ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап, Михайло - в одній особі, а вам ваша поведінка не здається дивною? Що є конкретика? Можливо щось позитивне? Хоча б щось є змістовне в ваших дописах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    ПсевдоМарічка, пости Михайла є найбільш змістовними, тільки у вас, ріелососів з офісу, дуже сильно підгорало від них і ви їх постійно заперечуєте. Щодо своїх постів я коментувати не буду, оскільки нещодавно писав вже про це. Пости ж ріелососів найбільш беззмістовні, вони пишуться лише для кількості і підйомі тем вгору (мої пости теж з цим допомагають, нажаль). Та й пости ріелососів відверто жахливі за своїм текстом, ще й київський суржик частенько проскакує. Чи звідки ви там пишете...
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Відповідь одна, і що в голові, вже давно заспівав у мультфільмі Вінні Пух!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не знаю, які там жінки пішли, проте аб’юзерів ніхто не відміняв, то можливо поки не знайшов собі пару і намагається себе тут проявити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Які дописи? Змістовні? Ви про що? Хоча б раз бачили, щоб він щось нормальне написав? Або просто вступив в діалог? Я ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щось я не пам‘ятаю вашого роз‘яснення щодо ваших повідомлень, але не до того. Знаєте, краще нехай людина пише суржиком чи не суржиком, але тільки не такий бруд, як пишите ви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ваші пости круті? Використана літературна українська мова чи що? Лукап, може вже досить? Де ваша квартира? Живіть собі спокійно і не чіпайте нікого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ні, не бачила, але сподівась ще побачу! Його можна зрозуміти, бо у лукапа та михайла на форумі іміджі різні, от і акаунти різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Справді, Михайло пише лише по суті, лукап також пише лише по суті - г***. Позиція як для однієї людини дуже дивна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Вы за себе перш за все переживайте, а вже потім і інші приєднаються. Подвійна ізоляція це круто, але і одна буде краще ніж нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ну звідки у вас такий жаргон? Ви в дитячому будинку виховувались, чи просто з не дуже благополучної родини? Виховання ваше - жах. Вже і нікого образити не хотів, але тут нереально промовчати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ото таке, комплімент мабудь найкращий за все ваше життя... хоча б в суть поста зануртесь, але ок, комплімент так комплімент кролику лукапу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Дочитав коментарі досі, і от що, повний жах в ваших головах, сходіть викинте сміття з неї! Знаєте, звісно добре, що тут який неякий діалог ведеться, але суть його не дуже цікава.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Повернемось до будівництва, щиро сподіваюсь, що зовсім скоро всі заїдуть до своїх квартир та почнуть ремонти! Всім гарних робочих
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Отак, Лукап, не підбираєте слова, і народ має великі сумніви щодо вашого виховання....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Кролику? Спочатку не зовсім зрозуміла до чого, але так, згодна - кролик, невихований кролик... хоча напевно, і кролик то є комплімент для нього!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дякую, і ми всі на це сподіваємось! Будемо слідкувати за будівництвом, чекаємо новин з нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ще, будь-ласка, з акаунту Зіночки для повноти картини.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Помиляєтесь, я сумнівів не маю, і так зрозуміло, що виховання відсутнє! Але це не моя справа, хай працює людина...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Що з акаунту Зіночки? Для якої картини? Лукап, ви реально зганьбили себе, перестаньте вже своє лай** лити і все буде ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)