ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дивно, але, напевно, цей форум скоро помре, активні тільки 3 людини...сумно! Де всі гарні люди для діалогу? Я вже навіть на «простинями» тексту Михайла скучила
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не помре, це найбільший форум, який я знайшов по Львівським новобудовам, тож, альтернативи немає.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. 4ed

    4ed Well-Known Member

  4. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Чому ви так вважаєте, обігріву і в старих будинках вистачає взимку, особливо, якщо встановити нові радіатори.
     
  5. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ні, не справляються, не всі справляються. По-перше, на самому вікні всі хочуть зекономити, вважаючи, що їм одна дяка, по-друге, дуже важливо на скільки якісно їх встановлять, а знаєте, як у нас все роблять... і по-третє, ніхто за тими вікнами потім не доглядає, а догляд необхідний, і при чому професійний.
     
  6. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А як ви слідкуєте за встановленими вікнами? Просто миєте один раз на пів року, і у випадку зламаної ручки, замінюєте її?
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    що ви маєте на увазі під словами - професійний догляд?
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    просто зараз немає дуже активних тем для обговорення, будівництво рухається, народ працює, влада змінюється, чекаємо що далі буде
     
  10. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    prosto vy pyshete vidvertu x..nu, zalyly forum vodoju, navit Xomchyn vtopyvsja v tomu
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Мию, так, чула про профілактику вікон, кондиціонування, заміну прорезинених деталей, але мені здається, що це все міф, і можливість заробити грошей на людях.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Кожен пише, що хоче, а про якість, зміст, тощо, судить кожен сам. Мені цікаві багато тем, які обговорюються на форумі, якщо вам ні, то шукайте інше місце.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    У рієлоботів просто робота така, їм гроші за це платять. Дітей в школі питають а чим тато/мама займається... але не думаю що вони відповідають що тато/мама х..ню на форумі цілодобово пишуть.
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як на мене, то краще замінювати повністью вікна, кожні 7-8 років, адже технології йдуть уперед, нічого не стоїть на місці, так само і вікна, рама, склопакети, все удосконалюється!
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що, заділи за живе? Немає кому висказати свою біль? Заспокойте своїх дітей, ваша робота має назву, погугліть.
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, хто ж їх взагалі замінює? Міняють, і то не всі, лише вікна від забудовника, бо у нас, чомусь всі вважають, що те, що беруть оптом - не дуже якісне! Але ж і за вікна, і за їх встановлення так само заплачено, як і за ті, що ми перевстановлюємо!
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Замінював, на більш кращі, ставив не металопластикові, а з дерев‘яною рамою. Тепер повністю задоволений. Так само зроблю і у ВБ.
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    то дуже великі додаткові витрати, я б на вашому місці рік-два користувалась би вікнами від забудовника, а потім, як вони трохи попрацюють їх змінила б на нові, якщо вже так кортить
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що тут новенького? Цікавилась вхідними дверима в спеціалізованому магазині, мені сказали, що стандартні двері необхідно 100% замінювати, бо найчастіше - це звичайна «концервна банка». Що думаєте на той рахунок?
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Мда тупуваті боти у ріела, вони навіть не знають про що можна писати на цьому форумі аби хоч якось бути схожими на реальних покупців нерухомості.
     
а де твій аватар? :)