ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Особисто я, не кажу, що школи не буде, це по-перше. А по друге, ніхто не купує квартиру заради школи! Ви взагалі займались своїм сином? В приватну школу дитину віддають по рекомендації, і якщо вона проходить по программі в неї. А хто викупить территорію під школу - питання.
     
  2. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    У нас є плани на Болгарію. І багато родичів, які люблять море. Квартиру в Болгарії не розглядаємо з точки зору вигоди.
     
  3. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Для себе роблю невелику добірку фото. Як будувався мій будинок.
    Минулого тижня зустрічала фотографії в Фейсбуці. Дві зберегла. Дублюю тут.
    Зараз їх не знайшла на Фейсбуці.
    miy-budinok2.jpg miy-budinok4.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Родичі - це зло, особливо коли у вас з‘являється, щось халявне... але ваше діло) головне самій кайфувати. Мені б і набридло кожного року відпочивати у Болгарії.
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я також собі зберігаю, коли заїду до квартири, змонтую невеличке відео з етапами будівництва, на згадку)
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А территорія продана під приватну школу? Чи, як взагалі там договорено? Можливо школа буде відбудована, і передана на баланс міста? Звісно, було б непагано мати свою школу в доступі.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Є вони там, просто, десь вже зариті. До сих пір не розумію, чому стільки ненависників. Роботи йдуть, техніка працює.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Думаю, це зробить РІЕЛ, це дуже вдале рішення для новобудов, коли кожен новий інвестор може зайти і подивитись відео з етапами будівництва на попередніх об‘єктах.
     
  9. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Ми вже якось про то говорили. Уявіть собі ви в інтернет магазині купуєте, ну скажімо телефон з передоплатою, і коли приходить дата доставки, телефона немає, ви уточняєте наявність в магазині, а вам відповідають "Роботи йдуть, техніка працює", ви будете спокійно на це реагувати?
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Щоб не було таких випадків, уявімо ситуацію: ви маєте гроші, йдете в магазин і купуєте той телефон. Ніяких ризиків, чи не так?

    Ні, я тут без сарказму, розумію про що ви, але давайте вже реальніше дивитись на речі.
     
  11. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Поділіться що у вашому розумінні реальніше дивитись на речі? ріел системно затримує будівництва, не лише у нас, в нас є приклад 4ї черги і Америки з сусідньої гілки. Ви особисто скільки грошей вклали? Вам їх не шкода?
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я так і не зрозуміла, що там з Америкою, нехай розбираються. А чому мені має бути шкода грошей? Ні, не шкода. В нашому житті, цінним є час! Час затримки, так, мене підбішує, але я собі задала питання: що я можу зробити в цій ситуації? Чи можу я якось вплинути на неї? Чи стане мені легше, якщо я буду постійно нервувати? Вам, також, раджу правдиво відповісти собі на ці питання!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ніхто не буде спокійно реагувати, якщо б ви розписали план своїх дій у такій ситуації, а потім їх перекинули на ситуацію з квартирою, то каких би питань не виникло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    До кінця року РІЕЛ має добудувати наш будинок. Подивимось, сподіваюсь ці терміни вже не будуть відкладені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Правильні питання ви собі задаєте. Я, також, спочатку нервував, намагався щось вияснити, а тепер спокійно слідкую за ситуацією, чекаю на 4-й квартал 2019 року. І буду заселятись в свою квартиру!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Дурнику, ще ремонт треба зробити ))
     
    • Баян Баян x 1
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так, всі ж чекають, тут, на форумі, нас не так вже й багато, інвесторів 5-ї черги, але тут хоч щось відбувається, на інших взагалі - тиша!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап, яка різниця, якщо ви вже отримаєте ключі від своєї квартири, то як мінімум будете спати спокіно, і чекати поки зробиться ремонт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    капітан очевидність
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

а де твій аватар? :)