ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Хочу придбати собі мийку повітря, адже аллергія в квітні та серпні замучила, от цікаво чи є альтернатива такій мийці? Як взагалі встановлюються такі махіни в новобудовах? Якщо вона стаціонарна, то не пробивати ж моноліт?
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якщо ви говорите про мийку повітря, то вона хоча й велика, але переносна і встановлюється буль-де, якщо ж річ йде за систему провітрювання і очищення повітря, то це вам до спеціалістів треба звертатись, вони вам і підскажуть. Там є можливість встановлення під підвіконня, тому пробивають цеглу чи керамо- або газоблок.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Така система корисна для тих у кого розповсюджується грибок, цвіль і тд. Михайло, візьміть собі на замітку.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я про систему! Хоча не знаю на скільки вона оправдує себе. Співвідношення ціни/якості - питання. Якщо її дійсно можливо встановити під підвіконня то це буде добре. Дякую, далі в мене питання до вп.
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Прочитав більш детально про рекутер - дійсно цікава та корисна річ, просто вона (система) ще не настільки популярна в нашій країні, як наприклад той самий кондиціонер, скоріш за все, через декілька років всі почнуть масове встановлення, особливо у великих містах.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви праві, враховуючи боротьбу за все еко, скоро і до повітря тема дійде. Буду ставити в усіх квартирах, дуже корисна річ я рахую.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Річ то корисна, але вартість 10-20 і більше тисяч, і треба ще врахувати як правильно за ним доглядати. Але рекутер вартий своїх грошей однозначно.
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Одна клоунесса пише слово з помилкою, інший тіпа інвестор теж так, без паліва, пише те саме слово. Ну добре що хоч перелогінитись вийшло. Та знайдіть собі кращу роботу і не ганьбітся цим рієлососанням
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ой вибачте Панас, зараз перед вами оправдовуватимусь за те що на автоматі допустив помилку перечитавши повідомлення Марії, звісно рекуПер, вибачте повилитель форуму Львівпорт!
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А самі то що логін та пароль від Михайла забули зовсім? Чи вже терасу зробили то і писати нічого?
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Напевно, що забули логін, не біда, можна ж новий акаунт завести, хоча в вересні всі з‘являться на форумі, літо закінчиться, будемо ляси точити.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Марія, як на мене то тут якби не ми, лукап і ще декілька людей - все б вимерло. Можливо є більш активний форум?
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не знаю, звідусіль інфо по-трошку, в принципі всі вони напів-мертві. Нажаль(
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можливо хтось ще не читав останні новини з нашої черги:
    • «корпорація РІЕЛ проводить роботи з розведення труб опалення у квартирах першої секції будинку п’ятої черги»;
    • «спеціалісти повністю поштукатурили стіни у першій секції, а у другій - чотири поверхи»;
    • «у другій секції триває монтаж систем вентиляції та димовидалення».
     
  15. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Цей форум мертвий завдяки ботам Ріелу. Єдина альтернатива - Львів / Lviv - SkyscraperCity

    upload_2019-8-7_21-43-26.png
     
  16. 4ed

    4ed Well-Known Member

  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Хотілося б поспілкуватися з сусідами про ремонт, як звукоізоляцію плануєте робити і тд, про сам ЖК, як співпрацюють мешканці с ЖУСом і тд.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ця Грета як пробка від шампанського. "Активні інвестори", які не чули про інші форуми... Мабуть через те, що на цьому форумі немає реального живого обговорення, тому вони тут і засіли, розвели фіктивний діалог, коли зіночка логіниться то всеволодом, то котиком, то гретою і переливає з пустого в порожнє. Особисто я заходжу сюди чисто поржати і потролити цих невдах (чи невдаху).

    Київська москалиха
     
а де твій аватар? :)