ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Наголошу! До вашого болючого місця!
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Навгадали. Я вже давно сповідую іншу філософію: на цвинтарі гаманець непотрібен; земля рівняє всіх: -рівного і горбатого, - бідного і багатого.
    А ось принципи, діло честі і дотримання даної обіцянки все ще важливі для мене.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я взагалі не розумію, що вони тут доводять...
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Які оди, Михайло, ви просто прославили свою квартиру на весь і-нет, а тепер не можете її "скинути" от і біситесь! А весь цей форум перечитувати жодна людина не буде!
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви сам бот, от і все, що малось довести, причому бот прямого конкурента РІЕЛ, а в Михайлі знайшли собі підтримку.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Знову не вгадали. Я купляв квартиру не для перепродажу і, на відміну від вас, не люблю людям "спихувати". Це справа честі, але кому я про це кажу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Тому ви і строчите тут пости, в надії заспамити форум. Так я вже писав, що найбільш значущі повідомлення буду копіювати що пару сторінок. щоб вони не губились серед вашого спаму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Він не сраколіз, а бовдур! Безграмотний та тупий...ще й всіх звинувачує, а сам 2 слів не зв'яже...не навиджу таких "чоловіків".
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    От і я кажу...перетворили форум на смітник! Жах якийсь, при чому інформації по темі 0!
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    От тільки у вас порушення ДБН! Жертва ви наша! Що
    Ви хотіли на останньому поверсі?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас ніхто не бачив! Вас не існує!
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Кококо, він несправжній, він видуманий, його не існує - верещали боти. "Інвестори", чого вам від мене потрібно? Я взагалі можу про вас не писати, а лише про ріел, але ж ви відразу переходите на особистість
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Квартиру згідно умов договору, з терасою 120 м.кв.
    А що отримав?. Поки що нічого, але вже зараз розмір тераси зменшився до 60 м.кв. Квартира побудована з порушенням вимог ДБН, яких забудовник має дотримуватись незалежно на якому поверсі квартира.
    Наразі, згідно акту виявлених недоліків, Ріел має усунути перелік недоліків з більше ніж 100 пунктів на суму більше 5 000 000 (п'яти мільйонів) грн. Так що запропонований тут мільйон це ніщо, порівняно з тим як будуть обурені реальні інвестори, коли дійде до прийому будинків в експлуатацію.
    Інвестори першої черги вели свій будинок від фундаменту і були в курсі всіх проколів забудовника, які частково виправлялись в процесі будівництва. Іншим чергам прийдеться виявляти і виправляти допущені порушення вже після здачі будинків.
    Це Ріел , дитинко. Горезвісний забудовник з 15-річним досвідом, що теж неправда. Пошукайте в інтернеті. Архіви не горять.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2018
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Забудовник може бути й з 15-річним досвідом, але взяти на роботу підрядників з 1-річним досвідом, а то й менше. Щоправда досвід забудовника мав би сприяти тому, аби підрядники були належної кваліфікації. Тут скорше за все йдеться про досвід заробляння грошей, а не якості будівництва тощо.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І ви не вгадали...я не збираюсь її спихувати нікому!
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це ваш вибір...мені все одно!
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це вірно. Лукап засланий козачок!
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ти вже зовсім офіг... це ти почав ображати жінок...про, що я і писав, це ти перейшов на особистості...
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що ви кому тут намагаєтесь довести?
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А хто на стройці будує? Вуйки? Молдавани? Українці? Хто? Ви дізнавались?
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)