ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. На жаль, таких будинків, де до Ріелу не має претензій дуже мало. На фоні того браку і тих затримок, які вже накопичились як у Львові, так і в Києвіак, немає що обговорювати.
     
  2. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Здача мала бути в 4 кварталі 2017 року, а Ви говорите про 9 січня 2019 року - не генеруйте даремно позитивні новини...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Якщо дивитися на це з вашої точки зору, то таких будинків взагалі мало в Україні.
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100%, без вас тут йому сумно
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сподіваюсь, ваша правда
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Я проти персональних образ, але нажаль тут є деякі форумчани не дуже виховані
     
  7. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member


    Не звертайте уваги.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тільки но читав форум по цьому ЖК! Газ під‘єднано, проблему з коллектором вирішено, будівництво йде... люди планують ремонти... що ще треба донести до вашого відома?
     
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Жага до більших грошей, загальна практика по містах! В ході будівництва змінюють поверховість будинків, прибудинкову территорію тощо. На жаль, так(
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Склероз вже вас наздогнав! Ви самі казали, що РІЕЛ - це звичайний девелопер! В свою чергу він винаймає будівельні бригади...в чому проблема... був час коли всі виїзжали, тепер час змінився...
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви так все описуєте, наче самі там все вирішували з забудовником. Сподіваюсь, ви справжній інвестор, а не знаходитесь тут для відводу очей...
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви не радієте, що ваш будинок добудують? Що заїдите в свою квартиру, і нарешті почнете нове життя?!
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Але ж брак тільки в вашій квртирі! Ви чого, Михайло? Де ще є брак? Ауууу, інвестори, відгукніться!
     
  14. Акт виявленого браку по першій черзі Із 100 з лишнім пунктів, підписаний Ріелом і який Ріел зобовзвся усунути до кінця 2019 року. А ви кричите а-у-у. Просто на ваші заклики вже ніхто не відгукується, який сенс. Ви що, будете усувати ті недоліки?
     
  15. Перевзулась на льоту.
     
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Хомчин часто перебільшує. Робить з мухи слона.
     
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member


    Та за три роки ніхто не відгукнувся. Я ж кажу, ви перебільшуєте.
     
  18. Де перебільшення? Я не пробую здерти із забудовника гроші, а вимагаю усунути недоробки.
    Ви будівельно-технічний експерт? Вкажіть де я перебільшив.
    А не взмозі, то є таке жаргоне слівце- «трєпло».
     
  19. Хочете переконатись? Підходите до голови ОСББ і просите показати акт, а то Хомчину не довіряєте.
     
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    я не про гроші, а про 100 пунктів.
     
а де твій аватар? :)