ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Ага. А дах протікаючий, а стіни вологі з грибком, який вже наврядчи колись виведеться...то фігніще) правда ж?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    В тому ріелі точно безмозкі кури лиш працюють, бо якби воно одне з другим було б реальним інвестором чи хоч би потенційним покупцем, то б тішилося і дякувало, що завдяки активним діям покупця/ців 1 ї черги, не буде того гівна в 5 і інших, яке ріел називає огорожею, і яке б призвело до каліцтва чи борони Боже смерті когось ..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бо воно не може уявити себе на місці справжнього інвестора. Зате намагається втюхувати лохам образ інвестора, який зручний для забудовника: покірного, сліпого, який не рахує і не цінує свої гроші і готовий жерти яке завгодно лайно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А колір! Вона ж писала, що колір будиночків - це супер! :)))
    От на що звертає увагу справжній інвестор - на колір фарби, якою пофарбовано зовнішню штукатурку :dirol:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Колір, який не відповідає початковим рендерам ще й до того...
    Та що казати он ЖК Манхеттен мав бути цегляний фасад...
    А цеглу намалювали фарбою...буквально...
    Щей такий вид обіцяли за 1000 у.о. за м2... А 6 черга все затулить всі обіцяні види....такі справи...реальність ріелу реальна..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Зрозуміло що Ріел не білий і пухнастий, і його потрібно контролювати. Але ви не спромоглися фотографії подивитися і побачити, що ще немає чого контролювати. Просьбу не критикувати попередні черги, а порадити як зробити так щоб це не повторилось проігнорили. Тому криткани, ви зараз виглядаєте як боти конкурентів. Пропоную інвесторам і співчуваючим просто ігнорити неадекватну критику без порад.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Тупо Тупо x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    Ч
    Чому ж, я думаю що всі побачили "супер активність" будівництва 5 черги, а хто буває як я поблизу часто, чи просто живе поряд, то тим більше вживу, а не на фото споглядають...
    Так крім затримок косяків дуже багато..
    Користь від критики тут:
    1. Обізнаність з реальним станом речей на будівництві взагалі для тих хто не має змоги бути там.
    2. Консолідація загальної картини про ріел для потенційного покупця.
    3. Можливість гуртуватися інвесторам.
    4. Врешті менеджери ріелу стверджують (в крайньому мені так від літа то точно), що дві третіх квартир уже продано, значить бабла Ріел вкусив як мінімум наскільки щоб хоч коробка на нинішній день б була готова.
    5. Коли хотів укласти з ними договір і поміняти кілька пунктів ( хоча б ті в яких б можна було ввести якісь серйозніші штрафи/санкції за недотримання строків будівництва, повернення ріелом коштів з прив'язкою до долара у разі розірвання договору), почув категоричне ні..
    Вважаю якби кожен з потенційних покупців говорив про це або хоч старався зрушити шальки терезів в сторону покупця, то Ріел б був не таким категоричним.
    Треба масово відстоювати свої права і гроші і не тільки з ріелом, А й з усіма...
    Лиш той кому легко дісталися кошти, або не заробив їх сам буде так пофігістично ними розпоряджатися..
    Так тут підкуплює хороше місцерозташування/ціна та все ж треба відстоювати активніше своє або хоч ділитися тим що знаєш сам.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Згодна, критика неадекватна ... втомилася читати всі ці пітіціі. Нiякого конструктиву. Всі ці "не боти" тільки хвалять один одного.
    Феєрично)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. StanislavB

    StanislavB Member

    Привет народ! У меня уже знакомый вам вопрос), стоит ли сейчас покупать квартиру в Британии? Почитав форум как то ссыкотно становится, попасть на долгий , так сказать, срок сдачи обьекта, та и другими проблемами. Но обьездив несколько других обьектов в городе, район Британии нравится больше всего. Владея всей информацией которую вы накопили, как правильней поступить на сегодняшний день, искать дальше или рискнуть примкнуться в ваши ряды?)
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    В Донецьку чому не купляєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. StanislavB

    StanislavB Member

    Менi не дуже зрозумiла ваша агрессiя. Я сам родом з Запорiжжя, де переважно спiлкуються на росiйськiй мовi. I до Донецька не маю нiчого спiльного. Прошу залишити ваші расові забобони при собі.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. StanislavB

    StanislavB Member

    Я лише вiдповiдаю на поставлене менi запитання. I зараз я живу у Львовi, вже досить давно
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Інформація публічна в цій темі, доступна кожному, хто бажає. Що заважає читати, робити висновки і приймати свої рішення?
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І що, за це "давно" розмовляти не навчилися?
     
  16. StanislavB

    StanislavB Member

    Звичайно навчився. Цікаво, ви почувши мого 4 річну дитину на вулиці яка говорить на російській мові теж будете вчити розмовляти? Гаразд, вибачте шановні форумчани що я зачепив вас своєю огидною мовою, на якій мені всього навсього зручно розмовляти з дитинства.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    ви негр чи азіат?
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1
  19. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    як же неприємно вас читати
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дякую! Спеціально для Вас старалася :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)