ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Тут людина прийшла з конкретним питанням (хоч і на незручній для вас мові), а ви звичайне не можете дати ій конструктивну відповідь, але ж свої 5 копійок вставити змушені, так і перетворили форум на смітник. Невже немає нікому чогось по темі відповісти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ви тут почитайте форум, є ще інші гілки цого ЖК, але все читайте через призму здорового глузду і думаю самі зробите потрібні висновки.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Та ясно, що то є демократія у нас якась одностороння якась, і до того що ви пишете на "віліком і могучем" ще тут лояльно ставляться, тай взагалі на мій подив у Львові, І.-Франківську дуже багато спілкуються на московитськім і їм як мінімум відповідають, чого нема не те що в московії, а й, на жаль, у нашому Києві, тому ж Запоріжжю чи інших пд.-сх. містах, де на щиру українську чисту мову можуть відповісти: " Разгаваривай нормальним челавеческім язіком, я нє понимаю, что ти там гавариш. Єто язик халопов і бідла" (таке чув не лиш з розповідей, а й сам; текст оригільний, певен, що "насітєлі язіка-автори" так само й пишуть).
    Боляче те, що навіть деякі з наших галичан, поїхавши в росіянифіковані центральні, східні та південні міста, переходять на російську легко, чого не зробить ніколи практично жоден російськомовний, навіть тут у Львові - П'ємонті України, серці її мови...
    Тепер по суті вашого питання:
    1. Місцерозташування ЖК Велика Британія досить хороше, я б навіть сказав чудове, кращим може бути лиш район Личаківської-Пекарської-К.Левицького-Зеленої (то особисто для мене) - досить зручне транспортне сполучення з усіма районами міста, близькість до центру вразі відсутності власного транспорту, піша доступність до центру (10хв повільно ходи); низька ціна як на таку відстань до центру;
    2. Красива панорама на стару частину міста в окремих секціях деяких черг на верхніх поверхах (лиш на верхніх поверхах!!!)
    3. Порівняно з ЖК Семицвіт (через дорогу навпроти) якась затишність, домашність...,але все в порівнянні..з двох зол...;
    З недоліків:
    1. Велика затримка в будівництві.
    Якщо візьмете на етапі фундаменту, то готуйтесь чекати рік-два якщо не більше від того що вам обіцяють/п ропишуть в договорі;
    2. Кабальні умови договору, який не можна міняти вам, ріелу за протермінування строків будівництва ніяких санкцій, - вам за протермінування платежів хоч на 10 днів штраф 50%!!! від суми протермінованого платежу.
    Більше 20 днів - розрив договору і можливо повернення коштів вам десь після 60 днів і то у гривнях без калькуляції на курс долара (А ви то прив'язані до долара і сумлінно платили по курсу!!!) і то не факт що вернуться все; в договорі дивний і довгий ланцюг юридичних і фіз.осіб - важко дізнатися хто кінцевий бенефіціар і хто вам вертатиме кошти в разі чого;
    3. Нікудишня якість будівництва: можете отримати протікаючий дах, грибок і плісняву в квартирі, замовлена студія ремонту від ріелу гарантовано накосячить з ремонтом, якщо замовите в них цю опцію.
    Цегла найгіршої якості, штукатурка не якісна. Кількість кв. метрів перед здачею може зрости навіть й на 10, у порівнянні з проектом. Проект, до речі, може бути не готовим до кінця, навіть як домуровуватимуть останній поверх, чи проводитимуть фасадні роботи. Дах, як мінімум вже у 1 черзі протікає, так як не є залитий і водночас не скатний і не експлуатуємий.
    4. Готуйтесь на те що вам практично постійно після купівлі квартири брехатимуть менеджери ріелу. Різницю відчуєте зразу після підписання договору і порівняєте з тим як було до того - лизання дупи-повний ігнор і хамство.
    5. Як заселяються всі люди сюди і на Шевченка 60 в Семицвіт, а то не мало не багато буде біля 2500-3000 квартир, то буде поташ з машинами, повітрям, комунікаціями, сміттям і шумом від ремонтів, які йтимуть роками.
    Хіба як варіант багато хто інвестував, а жити не збирається.
    6. Шкіл і дит.садків-раз-два і обрахувався.
    7. Транспортний колапс і вічні корки.
    8. У декого будуть шикарні види з вікон, а в декого хіба сусідські труси у вікні. Ще невідомо як 6 чергу/с порткомплекс клепати будуть і школу британську, скільки поверхів наваяють і як.
    9. На тому місці, особливо в районі Манхеттена, є пливуни (доказ аварійний будинок на О.Степанівни в якому щілини після будівництва Ріела сягали до 5 см..) невідомо як вони себе поведуть через пару років.
    10. На десерт: земля, де будується весь комплекс, належить до 10 типу-землі Міністерства Оборони (то не є багатоквартирна житлова забудова) на даний час останнє активно розбазарює землі в/ч , на яких згідно постанови мали б будуватися будинки з квартирами для в/службовців, яким можливо припаде якийсь мінімум квартир. Я не думаю , що в майбутньому може дійти до того, що людей могли б виселити з цієї землі, але хто-зна який придурок у нас може прийти до влади ще в майбутньому...
     
