ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не важливо, яка буде ціна, судячи з незрозумілої ситуації на політичному фронті, вона таки буде зростати швидко, проте, я нікуди не спішу.
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви не поспішаєте, але коли вирішитесь, то вже може і місця не бути вільного
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    коли ваша квартира буде здана 100% місць на паркінгу вільних не буде
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я розумію, але, як я вже і казав, раніше, мені вже не принципово, тож, насолоджуюсь життям.
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви, мабудь, один з тих чоловіків, які паркуватимуть свій автомобіль на пішохідній частині...ганьба!
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ганьба? Може і ганьба, але тим хто не робить нормальний паркінг на территорії свого ЖК. А народ просто вимушений залишати автомобілі на пішохідній частині.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це проблема 21 сторіччя, коли на родину по 2-3 автомобілі, коли будинок будується в висоту, а по ширині, на прилеглій территорії, місця замало..
     
  8. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Та ні, ви не праві, краще, навпаки, одразу казати все, що думаєш! Від себе додам, «краще кіт у мішку, ніж вовк в овечій шкурі»! Думай!
     
  9. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Складається таке враження, що Марія дуже сильно хвилюється, щоб вам дісталось паркомісце. Читав раніше, що ви придбали гараж - це гарна інвестиція, особливо ваш автомобіль вам подякує, та дружина.
     
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Переглянув гілку форуму, але так і не знайшов інформацію про стан квартири у відомої всім особи з 1, здається черги. Як його суди проходять?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    чи були ті суди? чи то чергові його видумки? ніхто не знає.
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    з яких часів гараж - то інвестиція?
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    шо тут думати) вже пізно, додумались
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    територія прилегла до будинків взагалі має бути вільна від авто, як на мене, або підземний паркінг або за територією шукайте собі місто. Територія біля будинків - громадський простір, а не парковка
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Варламова подивіться про місто і авто, я погоджуюсь з його думками
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Згоден з вами, але ж на старті будівництва можливо розрахувати парковку, паркінг? Якісь обмежувальні шлагбауми для авто поставити, і все - проблеми не буде у пішоходів, вони будуть у водіїв авто)
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ага, всі баночки-скляночки, зимовий транспорт дитини, вже все там. Робимо квартиру просторішою.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зараз з‘явиться особа Х, з текстом про те, що, чекайте, скоро будуть, збираю докази, чекаю розпоширення грибка, чи ще чогось..
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієлососи, зарегайте більше акаунтів, а то сильно палитесь вже відписуючи по три пости
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Все куди ви вкладаєте гроші - інвестиція. Продукти харчування - у здоров‘я, квартира - в майбутній затишок та спокій, гараж - додатковий простір. Приєднуйтесь до БМ, там гарно «вставляють» міски з цього приводу.
     
а де твій аватар? :)