ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Розумію, просто хочеться покрити стіни чарівною штукатуркою з супер звукоізоляцією - мій найкращий варіант.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Самоклейкий поліетилен вам стане у нагоді. Я більше хвилююсь за кімнатні стіни між сусідами та стелю.
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Найкраще використовувати звукоізоляційну мембрану та акустичний наповнювач, загугліть зараз вже навіть звукопоглинаючі плівки є.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Стеля? Можливо, а як щодо ванної кімнати? Вкладаємо плитку та й все? Будемо слухати вічне ехо один одного...
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чи є на форумі можливість вставити голосування, ось що цікавить: ванна чи душова? Який би вибір зробили ви та чому?
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не впливають, якщо на них не економити! Матеріали різні, так само, як і їх товщина, тож все індивідуально.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що передає найбільшу кількість не знаю, але 100% шуму залежить від сусідів з усіх боків, і тут як повезе.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І плівки, і прилади, і все чого душа забажає, але на деяких сайтах до сих пір зустрічаєш чудо-поради: максимум меблів, килим там, килим тут і буде вам щастя.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Так і буде, нижнього сусіда буде майже не чутно, а от того хто згори - як над вухом;) тому краще у ванній та туалеті використати натяжну стелю, або вагонку.
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви дійсно бажаєте про це поговорити? Це вибір кожного, і він має бути досить зважений, оскільки душ-ванна не взаємозамінні речі. Чи є дитина, чи є прьблеми зі здоров‘ям, вік проживаючих і тд. Що стоятиме в квартирі у ВБ особисто я ще не вирішив.
     
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Не хвилюйтесь, стоятиме вона вічно) щодо звукоізоляції, то треба враховувати рівень шуму, і якась родина спілкується тихо і спокійно, а інша немов італійська скажена родина, вам як довподоби?
     
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ви маєте на увазі звукоізоляційну мембрану вона ж і стрічка, одне й те саме. Мембрана вкладається на підлогу під стяжку.
     
  13. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А в чому проблема, так само робите звукоізоляційний короб по периметру ванної кімнати і питання вирішине.
     
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Я за ванну, а от для інтер‘єру, то краще душ звісно, обирати вам. Ванна більш практична в усіх планах.
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуни по 4 пости вже строчать
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Після таких порад найкращий вихід - біруші! Вдягнув і шуму як не бувало, а головне - дешево!
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я не уточнила: щоб обрали ви, при аренді квартири, ванну чи душову кабіну? Та чому?
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    До чого тут кількість? Перестаньте дурниці писати, якщо хочете, то приєднуйтесь до розмови, ні - йдіть геть!
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, краще зваріть борщ і насмажте котлетосів, гадаю це у вас краще мало би виходити. Чи я помиляюсь?
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можу все, і навіть більше аніж ви гадаєте. Хочеш торт, хочеш плов, варенеки, деруни, все що треба, не хвилюйтесть!
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)