хто та що копіює, як виставляє, головне що неозброєним оком видно, що ви з лукапом граєте на одній стороні, пишете однаково, висловлюєтесь однаково і це не збіг обставин.
     
  20. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Раз вже відповідаєш, бо забула перелогінитись на Всеволода. То! На запитання вміємо відповідати? Чи не дано?
    П.С. Те, що у людей може бути схожа позиція не чули? Вони називаються однодумцями в деяких питаннях. В даному випадку, щодо вашої ботоферми-інвесторів та новобудів РІЕЛу з дешевим галімим піаром.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)