ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, а ви можете взагалі на людей не накидуватись, все ж таки треба тримати хоч якусь субординацію. Хоча, ви таких слів, напевно, і не знаєте.
     
    • ... ... x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Субординіцію підлеглі ріелу мають тримати перед замовниками, включно з шісками на форумах, тим більше в такий непердбачуваний час. Так, що терпи "ВСЕВОЛОД" терпи ноги об тебе і твоїх колег по роботі на форумах будем витирати регулярно, а ваша компашка має трудитися і незлити своїх клієнтів, бо увас такі великі плани, а життя стало таке тяжке. ТРИМАЙТЕСЯ ПЕНЗля
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Про витирання ніг - влучно. На більше ці бовдури не заслуговують. Не знаю чи декілька людей пишуть від імені РІЕЛу, чи то мультиакаунт, але це явно люди з найнижчим ступенем розвитку. За декілька років такої роботи у ріелососів відбувається деформація світогляду. Ріел їх потім викине на мороз, але людьми вони вже не стануть. Гнилля
     
  4. Hermanmen

    Hermanmen Member

    шо ще скажеш?
     
    • Креативно Креативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мені немає чого терпіти, я так само, як і ви маю власну думку. А ноги нехай об вас витирають! Самі зазначили - час «непередбачуваний», і як на мене, краще пізніше отримати ключі від своєї квартири, аніж взагалі їх не отримати...
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Смішно, голосок прорізався у Лукапа... а щось своє, від себе настрочити не взмозі?

    Слухайте уважно!

    Я не маю відношення до вп!

    Мені все одно про що ви тут та як пишите, я маю на цей рахунок власну думку, і вона незмінна, хочете, робіть щось. Хай щастить!
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод, та вже зніми спідничку і не пались так відкрито.
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви взагалі до чого такий текст накатали? Це в вас захисна реакція, сподіватись, що на Львівпорт сидять представники забудовника?

    Час плине, а ви незмінно крутите одну й ту саму пластинку.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А найнижчий ступінь розвитку це який? Ще нижчий аніж ваш?
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Загалом, гарна ідея зателефонувати в РІЕЛ, і спитати за вакансію, бо нічого поганого ви не пишите.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дякую, Маріє, проте мене повністю влаштовує моя робота, і займатись такою дрібнотою - це не межа моїх бажань.
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод, повторююсь, зніми спідничку. І перелогінся зіночкою, будь собою
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Досить ваших «наїздів», давайте ближче до суті. Зіночку навіть не знаю.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Пригоди Шуріка Всевололодовича , всеводод з із зіночкою купили одну квартиру вже там з рік часу живуть, а один одного незнають і непомічають. Що то з людьми робить той інтернет і віддалене працевлаштування :haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я з 5-ї черги особисто знаю лише декілька сусідів, і то, лише наглядно. До чого тут сусідство? Особливо в будинку, який ще будується!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Яку квартиру, хто з ким купив, хто з ким живе? Сорокін не перегинайте палку! В мене є родина, я чудово живу разом з нею, що стосується квартири у ВБ: купив, чекаю на сдачу, хвилююсь, читаю, вивчаю нюанси. Хай щастить!
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вам дійсно немає про що поговорити? Василя цікавлять лише вибори і хто та як пролетів. Я б ще розуміла, якби ви, Василь, самі балотувались, але так хвилюватись за чужих людей - дивно.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А чому йому балатуватись? Там треба мізками рухати, справи вирішувати, зв‘язки мати і тд, краще ж на форумі друкувати пальцями не покладаючи рук...
     
  19. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Все правильно сказали. особливо щодо зв'язків!!!. В мене шансів нема, бо я
    - не обдурюю сотні мешканців Львова, здаючи квартири з шаленим запізненням, водночас витрачаючи кошти на політичну рекламу.
    - в мене немає батька , головного екс ригіонала області.
    - я не женився свого часу на дочці іншого чиновника львівської міськради Одухи- першого заступника міського голови, але після реструктуризації міськради заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури (ну як тут було бізнес ріел не розпочати???). завдяки йому й отримав земельку під забудову та старт бізнесу.
    - та й зрештою, я не закінчував медичного університету куди мене б татусько запхав, щоб потім очолювати будівельну компанію (ну бо краще лажати в будові ніж в людському житті). Де ж ще, як не в медичному університеті можуть готувати таких фахових будівельників та управлінців.
    - і саме головне - я не вмію так розказувати байок виборцям.

    Так що так, в мене шансів в політиці нема:haha:
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нічого собі ви проаналізували, я й не знав стільки інфо про людину.

    Не потрібно засмучуватися, у вас, можливо, все попереду. Побудуєте собі кар‘єру.
     
а де твій аватар? :)