ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так написали, не вашим, не нашим, молодець. Щоб розуміти суть, треба вникнути у все, що коїться на форумі.
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не хвилююсь, ані трохи. Я про своє паркомісце вже подбала, та до інших справи не маю. Гараж - це круто, але вони вимирають, як вид.
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не було судів, нічого не було, за ним лише розірвання шлюбу у 2014 році рахується...
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну чого ж, вимираючий. Дуже зручно, і авто є де поставити, особливо актуально взимку, та і додаткові метри використати під кладову, та підвал - ідеально, як на мене.
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дивно, ви, що пробивали інфу про цю особу? Шкода, здається він казав, що з дружиною усе життя, тож, можливо, ви помиляєтесь.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Сперичатись не буду, звісно краще мати, аніж не мати його, проте моя думка - пережиток радянського слюзу. Якщо б РІЕЛ, додатково пропонував кладові на замочку на вулиці, я б придбала однозначно.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так а що там пробивати, в нашій країні все у відкритому доступі. Зайшла-вбила-отримала всю необхідну інформацію.
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    А куди подівся акаунт Зіночки? Давайте ще щось від її імені, рієлососи. Треба ж тримати теми рієлошлаку в топі
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зінааааа, Зінааа, Зіночкааа, відгукнись, бо Лукапчик за тобою скучив вже! Лукап, які теми? Які в топі? Маркетолог з вас нулячий!
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мене цікавить енергоефективність в квартирі з панорамними вікнами! Які саме вікна будуть встановлені, слідкую за новими проектами РІЕЛ, вони зараз поглиблено займаються цим питанням, щиро сподіваюсь, що в 5 черзі, буде максимально енергоефективний будинок.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І ще питаннячко, до попереднього, де саме встановлять радіатори? Бачив в одному жк, іншого забудовника, наліпили прямо перед панорамним вікном - не годиться!
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ще одне, чи будуть встановлені спеціальні «контейнери» для кондиціонерів? В інших ЖК, РІЕЛ їх встановив.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, нові будинки заздалегідь повинні проектуватись, та одразу будуватись за всіма принципами енергозбереження. Самостійно, можливо замінити вікна, встановити спеціальну систему кондиціонування, та зробити «бутерброд повітряний» при вході до квартири.
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, у вас з‘явилося стільки питань, можливо одразу їх задати у відділі продажів, а потім і нас проінформувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    О, це ще на одну сторінку можна буде нарієлососити
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я все це розумію, але насамперед мене цікавить саме енергозбереження в кімнаті з панорамними вікнами! Як там не використовувати на 30% більше терла аніж необхідно для обігріву типової кімнати взимку.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це питання відноситься не до теоретиків, які сидять в вп, а до практиків, людей, які дійсно знаються на цьому, або на собі випробували всі варіанти живучи у квартирі з такими вікнами.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Йдіть куди йшли, як не маєте відповіді, то сидіть у свому шалашу і мовчіть! Взагалі ніякого діалогу ні з ким не ведете. Лише «підляпуєте».
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чим більша площа віконної рами – тим більші тепловтрати, тим холодніше у квартирі. Відповідно – потрібно більше коштів витратити на газ, аби взимку в приміщенні було тепло. Навіть якщо у вас будуть встановлені склопакети найновіших розробок, витрати на тепло зростуть мінімум на 25%. Адже панорамні вікна родом з Провансу, де в найхолоднішу пору року на вулиці +7 градусів за Цельсієм.
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Рішення одне - витрачати більше тепла на обігрів кімнати. Але, то лише взимку, інші 9 місяців - насолоджуватись!
     
а де твій аватар? :)