ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Rozalina

    Rozalina Active Member

    То школа була обіцяна якраз для жк британія.
    Читала на іншому форумі шо за затримку здачі давали компенсацію. І що ще є група "британців" , реальних сусідів на фейсбуці але ссилка не спрацювала. Вони там вже обмінюються ремонтниками. Хто натрапить на ту групу дайте знать.
     
  2. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Останнє фото з сайта ріела, добре видно як продвинулись від січня.
     

    Вкладення:

  3. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Компенсацію, поки не дали а лише запропонували, знаючи ріел і маючи приклад пана Михайла, думаю тема компенсації буде тягнутись роками. Група, є але ремонтниками ніхто не обмінються, обговорюються інші питання, ну але вас ріелоботів там не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Боюся питати, але все ж то ви монітор сфотографували? Тримаєте рівень так би мовити. :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Приклад пана Михайла, то фото з зеленими деревами в лютому.
     
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Виглядає на те, що працівники РІЕЛу вирішили дещо розрядити ситуацію, бо квартет клоунів сильно вже палився і наглів. Мабуть були розборки. А новий акаунт ясно звідки проростає. Ну просто як мухи, ой бджоли, на мед злітаються сюди. І ніби ж всіляки ненависні їм Михайли і його клони лукапи тут не дають нормально спілкуватись ІНВЕСТОРАМ, але ні - вони продовжують це робити. Якісь мазохісти.
     
  7. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Увійти у Facebook | Facebook
     
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    В
    П'ята черга точно ремонтниками не обмінюється) Може ви інші черги мали на увазі?
     
  9. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Далі мера Садовий не піде, потрібно буде у нього вимагати школу, як обіцяв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Яка різниця, що там сфотографовано, головне, що чітко видно будівництво і будинок... чи для вас є різниця?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Сходіть на якісь курси, ви висловлюєтесь абсолютно незрозуміло! Новий аккаунт кого? Блін, тут лише я не слідкую за новими-старими аккаунтами форумчан? Аааа, я й забув, що Михайло і Лукап, це одна людина...що все і пояснює!
     
    • Баян Баян x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якщо треба контакти гарних ремонтників, я можу допомогти, хоча об‘яв вистачає і в інтернеті і будь-де. А от плиточників гарних знайти - проблема реальна!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого всі так за школу переймаються? У будь-якому випадку вона була б часна, та платна... не всі б туди змогли віддати дитину... досить вже розраховувати на когось окрім себе, обирайте іншу школу, їх багато!
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Якщо так, то ви б чудово розуміли всі ці ігри наших верхів, і ні до чого тут люди та мова! Тож, давайте поважати всіх людей, всі народи і тд... хіба люди винні в цій інформаційній війні, яка на разі відбувається між країнами..?
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ахахах, не витримала... лукап, ви по собі людей судите? Чого ж самі не знайшли нормальної роботи... а судячи з ваших комментарів, то ви не маєте ані освіти, ані виховання! Особливо виховання!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А що, ще й за незбудовану школу повинні компенсацію давати? Чесно? Це дивина якась! Я звісно, не проти додаткових грошей, але вважаю, що це якесь мариво...
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тут йде діалог, якби тут було менше народу, то Михайло, спілкувався б сам з собою по схемі Лукап-Михайло, а лайки б виставляв Приус... ахахахх, це вже невроз!
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Давайте не будемо тут спілкуватись на політичні теми... цього добра і поза форумом вистачає... краще про щось духовне)))
     
  19. Не путайте грішне з праведним і неперекладайте вину з кацапстану на Україну.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Так інвестори вже оплатити школу. Чи брехати це корпоративний стиль Ріелу.?
     
а де твій аватар? :)