    Останнє редагування: 27 січ 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  5. StanislavB

    StanislavB Member

     
  6. StanislavB

    StanislavB Member

    Дуже дякую за таку розкриту вiдповiдь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Прошу. Це моя суто суб'єктивна оцінка цього ЖК і забудовника в цілому. Такий собі мій підсумок від читання форуму, відвідин офісу на Торф'яній, кількаразової "екскурсії" по самому ЖК, і просто споглядання часте, як проходжу поряд. Буду радий, як вам щось з цього допоможе.
     
    Останнє редагування: 27 січ 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. StanislavB
    Доповню тут опис ЖК Велика Британія і доцільність покупки цитатами з переписки власників квартир в сусідньому ОСББ Княжий (теж будував Ріел):
    Порівняння з ЖК Семицвіт (через дорогу):

    1.«До чого там маргінали і все інше? Якщо це забудовник у них встановив і шлагбауми і майданчики для дітей в дорослих і стоянки і велопарковки і лавочки та все інше. Ціна квартири у тих будинках не даремно вища ніж була в Ріелі, та й забудовник більш відповідально поставився адже усі ці блага передбачені будівельними нормами у кожному кварталі що будується, а у нас навіть стіл тенісний і той поставити не дозволили»

    2.« дивно якось тобі не здається? Британія дорожча гірша але ти вибрав квартиру в ній а потім буде знову погана менвлбність людей?
    Я минулого року купив в семицвіті хоча ціна вища проте якість значно краща ніж у ріеровських, твої турніки як приклад цьому, не кажучи про стан під'їздів місця для консєржів наявність паркомісць толкового благоустрою. Я переплати в але розумів за що, а ти говориш що заплатив на 25 більше за британію в якої все гірше)»

    Далі робіть висновки самі. Але реалії дійсно такі. В 1 черзі на 170+ квартир всього 10 гостьових парковочних місць.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    Погоджуюсь із більшістю думок, із забудовником нам не повезло, називається, нічого для людей за їхні ж гроші. Однак, почитавши більшість дописів реальних інвесторів, розумієш, що тобі ще пощастило )))). Була у одній із зданих секцій "Британії", скажу, що вікна у вас кращі, ніж у "Княжому", це 100%, у нас вікна жахливі. І вхідні парадні подвійні двері у під"їзд це дуже добре, є тепловий тамбур, нормально виведено домофон, а не так як у нас, тупо врізали у двері і все. Але в загальному все якось по-ріелівськи бідно, ніби згідно останньої моди (перила, підсвітка, планування, вхідні двері), але якесь відчуття відстою та халтури не покидає....
    Тут люди наводять приклад "Семицвіту" та його благоустрій, однак треба розуміти, що за усю цю красу та добробут треба платити - у них комуналка зараз 4 грн/метр, питання чи готові більшість людей за це платити. І, судячи із кількості будинків та поверховості, там буде не менший шанхай-мурашник, ніж у нас у "Княжому"-"Британії", із тими самими проблемами парковки, виїзду, смітниками і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Не варто подяки. Продовжуйте і далі кидатися на людей. Ви ж для цього тут. Ви головне ще більше старайтеся, а то ще не всi розбіглися.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Всім привіт. Маю свіже фото. Ескаватори копають фундамент під 2-3 секцію. Порівнюючи з фото місячної давності видно прогрес, але мені складно судити наскільки він суттєвий.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
  12. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Ось це по факту;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    дякую за свіжу інформацію. респект
     
  14. STolik

    STolik New Member

    Привіт Всім.
    Придбав квартиру в ВБ 5 черга.
    Можливо вже є група власників майбутніх квартир у вайбер ?
     
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    У фейсбуці є.
     
  16. STolik

    STolik New Member

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Залишилося дочекатися здачі будинку, і сподіватися, що ніяких проблем у нас не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Доречі створити групу у вайбер непогана ідея, мені було б зручніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Цікаво, а яка ж у нас вартість комуналки буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Мені теж цікаво)
     
а де твій аватар? :)