ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Пані, заспокійтесь, а то з вас русько-пйонська пре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Зіночко, а вам яка різниця з ситуації з прикордонниками. Ви ж цей, інвестор ВБ-5. Вам не все рівно?
     
  3. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Я три рази тут чемно написала на форумі, і три рази мене обізвали і образили. Жителі інших черг 1-4 в комплексі нормально собі пишуть хто шо хоче і ніхто не хамить . Не диво що з 400 квартир 5ї черги тут ніхто не пише.
     
  4. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ось це відповідь, Лукапчік !!!!

    Поставлю зустрічне запитання. А вам?
     
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Хомчин, заспокойтеся. Не варто так явно показувати, що ви русофоб. Не бійтеся.
     
  6. Ви праві. З 2014 русофоб, хоча російською до того активно розмовляв 20 років. В Москві тільки прожив 5 років і закінчив там інститут.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    А шо ви як папуга. Питання було поставлене. Не можете відповісти, ну то все ясно.
     
    • Баян Баян x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Спробуйте під іншим акаунтом, може вийде щось, хоча сумніваюсь ))
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ви на лукапчіка не ображайтеся. Він місцевий божевільний.

    Йому завжди інші акаунти ввижаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Сама з собою розмовляє. Невже не можна звільнитись з РІЕЛу і знайти нормальну роботу? Це ж можна з глузду з'їхати якщо кожен день вести тут якісь незрозумілі божевільні діалоги між віртуальними акаунтами. Фактично "зіночка" пише пост, на який відповідає "зіночка" і в розмову підключається ще одна "зіночка". І так кожен день. Це божевілля. Як можна себе так не поважати і за якісь невеликі гроші опускатись до такого рівня? Зіночко, ви можете мені відписати те, що вас примушує робити начальство. Але подумайте коли спати лягатиме, чи для цього ви здобували колись освіту, чи для цього вас батьки виховували? Це ж дно, це не інтелектуальна робота, це не еволюція, це просто повний ппц.
     
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так я і кажу, з глузду з'їхав лукап .Здається лукапчіку, що люди самі з собою розмовляють. І так кожного дня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну ви все-одно подумайте коли закриєте вкладку.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вас як я подивлюсь взагалі ніхто не виховував. А за освітою ви - нудотник? чи занудник? Що ви забули на цьому форумі? нема більше чим зайнятись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    нажаль це так, тут здебільшого пише лукап, який взагалі не інвестор нашого жк, і зовсім не вихована людина, він не тільки на вас образи пише, а на всіх хто не розділяє його точку зору
     
  15. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Михайло, думаю ви це знаєте, що невидалені висоли з плином часу (2-3 роки) можуть перейти в важко розчинні солі (наприклад, сульфати кальцію).

    Може варто вже приймати якісь заходи?
     
  16. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    І ще залишилося питання по школі - буде чи ні. Хто що чув? Дивилася генплан на сайті Ріел. Школа там є.
     
  17. Я почекаю. А Ріел дочекається, що треба буде стіну перемуровувати.
     
  18. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Я не бот і не ріал агент і не зіночка. І негативу від мене точно не буде на форумі. Який смисл дратуватись наперед за 2 роки до....Я настільки excited від нової квартири шо хочу чути тільки хороше.
    За англ школу була коротенька новина на ті ві як мер Львова обіцяв цю школу . Якшо залишиться мером то школа буде, а як переможе на виборах ,то може буде а може забуде...
    І шоста черга не буде на місці де мала б бути школа, подивіться на план .
     
  19. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Цитата : Мер Львова Андрій Садовий ще минулого року заявив про намір збудувати адаптовану до українських стандартів школу з викладанням англійською мовою. «Така школа потрібна і для жителів Львова, і для іноземних громадян, інвесторів, які приїжджають сюди зі своїми дітьми», – вважає Садовий. Поки обіцянка ще в процесі реалізації.
     
  20. Rozalina

    Rozalina Active Member

    А це наше сільпо на Шевченка 60 через рік, з добудованним офісним центром.
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)