ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Та не плутайтесь вже, ви ж визнали що пишете тут під різними акаунтами за гроші, а тут знову кошти вкладаєте :)
     
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Згідно певної термінології, всі ці всеволоди/зіночки/гретти називаються "мордами"
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап допустили помилочку, не ті імена вставили. Було б цікаво послухати вашу історію, хто ви, і що забули на ВСІХ гілках форуму забудовника РІЕЛ.
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботику, а які варіанти у тебе будуть?
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вам краще це повідомлення направити на РІЕЛ, а не намагатись тут знайти винних. Ви, думаєте, я не хвилююсь, що будівництво затримується, чи не переживаю про якість майбутнього будинку? Якщо так, то ви дуже помиляєтесь.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    «Рука-обличчя»... про що саме суперечка? Що ви тут намагаєтесь мені доводити? Ні, я розумію, що ви пишите, але ви не праві!
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап, від вас нічого гарного і не дочекатись, ніхто не сумнівається в тому, що наступні 1000 повідомлень від вас буде, просто, об****я.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нехай пише, не так і суттєві його повідомлення, вони просто пусті, безглузді. Хтось з наших форумчан продає квартиру по переуступці?
     
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шо ботику, вирішив тихенько злитись?
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чому ж злитись? Хочу дізнатись подробиці цієї процедури. Нічого такого в цьому не бачу. А зливаєтесь лише ви, Лукапчик.
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви хочете купити ще одну квартиру, по вигідній ціні, чи свою перепродати? На форумі мало інвесторів сидить, на врядчи вам тут треба шукати продавця/покупця.
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    А може акаунт зіночки щось путнього допише? Га, рієлососи?
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я не шукаю покупця, хочу дізнатись про можливості переуступки, і прорахувати на скільки вигідною вона може бути у подальшому, при інвестуванні.
     
  14. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Мої березневі фото порівняти з січневими, і то так, вже видно різницю. Я фоткала зранку і робота там кипіла, крани крутились. Нажаль не змогла пофоткать дім зі сторони школи, за яку ми не знаєм буде вона чи ні. Там була техніка на подвір,ї і я не хотіла там плутатись .
    Але з другої сторони новобудови , шо вид на захід, подивіться на фото з зеленими ялинками. зразу за ними стоять 4 великих мусорних бака, які воняли , і це при температурі 8 тепла. Шо там буде при +20?
    У кого вікна і балкони будуть на цю сторону, це буде проблема. Баки належить отим трьохетажкам.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На рахунок школи, як дізнавався я, то мені сказали, що будує забудовник, але за заказом компанії-школи, яка входить на це будівництво. Ще діє варіант, коли замовник (майбутня школа) викупає территорію у забудовника, і будує її вже зі своїми підрядниками. Тому, висновки щодо її існування робити зарано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Переуступкою займається спеціальний відділ від забудовника, а також ви можете самостійно зайнятись продажом своєї квартири.
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не маю топографічного критинізму, але не дуже зрозуміло про яке фото з зеленими ялинками, на захід ви говорите. Мусорні баки, при необхідності можна перенести в інше місце.
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А чи є цей замовник? Сподіваюсь земельна ділянка буде виставлена на тендері міста для побудови школи.
     
  19. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Там є два фото і на одному саме видно ті самі сміттєві баки. Фото з баками це те шо: доріжка, кущі побокам, тоді голуба полоска - це є накриття баків. Трохи зправа будуть ті ялинки А за цим вже видно 1 2 3 4 5 секкції.
    Хто житиме на 2 і 3тьому поверхах, то будуть врівень жити зі цілодобовим сморідом. І їх не пересунеш, бо вони належать трьохповерхівкам.
     

    Вкладення:

  20. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Фото зверху, там зелені ялинки зліва. А ось фото баків під голубим накриттям .
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)