ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Rozalina

  Rozalina Active Member

  Я за школу, бо вона додасть value до нашої property. Це так, як за кордоном кафе Starbucks в будинку додає екстра $$$ при продажі. І ще школа не заблокує вид з вікна. Нам повезло шо майже всі квартири мають не заблокованe view.
  В новинах було так: дуже коротко і швидко, показують жк в.британія , ці всі наші зеленуваті поверхівки і Садовий самолічно говорить, шо на теріторії жк в.б. буде англ.школа. шкода що не запам'ятала на якому каналі були ці новини а гугл нічого не видав.
  Хто у Львові, то прогуляйтесь до жк і пофоткайте. Сніг зійшов, в четвер +10 то робота там кипить.
  А дані ремонтників, мабуть має сенс вже зараз просити в 1 2 3 4 чергах по рекомендаціям зроблених робіт і їх цінах. Мене то це якраз найбільш лякають оці ремонтники халявщики які себе нахвалюють.
  Я планую питать у жильців кого вони брали і чи задоволені . І так буду наймати.
  Чи хтось думає наймати тих шо пропонує РІЕЛ?
   
 2. Rozalina

  Rozalina Active Member

  Я буду вдячна за рекомендацію і контакти ремонтників.
  Хто нам усім найскоріше потрібен? Я думаю , спочатку
  Електрики
  Потім Сантехнік на ванну і кухню
  Хтось встановить паркет
  Плиточники
  Спеціаліст по установці гіпсокартонових стін
  Плотнік по установці міжкімнатних і вхідних дверей
  Покрасить стіни/поклеїть обої
  Специ по установці кухні
  Потім ванни
  І це з усіма треба поговорить, поторгуватись, провірить....кошмар....
   
 3. eosylm

  eosylm Well-Known Member

  Всім "шукачам" ремонтників і просто не байдужим. На фото від 07.12.2017 видно будинок 4ї черги в збудованому стані, і вже почали робити утеплення. Так от той будинок ще не здали, оптимістично здача літо 2019. Тепер прикиньте скільки часу треба щоб наш будинок довести до аткого стану, додайте 1.5 роки і питання пошуку ремонтників відпаде, бо невідомо де вони будуть до того часу. :)
   

  Вкладення:

  • Подобається Подобається x 1
 4. Як не сумно , але пані не львівська і не західнячка.
  Паркет настеляють.
  Гіпсокартон монтують.
  Дверями займається столяр.
  Стіни фарбують.
  Кухонні меблі монтують.
  Поговорить, поторгуватись, повірить - діалект, характерний для центральноі Украіни.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 5. lookup

  lookup Well-Known Member

  Реально якісь інфантильні псевдо-інвестори. Типу купили квартири, а як ремонт робити - дупля не дають. Одна тут шпалери вже вибирає. Іншій потрібен плотнік ))))) Це реально один і той самий куєвський акаунт пише, який абсолютно не розуміється в ремонті та й скорше за все у нерухомості взагалі. Реально кошмар
   
 6. lookup

  lookup Well-Known Member

  Vsevolod, перелогінься. Ахахахахх
   
 7. Olgared

  Olgared Well-Known Member

  У мене дуже багато знайомих, у яких діти ходять до приватних шкіл.
  Якщо вам не потрібна, то кажіть тільки за себе.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 8. Olgared

  Olgared Well-Known Member

  Підтримаю! Про ремонт в нашому будинку ще рано думати. З'явиться весь монолітний каркас будинку, тоді можна буде і пофантазувати.
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Я поки право власності не отримаю, ремонт не роблю. Але більшість інвесторів починають робити з Ріел- сервіс ремонти, ще до отримання сертифіката. І робочі Ріела можуть і перепланування зробити, ще на стадії будівництва. Все по домовленості.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Хто сказав , що школу оплатили?
   
 11. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • ... ... x 1
 12. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Розкажіть нам ще раз. А то не зовсім зрозуміло чому ви так вирішили? І для чого нам всім ці ваші "ну дуже важливі" висновки?
   
 13. lookup

  lookup Well-Known Member

  Зіночко, ви мабуть забули що написане стосувалось іншого акаунту. Мабуть писанина під різними акаунтами важка для адекватного сприйняття. Я надіюсь у вас був час подумати про вашу ганебну роботу, яка тільки затримує еволюцію суспільства і країни? Ви себе не поважаєте оцими дописами на користь РІЕЛу, навіть враховуючи що це ваша робота. Ви можете зараз по колу відписувати мені знову, бо я розумію що начальство може насварити і лишити премії чи взагалі вишвирнути. Але може останнє взагалі би пішло на користь. Задумуйтесь деколи, бажано частіше.
   
 14. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Всі за школу, дитсадок, супермаркет, ресторан і тд, проте, це не залежить від нас, буде вона там насправді чи ні. Особисто мені по барабану на ту школу... звісно, це додає додаткових балів до новобувови, але, яка різниця?
   
 15. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  По-перше потрібен електрик, також, та людина яка вам «чорну» роботу виконає... а потім вже шпалери, ламінат, плитка, санвузол тощо.
   
 16. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Ахахах... я взагалі не зрозуміла її діалекту, для мене це суцільний суржик... краще розмовляти лише українською, або лише россійською, але НЕ СУРЖИКОМ! Я також пропускаю россійські слова... частіше на роботі чую россійську, аніж українську... але, така вимова - повний капець!
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 17. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Кажіть лише за себе! Я вже вивчила тему ремонтів та іновацій в ньому, поспілкувавшись з дизайнерами знаю останні тенденції... доречі, навіть в килимах є тенденції, і вони змінні... і коштують великих грошей)))
   
 18. Rozalina

  Rozalina Active Member

  Умора. Сусіди ще не вїхали в будинок а вже пересварились .
  Чого ви доскіпуєтесь до людей хто звідки? В кого який діалект, правопис, суржик, східнячка/західнячка... бла бла бла.. .маразм якийсь. Чого переходите на особистості?

  Впевнена що 50 % ваших сусідів будуть не львів'яни, не західняки і з вами снобами і хамами і не поздороваються навіть. Зараз у Львові купляють нерухомість люди з усього світу, включаючи іноземців шо ні слова по українські, люди зі сходу і кримчани, западенці які виїхали за кордон ще при союзі і 30 років не говорили мовою. То ви будете пасти їх за кожну Букву?
  І як на мене то ця укр нерухомість то це насмєшка, а не нерухомість. Хто купляв житло закордоном зі мною погодяться. Шо це за елітна нерухомість без електрики, сантехніки, стін , підлоги і без готової встановленої кухні? Це не Велика Британія а великий мухосранськ.
  Де взагалі Адміністратор форуму шо пропускає хамовиті дописи і неповагу до людей?
   
 19. Olgared

  Olgared Well-Known Member


  Вчора тільки розмовляли з чоловіком про покупку квартири десь на морському узбережжі. Дивились Болгарію, приємно здивовані і цінами, і близькістю розташування пляжів і апартаментами з ремонтом, меблями і технікою. Нашим забудовникам ще далеко навіть до Болгарських.
   
 20. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  А ми і не будемо сусідами, бо ми з різних черг! І кожен вважає, що він правий! Суржик і діалект дивний, але тут одна особа, ну дуже, на цьому наголошує, завжди. А хто і як купує квартири, то їх справа і право.
   
а де твій аватар? :)