ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, ви самі де квартиру маєте? Вам вже це питання задаємо 101 раз! А щодо ваших уявних пунктів - я не знаю, що має, а що не має право РІЕЛ! Я висловлює лише свою позицію!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Амінь! Увага, РІЕЛ, я готовий "рвати зад***ю на німецький хрест", як висловлюється Михайло, дайте одну малесеньку квартирку безкоштовно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Краще отримати лям на всіх, ніж нічогісенько, не знаходите?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    А чому в множині про себе? Чи йдеться мова про те що питання задається офісом рієлу? Максимум втретє питають на цьому форумі. Але я можу ж промовчати, або написати як і ви - в пятій черзі. Яка вам різниця, якщо РІЕЛ гонить халтуру ще й не в терміни.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дійсно, не бачу такої справи...всього навсього заманушка-надія для ошуканих інвесторів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не розумію, яке відношення мають боти до компенсації? До чого, тут, їх активність? Думаю вже досить переливати з пустого в порожнє!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Форум перетворили на війну 2-х світів, при чому, не зрозуміло де чорний, а де білий! Таке враження, що всі вже захлибнулись від свого яду, проте продовжують активно писати, при чому, що дивовижно, вести діалог!:facepalm::dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Щось пішло не так. В бій кинуті резерви.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member



    РІЕЛ сам визнав що він неправий, далі справа техніки доїти з них капусту.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Йдеться мова про вашу квартиру, питання задавав не я один, тому в множині...ввімкніть мозок, все логічно і просто!
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дісно, ведемо діалоги, бо нам нема чим зайнятись...а так заходиш, і тут весело, є з ким посперечатись) ми тут як на TV, головне обрати позицію, і чітко її триматись!
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Тут не війна світів, а світоглядів, можливо. З однієї сторони ті, хто все в полоні радянського світогляду, що начальник/роботодавець/забудовник завжди правий і його не можна тривожити, бо він може розгніватись, плюнути на все і піти з моїми грошима.
    З другої сторони ті, хто, можливо тільки частково, але вже починає жити згідно вимог законів, джентельменських угод і вимагає відповідного ставлення до себе. Ті, кого не влаштовує халатне, хамське ставлення до того, хто платить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ніякого відношення ви не маєте до інвесторів п'ятої черги, не брешіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    нормальна сума там виходить, можна багато чого покращити в будинку, хай краще так, чим взагалі ніяк, все одно ті ж самі камери будемо встановлювати, так краще хай забудовник за них заплатить
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну от знову маніпуляція думок в дії. Яка різниця де я є інвестором? Взагалі це ріелівське слово. Ну але то таке. Якість, затримки і відношення до клієнтів це не міняє. Було ж пораховано що ця компенсація насправді не компенсує сумарних затрат усіх тих, хто купив квартири. По хорошому потрібно хоча б лям за місяць усіх затримок. Якісь дивні інвестори зібрались, які відверто лижуть забудовнику і їм все ок. То чого ви на цьому форумі шастаєте цілою зграєю? У вас же все ок, йдіть інвестуйте в ще щось, бізнесмени
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви можете відстоювати свою честь та гідність, але ж не на форумі! Це смішно!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Погоджуюсь, проте, є ненаситні люди, як Михайло! Йому завжди мало, він всім незадоволений! У нього все - г***о. Михайло, що сієте, те й отримуєте!
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви в якомусь загадковому світі проживаєте! Ауууу, хлопче, повернись на Землю! Який лям? Ви в своєму глузді?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. А чому не на форумі? Розшифруйте?
     
  20. Підібрались до болючого місця - гроші. Як заспівав.
    Але сьогодні відповіді не буде. Отримає шпаргалку і дасть відповідь завтра
     
а де твій аватар? :)