ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    @lookup повеселіть ансвером щодо гімнішка і лічінок, бо то ця жіночка бородата вам адресувала)). Я чесно кажучи був в передчутті якогось "шедевра", давно не реготав))
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та я навіть не знаю що на той висер можна відповісти. Ці зайвохромосомні тупо все копіюють, тепер вже і для цих псевдо-чоловіків навколо одні бабиська. Шкода що таких дебілів-копіянтів - абсолютна більшість в нашій країні. Зграйка задньоприводних манікюрщиків вже якусь повну ахінею постить, чим ще раз підтверджує свою бабську натуру.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Я незнаю, прибічником якої форми суспільства ви являєтесь. Але особисто мені здається, що цей завуальований матріархат, який маємо, мусить впасти. Тут на форумі, швидше всього самі баби і строчать від ніків і своєї і протилежної статі. Але от в реальності, принаймні те, що спостерігаю, реально табуни каблуків ще бігають.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    матріархат і бабська яма як наслідок - це смерть будь-якого суспільства. Ці тупі курки, які пишуть під чоловічими іменами насправді виховують дітей-чоловіків такими хлюпиками, якими вони тут прикидуються. Дуже надіюсь що дітей вони не мають, але це навряд.

    Маскуліст і антівумен деколи буває корисно почитати :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «ВЕЛИКА БРИТАНІЯ»: У ШОСТІЙ ЧЕРЗІ ТРИВАЮТЬ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що монолітні роботи у будинку шостої черги ЖК «Велика Британія»тривають за планом. Наразі майстри виконують влаштування плит перекриття сьомого поверху першої секції. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

    Окрім того, повідомляється, що будівельники продовжують мурування стін між поверхами.

    Також, за словами фахівців, у другій секції тривають роботи з улаштування вертикальних монолітно-бетонних конструкцій першого поверху.
    2.jpg
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  7. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Сьогодні дивилась звіт виконаних робіт по ВБ, не думала, що так швидко шосту чергу будують. Вже закінчили моноліт і декілька поверхів - цегляна кладка покладена. Начеб-то нещодавно рили котлован, а вже будинок стоїть.
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Може сернеш в усі теми, бачу є нагода?
     
  9. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Я також слідкую за будівництвом нашого ЖК, та ще декількох, які будує РІЕЛ. Не розумію, що тут роблять деякі люди на форумі, бо швидкість робіт більш ніж нормальна.
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У ПЕРШІЙ СЕКЦІЇ ШОСТОЇ ЧЕРГИ ЗАВЕРШЕНІ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що монолітні роботи у першій секції будинку шостої черги ЖК «Велика Британія» завершені. Про це повідомив керівник проекту будівництва Олег Мельник.

    Крім того, фахівці виконали мурування цеглою двох поверхів.

    Також, за словами спеціалістів, у другій секції завершене монолітне облаштування першого поверху.
    ЖК «Велика Британія»: у першій секції шостої черги завершені монолітні роботи - Будівельна корпорація RIEL
     
  11. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Серем, аж гай гуде). Лільцю, вспокійтесь, найдіть си хлопа чим тут тріпатись в кожній темі. Ростик більше не заплатить й так, бо грошей катма. Чи ви не на ставці?
     
    Останнє редагування: 31 сер 2020
  12. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Самі б перестали робити те, про що так кричите у свій уявний рупор, бо безглузда словесна «Настя» напала тільки на вас і Лукапа.
     
  13. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Олю, правильно, тягніть масу за подругу. Як роботи по підвалу просуваються? Ви до речі робите консервації якісь на зиму і складаєте в той підвал, як за мами-баби було, чи ви з тих лінивих, маркетних дівок?
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Станом на кінець серпня 2020 року проводяться наступні види робіт:
    1. Завершили залиття монотного перекриття 8-го поверху (1 секція);
    2. Проводимо мурування стін та міжкімнатних перегородок 2-го та 3-го поверху (1 секції);
    3. Залито вертикальні монолі колони 1-го поверху, влаштовуємо опалубку перекриття над першим поверхом (2 секція).
    6.jpg 7.jpg 8.jpg
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Я щось думаю що вона там своїх коханців складає )) Пластмасових і з батарейками ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Батарейки відсиріють, вони вологи не терплять).
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  18. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    А ви знаєте, що таке зв‘язані між собою слова? Що таке побудова речення, і головне - зміст? До чого тут консервація? Ви вже не маєте, що повідомити, тож всіляку чухню відписуєте?
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Повірте, і вони це так само знають, проте роботи кращої не знайшлось на їх шляху. Ви ж розумієте вже що до чого. Не звертайте уваги.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    І тут тупа ольга видає ніби від себе:

    Тупе створіння, ти довго вчитувалась в мої повідомлення? І все що змогла, це видати мій висновок за свій? Тобто ти не здатна на власну думку? Тупо копіянтиш чуже? Хоча нічого дивного, це притаманно нашій нації.

    Тобі не соромно бути такою тупою?
     
а де твій аватар? :)