ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А ви будівельно-технічний експерт?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Ні. Але я наймав будівельно-технічну експертизу і маю заключення. Я його виставляв на форумі. Захочете, знайдете.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А у вас є список зі ста пунктів? Думаю, немає! І, якщо так, то думаю все виправлено давно, але ви в квартирі не живете, і не знаєте того!
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Да, Михайло...то переробити все, то усунути недоробки, ви б вже одну позицію зайняли!
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Мені взагалі немає діла ані до ваших браків, ані до вашої квартири, я чекаю на свою, і там буду дивитись!
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ой, знову ви по собі людей судите! Просто за ці роки, окрім вас ніхто невдоволений не знайшовся, от і все!
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. А тут без переробляння, усунути недоробки не вийде. Порушені вимоги ДБН
     
  8. Але ви і Всеволод і ще дехту, як тільки бачите мої дописи, то вас шляк наглий трафляє, шос ти ще ніц не написали за цей час про свої квартири, чиб хоч єдну хвотку тутай запостили
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Якщо так і вірити вашій інформації, то можна порадіти за власників нового житла.
     
  10. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Але жадібність і нас змушує інвестувати.
     
  11. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Дійсно, це для нас шанс, що наші будинки швидше збудують.
     
  12. Перевірив всі відомі форуми. Не знайшов підтвердження. Хіба це інформація для внутрішнього користування співробітників Ріел
     
  13. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Михайло, ви не цікавилися цим будівництвом? Ви не в курсі, там все мирно відбувалося, чекали або домагалися всіх цих позитивів від забудовника?
     
  14. Ви про яку будову?
     
  15. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Про ЖК Львіський квартал. Я не цікавилася будівництвами в Києві. Тільки нові проекти бачила.
     
  16. Препідносилось все як дуже цікаве будівництво. На виході - як все у Ріелу. Немає різниці це Львів чи Київ. Все красиво на папері і поки ви не підписали договір. Ті ж затримки, та ж підміна будматеріалів на будматеріали гіршої якості. Місце дійсно гарне. Недалеко центру. Але незнання геології і геодезії Києва зіграло гіркий жарт з Ріелом, як при будівництві 2 черги ЖК Манхеттен. Ґрунтові води, бажання вліпити якнайбільше будинків на квадратний метр привело до затримки в здачі і пішло-поїхало. Затримки, затримки, обіцянки-цяцянки дурним інвесторам в радість. В києві зразу підключили ботоферму, знайшли підхід до власників форуму де це все описувалось. Ті почали фільтрувати повідомлення і на ньому крім ботів ніхто вже нічого не пише.
    Хочете вкластись в Києві - беріть у вже зданих. Різниця поки що невелика. Бльш детально можна почитати на:
    ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, 13 - "Ріел" - Страница 124 - forum.domik.ua
    Три года спустя: ЖК «Львовский квартал» | Блог о Новостройках Киева, форум и отзывы
     
  17. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Дякую за посилання, багато цікавої інформації. Сподобався сайт ДПТ: какой станет Буча шкода, що по нашому місту немає таких ресурсів.
     
  18. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я його бачила)
     
  19. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    На форумах ви не знайдете інформацію. що до ремонтів. Хіба на цьому форумі ви бачили таку інфу?
     
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

а де твій аватар? :)